leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

15 lip 2013, 09:59

Hejka


Spinka juz bierzesz sie za pranie ciuszkow??

Ja mam zamiar sie wziac za to wszystko po powrocie z PL :ico_oczko:



Ja dzisiaj mam wizyte u zebowej higienistki :ico_chory:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

15 lip 2013, 10:10

witajcie dziewczynki wróciłyśmy :)
5 dni w górach a człowiek inaczej patrzy na wszystko wypoczęłam więcej czasu spędziłam z mężem i synkiem
w jeden dzień miałam kryzys myślałam że wróce i to prosto do szpitala jednak jakoś mineło
starałam się oszczędzać chodziliśmy mało więcej autem
niestety ostatnie 2 dni pogoda nie dopisała ale i tak było warto
trochę jestem roztrzepana przez ten fenoterol mam nadzieję że się przyzwyczaję

jennyco do wyprawki
to ja na początek dla każdej która rodzi naturalnie polecam tamtum rossa ciotka położna kazała kupić i sprawdził się super
działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo po porodzie rozpuściłam w buteleczce spryskiwaczu 0,5l i za każdym razem po skorzystaniu z wc pryskałam sobie tam i delikatnie wycierałam ręcznikiem papierowym i jeszcze w domu tak przez ok 5 dni

pieluszki -przy Tomku używałam pampersy zwykłe i te białe .Te 2 są rewelka tyle tylko że drogie.Teraz planuje wypróbować dady bo dotykałam i wiele znajomych testowało i teraz są super porównują do pampersów często a cena połowe niższa

kosmetyki-my na początku tylko oiliatum potem właśnie nivea lub penaten

proszek-lovela ,biały jeleń lub lovi (promocje)płyn do płukania kupuje biały niemiecki ,kup sobie odplamiacz ten przyda się na pewno

butelki-myślę żę teraz jest tego tyle że każda z nich ma w sobie to coś .My mamy laktator z aventu zaś butelki z tommy tippy

gotowanie-ja też od początku gotowałam Tomusiowi kupowałam u znajomego rzeźnika mięsko cielęcinę króliki indyka i na targu warzywa i podobnie jak szkieletorek mroziłam

jennyja poprzednio miałam 2 staniki z h&m i 1 z lidla oba super i kupowałam jakoś w 34-36 tc bo były wyprzedaże

mam dziś na 12 wizytę u lekarza by zobaczył wyniki serca mojego a jutro rano na badania a gdy dostane wynik do gina
brzuchol mam wrażenie że mi urusł niesamowicie czuję się jak małe słoniątko
czasem mam dośc że muszę się ograniczać jednak wiem że to dla dobra Madzi

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

15 lip 2013, 12:56

Teraz planuje wypróbować dady bo dotykałam i wiele znajomych testowało i teraz są super porównują do pampersów często a cena połowe niższa
Tak ,potwierdzam to co mówią znajomi .
Też je kupuję i kupię dla niuni do szpitala.

Lila spi więc i ja się położę.Od rana pada i bardzo senna jestem

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

15 lip 2013, 13:14

Cześć dziewczyny.
Betina dobrze, że wyjazd udany i uważaj na siebie.
Lala odwołuj się koniecznie w sprawie wózka, ciekawe jak allegro zareaguje.
A ja czuje się jak w pierwszym trymestrze powróciły mdłości i roztrój jelit :ico_zly: , mam nadzieję, że to chwilowe. W nd miałam gości, więc czas szybko zleciał.
Piszecie o odplamiaczu czyli mam takie zabrudzone ciuszki w vanishu zamoczyć, a następnie wyprać w proszku dziecięcym?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

15 lip 2013, 14:14

Jenny pozdrowienia i brawa od mojej kuzynki

djablica
nie wiem co robisz ale posty ci się dublują, sprawdź sobie czy nie masz coś w ustawieniach zaznaczone.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

15 lip 2013, 15:28

Hej tylko się melduje abyście się nie martwiły nie bardzo mam jak doczytać i pisać - postaram się wieczorkiem jakoś tu ogarnąć to co napisałyście :-)

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

15 lip 2013, 17:10

Hej dziewczyny

Jestem na bierzaco ale nie mam czasu usiasc i podyskutowac z wami :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_sorki: Jak to na urlopie od rodzinki do rodzinki to do znajomych itd .. wzielam sie za zamawianie jedzenia miesa i zakupow ktore planowałam...
Kupilam synkowi ksiazeczki dwie... Bardzo zadowolona jestem ale jeszcze chce kupic nowe przygody Kota Filemona :-D

Dzidzi nie kupuje nic bo jednak tu strasznie drogo teraz jak pojade do siebie to bede miala extra przeceny wiec obkupie malutka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

15 lip 2013, 17:29

Witam z kawą!
Lala daj znać co z tym wózkiem i bądź twarda - nie daj się zastraszyć - kupiłaś (wygrałaś aukcję) to umowa wiążąca dla obu stron - wózek jest Twój.
Wkleje wam co mi napisała wczoraj;
Witam
Kupiła Pani u mnie wózek , niestety nie moge go Pani sprzedać, cena była zbyt niska, a ja nie miałam możliwości wycofania ofert i zakończenia aukcji .
Przepraszam bardzo za komplikacje . Mam nadzieje ze mnie Pani zrozumie
Przepraszam i pozdrawiam
Prosze jeszcze tylko wysłać mi dane i nr konta abym mogła pieniążki zwrócić ,

Odpisałam jej że jeśli chciała sprzedać wózek zawyższą cenę to mogła ustawić cene minimalną, że powinnam zgłosić sprawę do allegro i że niestety będe musiała ostrzec innych uzytkowników allegro przed takim sprzedającym.A i podałam jej mój nr konta.
Jak narazie to ani kasy ani żadnego odezwu.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

15 lip 2013, 21:02

Hej. Jednak nie było tak źle w pracy :ico_sorki: jakoś minie te 12 dni.

Lala nie daj sie zwariować, ludzie Ciebie nie pożałują - sprawdź komentarze babki i pisz do allegro, a tak swoją drogą - taki tani ten wózek był?

Kamilka odpoczywaj, ale daj znać co jakiś czas, że ok.

Jenny współczuję mdłości.

Betina dobrze, że wyjazd udany :ico_brawa_01:

Szkieletorku jak po wizycie u lekarza?

Leona jedna tura prania już gotowa :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

15 lip 2013, 21:17

Szkieletorku jak po wizycie u lekarza?
Dostałam skierowanie do ortopedy z tym biodrem ale wiecie co od kilku dni boli mnie coraz mniej . Już nie ma takiego bólu nawet wieczorem że ciężko mi chodzić więc na razie nie pójdę ,a skierowanie mam w razie co.
Z tymi nogami i swędzeniem moim też jest lepiej bo rany się na nogach pogoiły i mniej swędzi ale chyba jutro pojadę do dermatologa jednak .
A z żyłami żylakami to do kogo się idzie ?
Aha i czy wy macie lub miałyście hemoroidy ?
Kurde przypałętało mi się kolejne dziadostwo.Mam już serdecznie dość.W sobotę nie wytrzymałam i musiałam sobie popłakać bo co rusz to coś nowego dochodzi i mi doskwiera.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot], Thomasbulty i 1 gość