Awatar użytkownika
KokaiPL
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:16

Re: bielizna -gusta i gusciki :)

11 lut 2013, 11:34

Bawełniany biustonosz nie gryzie Cię czasem? Bo tylko tego bym się obawiała,że jest ciepły,nie mam natomiast żadnych wątpliwości. Gorset z kolei jest jak dla mnie bardzo niewygodny...

emisia8
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 sty 2013, 10:14

Re: bielizna -gusta i gusciki :)

11 mar 2013, 10:02

Jeśli chodzi o dół, wybieram wygodne bawełniane figi lub stringi z koronkowymi wstawkami. Biustonosze kupuję z reguły polskie, ponieważ mam już porównanie chińszczyzny z porządnie skrojonym, dopasowanym biustonoszem. Niestety porządny stanik kosztuje od 80zł wzwyż, ale ostatnio znalazłam sklep z tanimi ciuszkami i bielizną. Mają w sprzedaży biustonosze firm Gaia, Kinga, Matt, Milenę, Ave itp. http://tanieciuszki.eu/biustonosz-push-up,4.html Ceny atrakcyjne bo 30-50zł, tylko trzeba szukać swojego rozmiaru ręcznie.

tuptek84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 10 mar 2013, 19:00

Re: bielizna -gusta i gusciki :)

12 mar 2013, 22:22

ja preferuję wygodną na co dzień, oddychającą np. Gatta i zdecydowanie bardziej pikantną na szalone wieczory z Nim:)

Mikasa92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:16

Re: bielizna -gusta i gusciki :)

14 lip 2013, 18:48

Dla mnie bielizna przede wszystkim musi być wygodna, ale przy tym ładnie się prezentować na ciele. Od dłuższego czasu robię zakupy na 4lejdi.pl i naprawdę wszystkim polecam ten sklep. Mają bardzo duży wybór biustonoszy, majtek, koszulek i czego dusza zapragnie po naprawdę przystępnych cenach.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: bielizna -gusta i gusciki :)

08 sie 2013, 11:06

Wygoda i ładna prezencja to podstawa, bez dwóch zdań. Ja również zwracam zawsze uwagę na jedno i drugie.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość