Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 mar 2007, 12:42

witajcie
Aniu udanych zakupkow..... a ja musze czekac do nasteopnego tygodnia... a moze jutro znajde chwilke.. ale ciezko bedzie.... hihi

Acia powodzenia w telekomunikajci....

Madziu chory facet.... jest niczym male dziecko... bedziesz miala troszke praktyki.... hihi duzo zdrowka dla niego

musze was juz opuscic, powiesic pranie, zrobic liste zakupow bo dzis prosto po pracy (godz 21) jedziemy do hipermarketu ..jutro nie bedzie czasu bo adas musi jechac do londynu ,pomoc koledze w remoncie.... :ico_olaboga: a wieczorkiem imprezka u znajomych hihi
jak dobrze ze juz prawie.... weeekend....
pozzdrawiam papa

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

30 mar 2007, 12:49

cześć dziewczyny!

Acia super ten tekst. Tak mnie natchnął jakoś nostalgicznie bo z jednej strony nie mogę sie doczekać Franusia a z drugiej to trochę mi będzie żal brzuszka. A co jak wyrośnie i ożeni się z jakąś wredną zołzą?

Aniu dobrze że się znalazły, "lepiej późno niż wcale".

Wczoraj oglądałam nasze książeczki zdrowia dziecka i okazało się że mój K. urodził się w 34 tyg. ciąży mierzył 52cm i ważył 2900 g a ja w 40 tyg. miałam 51 cm i 3000g. to chyba nasz Franek też nie będzie zbyt duży co?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 mar 2007, 14:06

a mnie dzis zebralo na porzadki swiateczne i od rana sprzatam :ico_odkurzanie: :ico_pranko: :ico_duzepranko: g:P wyciaglal juz wystroj swiateczny :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-03-30 ]
Leatka chyba to nie ma znaczenia ile ty wazylas i twoj men jak dzidzia ma byc duza to bedzie duza a jak mniejsza to mniejsza chyba niema reguly :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

30 mar 2007, 15:53

cześć słoneczka,
cieszę się bardzo ,że spodobał się wam ten tekst.Ja po przeczytaniu tego zapragnęłam mieć już julkę w ramionach - ale to nie najlepszy pomysł :ico_wstydzioch:

Leatka nic sie nie martw sama synusiowi zonę wybierzesz - jak ci pozwoli :-D

Aniu super ,że te dokumenty się znalazły , a ten koleś to gapa że prędzej nie zauważył

Frydza tylko nie szalej z tymi porządkami , uważaj na siebie

Madziorka podziwiam twój zapał do imprezowanie, szalej póki możesz

wiecie w tej telekomunikacjii myślałam ,że babę ze złości pogryzę.Mam nadzieję ,że do końca przyszłego tyg oddadzą mi te 125 zł , bo wtedy to dopiero zrobię zadymę.Swoją drogą jak im nie wstyd :ico_ciezarowka: tak wkurzać.Położę się na chwilunię bo padam z nóg

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 mar 2007, 16:05

Acia spoko spoko nie szaleje z porzadkami cos tam porobie to znowu odpoczne i jest oki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 mar 2007, 16:20

hej ja mma chwilke moj caly czas ma goroczke mimo zazycia lekarstwa herbatek malinowych kompociku spi od 10 rano jak wrocił od lekarza przebudził sie zjadł i dalej spi caly spocony :ico_szoking: ale to dobrze goraczka ucieknie :ico_oczko:
A tak wogóle to moj synuś od 4 dni wariuje nie samowicie kopniaki sa tak wyrazne i caly czas jak leze jak stoje jak siedze hehe brzuszek tylko skacze i jak mamusia mnie zobaczyła stwierdziła ze strasznie do przod wyskoczył :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 mar 2007, 17:18

madzia dobrze,ze mezulek sie wygrzewa :ico_chory: chorzy faceci ,gorsi niz dzieci he he acia fajny ten tekst ,wzruszylam sie :ico_wstydzioch: ja mam weekend wolny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 mar 2007, 17:52

Hej dziewczynki, mam wynik glukozy i jest jak najbardziej w porządku! To znaczy w normie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Na zakupy dzidziusiowe nie poszłam, bo jakoś tak sen mnie zmorzył, ale za to z mężem byłam w supermarkecie i kupiliśy Maluszkowi termometr do kąpieli. Taka mała rzecz a cieszy hihi.

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

30 mar 2007, 18:52

Aniu cieszę się ,że wynik jest dobry.

Frydza wiesz co ja napisałam ci post ,że masz nie szaleć z porządkami a sama chwilę póżniej pomyłam kafelki w łazience.Tak mnie jakoś wzięło :ico_noniewiem:

Lucynko super ,że masz wolne , odpocznij sobie troszkę.Pisałaś ,że to wasze łóżeczko dla dzidziusia jest malutkie, u nas najmniejsze i raczej standard to 120x60 a wasze jakie ma wymiary?

Madzia ja też lubię patrzeć jak mi brzusio skacze :ico_brawa_01: , kuruj mężusia.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 mar 2007, 22:04

lozeczko ma 117x60...i takie malutkie mi sie wydawalo hihi ale t z koleji mowi,ze za duze...ale jakos mniejszego sobie nie wyobrazam :ico_haha_01: na razie nie skladamy,chociaz ja juz bym chciala miec zlozone ;)poczekamy jeszcze troszke....ania super ,ze wyniki ok :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość