Awatar użytkownika
mama2013
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 06 lip 2013, 09:53

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 11:39

My mamy z zakrytymi dwoma bokami. Tzn nie całkiem one są zakryte bo są dwie szpary bo to po środku tylko zakrye. Dzięki nim w nocy sobie lukam na synusia czy wszystko ok bo akurat tak mamy ułożone łóżeczko. Turystyczne planujemy jak skończy pół roku. Póki co te się świetnie sprawdza ;)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 11:39

Cześć dziewczyny może mi coś poradzicie. Jakie polecacie łóżeczko dla dziecka. Kołyska odpada, bo musiałabym za chwilę kupować łóżeczko. Co do łóżeczka turystycznego jakoś do końca mnie nie przekonuje, ale do końca jego nie przekreślam. Myślałam o drewnianym, ale do wyboru są 2 lub 3 poziomy. Zastanawia mnie też czy lepsze to gdzie wszędzie są szczebelki, czy to z zakrytymi 2 bokami. W pokoju synka jest już tapczan dla nas, ale zastanawiam się od kiedy synek będzie mógł tam spać, bo łóżeczka są do wyboru z wyjmowanymi 3 szczebelkami lub jednym bokiem. Liczę, że podzielicie się swoim doświadczeniem:)
W turystycznym też są poziomy do regulowania :-)
W turystycznym jest ten komfort,ze nie musisz sie martwic ochraniaczami na szczebelki.
My mamy całę szczebelkowe i powiem ci,ze teraz jak mał sie najbardziej wierci i przemieszcza to wklada nozki miedzy szczebelki i czasem to go budzi niestety :-(
Chyba nie ma idealnego wyboru,ale uwazam,ze turystyczne są ok :-)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 11:48

Moniko z tego co pamiętam to Twój Patryk ma łóżeczko turystyczne, jesteś z niego zadowolona, korzystasz również z przewijaka, który jest u Ciebie na łóżeczku.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 11:55

Jenny my kupilismy duze lozeczko drewniane na maretac wielkosci 140cm na 70cm, bo przy Oli bylo mniejsze lozeczko I Oli jak sie przekrecal na druga strone to nie mial wystarczajaco miejsca I sie budzil. Jak mial ponad roczek to juz spal na tapczanie. Teraz, ze mamy duze lozeczko/lozko to mam nadzieje, ze dlugo posluzy. Kipilam yez ochroniacze na cala dlugosc lozeczka o ile sie nie myle 420cm.

Dziewczyny czekam na rozwiniecie Waszych akcji porodowych.
ja dzisiaj na 14 ide na szkole karmienia piersia. Ma trwax 2,5 godz.
okropnie puchne. Ciezko stac na nogach, bo stopy bardzo bola.

mileho dnia

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 15:00

Jenny, my też mamy turystyczne łóżeczko. Przy Bobim sie swietnie sprawdzilo. Fakt, ma dwa poziomy regulacji wysokości. ściany chyba w liczbie trzech z siateczki wiec widzisz dzidzie non stop.ja z przewijaka korzystałam i teraz też zamierzam. Było bardzo wygodnie. Kladlam sobie tylko taki podkład z ceratki na przewijak w razie jakieś wpadki i tyle. Do tego obok poleczka na pieluchy i kosmetyki wiec idealnie wszystko pod ręka podczas przewijania. Ja polecam turystyczne. Nigdy nie było z nim problemu. Firma MOOLINO stad mamy nasze łóżeczko.

Chyba zauważyłam u siebie maleńki kawałek czopa. Chyba bo sie nie znam. Obserwuje dalej.
Jak siedzę na kibelku to czuje jakby mnie młody kopal po kręgosłupie.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 18:30

Tibby oby sie rozkrecilo ;) Ja to mam.jeszcze troche czasu
Donatka a jak tam.u Ciebie?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 20:03

To chyba jednak czop nie był. Nie wiem juz sama co to było.
Dzis tabletka nr 4 :) najgorsze jest to ze cały czas wydaje mi sie ze mam serek tam w pipce... Chyba ze tak dziwnie rozpuszcza sie ta tabletka... Popytam sie ginki w czw jak juz będzie po kuracji.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 20:10

jestem 2w1
trochę dziś nachodziłam, bo byliśmy na spacerku nad jeziorem,potem pojechaliśmy do dwóch marketów, następnie do babci,
no i nic się nie ruszyło, jedno co zauważyłam, to to,że brzuszek mi opadł,
jak nic się nie ruszy do jutra to zgłoszę się tu u nas do szpitala

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 20:27

:ico_szoking: a Wy dalej 2w1 ...

jenny ja jestem osobiscie zadowolona bardzo z tego mojego lozeczka turystycznego :-) sa dwa poziomy i mam tez ten przewijak z ktorego kompletnie nie korzystam kilka razy moze skorzystalam ale tak to jest bo jest... ja tam wole Patryka na lozku przewijac mi jest tak wygodniej... tez mam poleczke na te wszystkie szpargaly typu pampersy i jakies kremy czy chusteczki i wszystko mam pod reka wiec jak siegne to nie musze szukac gdzies po szafkach tylko przy lozeczku wszystko jest :-)

my tez kupujac lozeczko zastanawialismy sie nad szczebelkowym ale z drugiej strony wlasnie te szczebelkowe to tez sa dobre ale do nich trzeba juz wlasnie zakladac te ochraniacze zeby dziecko sobie krzywdy nie zrobilo i gdzies nie za bardzo bylismy do takiego przekonani dlatego wybralismy turystyczne tez ze wzgledu na to ze jakbysmy gdzies jechali to lozeczko latwo jest zlozyc i zabrac ze soba :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 21:41

Donatka, a ja juz chciałam pisac do ciebie eske czy przypadkiem nie rodzisz. Ale widzę ze dzielnie mi towarzyszysz do mojego terminu ;-) ja też juz mam dość nisko brzuch ale mama twierdzi ze to jeszcze chyba nie jest jego max obniżenie do porodu. Jutro strzelę fotę i wam pokaże. Na pewno jest niżej niż w 37tc.

Zaraz kładę sie spac. A właściwie poleżeć do łóżka.

Donatka, czy podczas napinania się brzucha czujesz czasem kłucie ostre w pipce czy bol w pachwinach? Bo ja tak jakos ostatnio to zauważyłam ze tak mam.

Mam nadzieje ze u reszty niedziela minela ok. Bez stresu itp.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość