Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 17:04

monika, sprobuj kupic herbatke na laktacje mnie ona pomogla i podratowala troszke karmienie
tibby, no to czekamy na rozwarcie oby szybko sie zrobilo, seksik chyba pomaga jak widac :P

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 17:10

No to tibby jesteś już bardzo, bardzo na wylocie ;)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 17:18

Póki co w pozycji leżącej mi najwygodniej.
No i jakieś tam spięcia są brzucha.

Młody jest nisko, wspomniałam o tym?

Lek miał M.zamowic teraz jak poszedł z młodym na plac zabaw.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 18:03

a co tam u Jenny?

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 18:41

Dziekuje kochane za zyczenia :) ja tylko na chwilke zobaczyc czy juz moge witac malenstwa na swiecie.ale wiidze ze dobrze im w brzuszkach. monika nie konczy ci sie pokarm :) on sie nigdy nie konczy :) aczkolwiek pisza o kryzysach laktacyjnych w 3 i 6 miesiacu. ty masz o tyle latwiej ze mozesz zaczac przystawiac Patryczka do piersi a wiadommo ze to najlepsza stymulacja na pobudzenie laktacji.lepsza od najlepszych laktatorow :) laktatorem tez mozna rozwinac laktacje. trzrba sciagac co 3 godziny seriami po 7-5-3 min nawett jak juz nie leci trzeba pompowac. sciagaj czesciej.do lodowki i podgrzewaj malemu. im czesciej bedziesz sciagac tym wiecej mleka beda produkowac piersi.bo taki dostana sygnal z mozgu ze czesciej jest karmienie noz co 4-5 godzin. ja tak na poczatku zrobilam. jak sie wystraszylam ze trace mleko.zaczelam duzo czytac i sciagalam mleko co 2 godziny. tymi seriami i znowu bylo go duzo. teraz znowu mam malo bo sciagam rzadko ale jak bede potrzebowac woecej to bede sciagac czesciej i laktacja ruszy pelna para :) ja chce tak sciagac i karmic te 8 miesiecy bo potem jak mala bedzie po zabiegu chce ja przystawic do piersi bo chce poczuc jak to jest karmic piersia ;(
Czyli wy tez dziewczyny szczepicie zwyklymi? u mnie ttylko jedna znajoma szczepila skojarzonymi a cala reszta zwyklymi. a pielegniara z lekarka probowaly mi wmowic ze nikt juz nie sxzepi ymi starymi szzepionkami. ze. nikt juz nie kzyywdzi tak dzieci. skkoro te szczepienia stare sa takie zle to niech nfz doplaca do skojarzonych. bo mnie niestety nie stac na nir. ech. i sie rozpisalam a tylko na chwilke wpadlam. ide jesc pizze z cola. wczoraj byly frytki... i jak tu wrocic do swojej figury jak z braku czasu jemy takie smieci. milego wieczorku :)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 18:58

a co tam u Jenny?
U mnie oki dziś dopiero mam internet wifi, wcześniej tylko z komórki czytałam, więc jestem na bieżąco co u Was.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 21:02

Witaj Jenny!
Kiedy te sterydy będziesz miała, wiesz już coś?
Jak się czujesz, już nie dlugo 30 tc!
1.Dziekuje kochane za zyczenia :) ja tylko na chwilke zobaczyc czy juz moge witac malenstwa na swiecie.ale wiidze ze dobrze im w brzuszkach. monika nie konczy ci sie pokarm :) on sie nigdy nie konczy :) aczkolwiek pisza o kryzysach laktacyjnych w 3 i 6 miesiacu. ty masz o tyle latwiej ze mozesz zaczac przystawiac Patryczka do piersi a wiadommo ze to najlepsza stymulacja na pobudzenie laktacji.lepsza od najlepszych laktatorow :) laktatorem tez mozna rozwinac laktacje. trzrba sciagac co 3 godziny seriami po 7-5-3 min nawett jak juz nie leci trzeba pompowac. sciagaj czesciej.do lodowki i podgrzewaj malemu. im czesciej bedziesz sciagac tym wiecej mleka beda produkowac piersi.bo taki dostana sygnal z mozgu ze czesciej jest karmienie noz co 4-5 godzin. ja tak na poczatku zrobilam. jak sie wystraszylam ze trace mleko.zaczelam duzo czytac i sciagalam mleko co 2 godziny. tymi seriami i znowu bylo go duzo. teraz znowu mam malo bo sciagam rzadko ale jak bede potrzebowac woecej to bede sciagac czesciej i laktacja ruszy pelna para :) ja chce tak sciagac i karmic te 8 miesiecy bo potem jak mala bedzie po zabiegu chce ja przystawic do piersi bo chce poczuc jak to jest karmic piersia ;(

2Czyli wy tez dziewczyny szczepicie zwyklymi? u mnie ttylko jedna znajoma szczepila skojarzonymi a cala reszta zwyklymi. a pielegniara z lekarka probowaly mi wmowic ze nikt juz nie sxzepi ymi starymi szzepionkami. ze. nikt juz nie kzyywdzi tak dzieci. skkoro te szczepienia stare sa takie zle to niech nfz doplaca do skojarzonych. bo mnie niestety nie stac na nir. ech. i sie rozpisalam a tylko na chwilke wpadlam. ide jesc pizze z cola. wczoraj byly frytki... i jak tu wrocic do swojej figury jak z braku czasu jemy takie smieci. milego wieczorku :)
1. Zgadzam się!
2. Ja biorę takie za 105 zł i nie wszystkie mam płatnę.
Gdybym nie miała finansowej możlwiości były by zwykłe i cóż, też dobre.

Donatko, jak tam?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 21:48

u mnie jakoś się wyciszyło, nie wiem czy to ,,,cisza przed burzą" :ico_noniewiem: ,
tibby Ty to pewnie przede mną urodzisz :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 21:58

Też pomyślałam, że pewnie razem pojedziecie witac maluszków :-) całkiem sympatyczne!

Bolą mnie plecy, idę spać, pa.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 22:16

Gosia, a ty jak na wizycie??? W całym tym zainteresowaniu nami wcale nie piszesz o sobie. Też przecież wizytowalas.

U mnie bol jak na @ był większość popołudnia. Do tego skurczyki ale delikatne i znosne. Teraz tylko Tom gmera gdzie sie da. Czasem w pipce zakluje i pociągnie. Tom chudy tyłek wypina i dość boleśnie napina skórę.
Leżę w łóżku i poce sie jak szczur.

Młody na wieczór zaliczył walkę z zaparciami. M.lecial po czopek bo to juz trzeci dzień z małymi bobkami i płaczem na nocniku. Wykupkal sie i humor mu wrócił.

Dobranoc drogie panie. Do jutra.

Jenny, milo cię widzieć. Też zaczęłam sie denerwować. Jak nowe mieszkanie? Coraz więcej pewnie zrobione co?

Ups, chyba zaczyna mnie czyścić.... Lece. Pa!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość