martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: wiosna-lato 2013

08 lip 2013, 11:52


a ja znowu brudze w kólko 3dni spokoju już piękny sluz żeby np dzis się obudziła i znowu del ból jak na @ i brudzenie brązowe bez krwi,cos jest chyba nie tak bo jestem juz ponad 7tyg po porodzie :ico_noniewiem: w środe ide już do gina to zobaczymy,ale aż sie boje :ico_noniewiem:
Misia ja brudzilam do3 miesiecy po porodzie.I niewiem ile jest w tym prawdy ale czytalam ze im dluzej brudzisz,plamisz tym lepiej bo wszystko sie ladnie oczyszcza.
Sliczna masz ksiezniczke w opisie :ico_brawa_01:
znów wydawało mi się że widziałam kawałek glutka zielonkawo-szarego z mikro kawałkiem krwi. Schiza!!!
Hmm Tibby mi po odejsciu czopa zeszlo jeszcze poltora tygodnia do porodu.Ale zycze Ci szybkiego rozwiazania,bo moge sobie wyobrazic jak teraz jest ciezko,a i jeszcze te upaly :ico_sorki:
Jenny pytalas o lozeczka,otoz my mamy lozeczko ze szczebelkami tez tak duze jak ziolo opisuje,szczebelki sa blisko siebie wiec maly nozki nie nie moze miedzy nie wlozyc i jestem z niego bardzo zadowolona.Ma dwa poziomy i maly podrosnie to mozna z niego zrobic lozko.na chwile obecna Rasper ma duzo miejsca zeby sie przekrecac i przesuwac.
Moj Patryk w koncu sie zainteresowal mata edukacyjna i zabawkami wiszacymi na niej
smieje sie do nich patrzac na nie :-)
Ale slodkosci.Moj malutki wlasnie zasnal na macie :ico_haha_01:
Moj Rasperek jest ciekawy wszystkiego teraz,jak go mam na rekach to wszedzie sie rozglada i chce dotykac.Od trzech tygodni zaczal brac przedmioty w raczki no i oczywiscie wszystko co wezmie to laduje w buzi :-D
Reaguje na imie,a jak tatus wraca z pracy to jak by mogl to by do niego pofrunal.Tylko zaczyna marudzic jak sie bawi z tatusiem i mnie nie ma w okolicy to jest ok, a jak tylko sie pokarze on on zaraz marudzenie :ico_sorki: wydawalo mi sie ze to za wczesnie na takie marudzenia :ico_puknij:
Mata edukacyjna jest juz za mala dla niego musze rozkladac koc bo sie odpycha i maszeruje po calej podlodze.Jak go rozbieram do kapieli to mi ucieka po calym lozku a mamy to takie ogromne loze,az musze przechodzic na druga strone zeby go wziasc.no i oczywiscie jest maly piszczalka,jakby ktos go posluchal to jakby go ze skory obdzierali :ico_haha_01:
bo mam jakiś dziwny zielonkawy śluz od 2 dni i nie wiem co o tym mysleć.
Ja taki sluz mialam przez cala ciaze,i wszystko bylo ok.ale jak masz wizyte jutro to warto skonsultowac z pania doktor.
To wystarczy tego,troche sie tu rozpisalam...
Wybaczcie ze tak do Was wskakuje i sie udzielam ale na moim watku panuje okroooopna cisza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 lip 2013, 11:59

ja na pkt swojego śluzu jestem przewrażliwiona. powiedz koniecznie lekarce.

odnajduję jeszcze taką przezroczysta galaretkę na papierze. pomiędzy grudkami serkowymi... ale to są na serio szczątkowe ilości.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

08 lip 2013, 13:32

podjechałam z mężem do szpitala, zrobili mi ktg, wyszło ok, skurcze jakieś są, potem pytali jak się czuję czy czuję ruchy dziecka, powiedziałam , że czuję, a z dolegliwości, że brzuch się ciągle napina, i kazali mi przyjść we środę, no a wiadomo, jeśli by się coś działo to mam przyjść od razu,
mąż pojechał do pracy, ja potem skoczę z Szymkiem do mamy, żeby znów się pokąpał,

jenny jeśli chodzi o łóżeczko to ja mam i to i to, drewniane używałam i teraz też mam zamiar, to turystyczne kupiłam żeby było jak wyjeżdżaliśmy na wakacje :-) ,
Monika super fotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rośnie Wam przystojniak :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 lip 2013, 13:51

Donatka, to dobrze ze sie toba zainteresowali. A skurcze.mocne się pisały? Masz dwamdni na przygotowania jakieś ostateczne. Myślisz ze.ruszy cie jakos do tego czasu?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

08 lip 2013, 14:04

Donatka, to dobrze ze sie toba zainteresowali.
myślałam, ze będzie pytać o lekarza i kartę ciąży, ale nawet nie spytała, pewnie będą wszystko chcieli podczas przyjęcia do szpitala
A skurcze.mocne się pisały?
nie wiem, bo nie znam się na tych kreskach, mogę tylko powiedzieć, ze dziś bardziej te napięcia moje są bolesne
Masz dwamdni na przygotowania jakieś ostateczne.
z jednej strony fajnie, ze mam te 2 dni, bo mogę jeszcze przyszykować wszystko, a z drugiej to już się boję, bo pewnie będę myśleć i myśleć jak to będzie
Myślisz ze.ruszy cie jakos do tego czasu?
nie wiem, poczekamy zobaczymy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 lip 2013, 14:39

No i czop wypadł w dość juz sporym kawałku. Galaretka z brązowymi i krwistymi nitkami. Trochę to obrzydliwy widok był. W ogóle sie zaskoczylam ze tak to wygląda. Ale przynajmniej będę wiedzieć juz i jakieś kolejne doświadczenie.
Umyłam sobie włosy. Jeszcze planuje je wyprostować bo wczoraj kupiłam prostownice (cale 29zl za nią dałam) i czas na test. A i nie ukrywam ze fajnie byłoby zmniejszyć ilość kłaków o polowe w szpitalu. ciekawe czy sie długo utrzymają.

Donatka, dziwne ze nie pytała o o kartę choćby co by popatrzeć. Moze dzis nie będzie takim złym dniem bo masz czym sie zająć ale jutro z pewnością juz będziesz myśleć o porodzie. Sama sobie póki co go nie wyobrażam.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

08 lip 2013, 14:47

ja nie zauważyłam, żeby jakiś czop odchodził, śluz mam jak zawsze gęstawy zółty,
a jak byłam z Szymkiem w ciąży, w szpitalu, przyjęli mnie z 1cm rozwarciem i skurczami, po 4h, poszłam do wc i tam mi krew poleciała i wtedy znów mnie zbadali i miałam 3cm i kazali iść na porodówkę i się zaczęło, także pewnie to był ten czop :ico_noniewiem: ,

no trochę dziś będę zajęta za 30min pojedziemy, już mi nawet się ciężko kieruje autem,wszyscy się dziwią, ze jeżdżę :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

08 lip 2013, 14:56

oto pój brzuszek 3 dni po terminie

Obrazek

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: wiosna-lato 2013

08 lip 2013, 15:02

Ale zgrabny:-) super.no i chyba jeszcze dość wysoko:)

Awatar użytkownika
mama2013
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 06 lip 2013, 09:53

Re: wiosna-lato 2013

08 lip 2013, 15:37

Mi brzuch na porodowce opadl ;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość