Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

12 lip 2013, 13:34

wiesz co Karolinko sama zobacz co robisz ,ja odpuszczam, a Ty dalej temat ciągniesz , mimo że zaznaczasz na początku że nie chcesz pisać!! to się zdecyduj i mnie nie prowokuj, bo jak widzisz sama to robisz....chcesz postawić stanowczo na swoim??? Proszę bardzo....jak będzie Ci od tego lepiej- na zdrowie....ale mnie nie obrażaj , bo pisząc to co napisałaś w tym poście mnie dotyka i obraża ...a jak przekręcasz fakty które można sobie łatwo odczytać to już Twój problem....niczego od Ciebie nie wymagam, jak pisałam to Twoja ciąża i rób sobie co chcesz w niej, ale nie wypowiadaj się na temat kobiet po przejściach, bo widzę z tego co piszesz ,że masz zerowe pojęcie na ten temat, to może lepiej już nic nie pisz, bo nie tylko ja tutaj dużo przeszłam ,inne kobiety też mogą poczuć się urażone...z tego co wiem możesz sobie zamknąć wątek i tam pozwalać tylko tym osobą co lubisz przebywać i pisać, to może tak zrób, a nie pisz na ogólnym gdzie każdy ma prawo się wypowiedzieć, że Ci ktoś przeszkadza delikatnie mówiąc ....
nie martw się mam tyle lat że nie zachowuję się jak w przedszkolu i nie będę już tu pisać, mam swoją godność i nie pozwolę się obrażać dziewczynie która nie chce oceny, a sama ocenia ....nie będę się czuła tutaj komfortowo pisząc, że się o coś martwię, a Ty potem będziesz wypisywać,że jestem panikarą i jeszcze nie masz na tyle odwagi żeby napisać to wprost tylko myślisz że jak wypiszesz inteligenty teks to się nikt nie domyśli....a atmosfery fajniej nigdzie nie stworzysz pisząc takie rzeczy, tym bardziej że to nie tylko moja opinia , ja też mam tutaj koleżanki które znam od lat ....Powodzenia

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

12 lip 2013, 13:40

Ja nie wiem, gdzie ja Ciebie, albo inne Dziewczyny obraziłam... :ico_noniewiem:

Ręce opadają :ico_olaboga:

No nic może inne Dziewczyny się wypowiedzą jakoś, bo ja w ogóle Twoich zarzutów nie rozumiem... Odpadam.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

12 lip 2013, 15:28

dziewczyny co wam za bardzo hormony szaleją.

nie rozumiem o co nawet chodzi.... bardzo proszę o spokój :ico_nienie:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

12 lip 2013, 15:41

Moni, no właśnie ja też nie bardzo rozumiem, o co common :-)
Ale poczytaj, to tylko 2 stronki, może się wypowiesz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

12 lip 2013, 19:56

tu nie ma co się wypowiadać karo-22, najlepiej powrócić do tematu wątku i cieszyć się okresem oczekiwania na dzieciaczki...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

12 lip 2013, 20:06

tu nie ma co się wypowiadać karo-22, najlepiej powrócić do tematu wątku i cieszyć się okresem oczekiwania na dzieciaczki...
Riterka ma rację :ico_sorki:

ja czytałam na bieżąco i mam nadzieję że temat został już zakończony.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

12 lip 2013, 20:09

Moni dobrze gadasz :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

12 lip 2013, 21:30

Dziewczynki moje kochane, no już podać sobie rączki i grzecznie zakończyć temat!!
Nie ma co się rozwodzić, bo słowo pisane to nie to samo co rozmawiać z kimś na żywo i bardzo łatwo coś opacznie zrozumieć, więc proszę Was obie powróćcie do nas i bez spięć.
Napiszcie lepiej jak się czujecie, to mnie bardziej interesuje :-)

U mnie ok, jutro muszę do pracy jechać, mam 2 klientki, ojj kiedy to się skończy :ico_sorki:
Może później do mojej mamy się wprosimy na obiad, bo przecież nie zdążę nic ugotować :ico_sorki:
Pogoda się zepsuła, jest deszczowo i smutno, chce znowu lato.

Miłej nocki

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

12 lip 2013, 21:51

Koroneczka dzielna jesteś! pewnie się tam przy tych klientkach musisz powyginać, jeszcze troszkę i odpoczniesz :-)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

14 lip 2013, 20:43

Hello :-)
Jak tam weekend Wam minął??
My wczoraj mieliśmy imprezkę urodzinową Nikosia :-) Ale tak na spokojnie, nic sama nie przygotowywałam, żeby się nie przemęczać. Torcik Mężuś kupił i inne ciacha, moja Mama upiekła też ciasto, Teściowa przywiozła pyszny obiadek na cały weekend (ja to mam Teściową Anioła :-) ), no i pomogła mi wiele w domku, a dziś pojechali do domciu.
No i tyle. Nikoś zachwycony, kupiliśmy Mu rowerek biegowy, a On kocha wszelkie pojazdy, ale i swój trójkołowiec więc był wniebowzięty :ico_oczko: No i Lego króluje hihi

Koroneczka, jak w pracy w sobotę?? Uwinęłaś się szybko??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość