donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

15 lip 2013, 15:59

tibby Ty wrzucasz zdjęcia pzez program imageshach? jaśli tak to jaki rozmiar zdjęcia tam wybierasz?

u nas dziś po 13 była położna, zdjęła mi na razie 3 szewki, kazała robić okłady na zmianę z rumianku i kwasu bornego,
Mikołaja obejrzała, także żółty w normie, dorodny chłopczyk :-D , pokazała jak pielęgnować pępuszek, wyznaczyła nam pierwsze szczepienie na 28.08, i tak sobie pogadałyśmy, w porządku babka z niej, pamiętam, że do Szymka wtedy też ona przyjeżdżała,
następna wizyta we środę, jakbym miała jakieś pytania to dała swój numer telefonu
A ja znów czuje się jak w pierwszym trymestrze, czyli mdłości i ogólny rozstrój moich jelit. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe. .
też tak miałam

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

15 lip 2013, 16:11

Donatko ja widzę, że nasze układy pokarmowe podobnie działają.
Fajnie, że trafiłaś na miłą i pomocną położną.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

15 lip 2013, 16:13

oto TOMASZ:
Obłędny! Bardzo ładne masz dzieciaczki :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

15 lip 2013, 16:29

Hej dziewczyny

sporo bylo do czytania tych stron ale przeczytalam wszystko od deski do deski :-)

anza Gratuluje ! tez cos czulam ze urodzilas w ten sam dzien co tibby i donatka :-) no super mamy trojaczki forumowe :-)

Tibby Tom poprostu uroczy !!! :ico_brawa_01:

w ogole super ze juz jestescie ze swoimi chlopakami w domku i ladnie cycujecie :-)

przepraszam jesli komus nie odpisze ale nie jestem w stanie wszystkiego spamietac bo zbyt duzo tego bylo do przeczytania a mnie tu nie bylo od piatku :ico_noniewiem:

u nas przygotowania do chrztu pochlonely caly moj czas i nie mialam za wiele wolnego czasu zeby tu do Was wpadac. wczoraj tym bardziej bo byl to wielki dzien Patryka.

Patryk byl bardzo grzeczny w kosciele i nie plakal :-D pol mszy przespal a drugie pol sie rozgladal :-D jak go ksiadz juz chrzcil to nawet nie zajeknal ani nie plakal taki grzeczniutki byl nawet sie nie krecil mi na rekach spokojny jak nie wiem :-D dumna jestem z niego :-D gosci bylo u nas 14 :-) sprzatania po imprezie bylo co niemiara :ico_sorki: spac poszlam gdzies po 23 padnieta jak nie wiem :ico_sorki: a dzis od rana siedzialam z moim bratem i bratowa i bratanica Gabrysia bo przyjechali z Warszawy na chrzciny i trzeba bylo im dzis jeszcze uslugiwac do ich wyjazdu. jestem dzis tez jakas taka zmeczona jak nie wiem. nie wyspana i juz mam dosc uslugiwania i latania kolo gosci.

Patryk dosc sporo kasy uzbieral :ico_szoking: nawet sie nie spodziewalismy ze tyle goscie dadza. cale chrzciny nam sie zwrocily i jeszcze nawet wiecej :ico_haha_01:

zdjecia mojego przystojniaka zaraz Wam pokaze tylko sobie je zrzuce i pomniejsze :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

15 lip 2013, 16:45

Torcik jaki upieklam z moja mama :-)

Obrazek

A tu moj elegancik :-)

Obrazek

Obrazek

RODZINKA W KOMPLECIE :-)

Obrazek

Z moja jedyna babcia ... (prababcia Patryka )

Obrazek

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

15 lip 2013, 16:50

A taki prezent dostal Patryk od chrzestnego + koperta :-)

Obrazek

Patryk zachwycony tym lezaczkiem bujaczkiem :-) caly dzien dzis w nic praktycznie siedzi i spi. uwielbia te wiszace zabawki. wczoraj jak mu chrzestny zlozyl i polozylam go na tym bujaczku to na widok czerwonej biedronki to az sie trzesl ze szczescia. spasowala mu i w ogole widac ze lubi ten bujaczek- lezaczek :-) teraz dziecka to ja nie mam w domu hehe taki spokojny jest jak na nim lezy :-)

moj maz siedzi w domku ma 2 tyg. tatusiowego :-D zajmuje sie Patrykiem caly czas a ja tylko odciagam mleko i mu daje zeby nakarmil Patryka :-) mam teraz duzo czasu dla siebie i na to zeby cokolwiek w domu zrobic :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

15 lip 2013, 17:02

Monika super wyglądasz, wogóle nie widać że nie dawno rodziłaś. U ciebie w rodzinie tak mają kobiety, czy to tylko ty masz takie szczęście.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

15 lip 2013, 17:05

Monika super wyglądasz, wogóle nie widać że nie dawno rodziłaś. U ciebie w rodzinie tak mają kobiety, czy to tylko ty masz takie szczęście.
dziekuje :-) raczej ja tylko tak mam :-) ja poprostu juz taka jestem taka juz moja natura :-) moja siostra jest inna ona po pierwszej ciazy dwa lata nie mogla zbubic kg a ja urodzilam i nie chwalac sie wygladam jak sprzed ciazy chuda jak patyk :-P

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

15 lip 2013, 18:01

Ukochane chrzestne dziecię,
Gdy chcesz szczęście mieć na świecie,
Gdy Cię minąć ma zła droga,
nade wszystko miłuj Boga.
Kochaj swoich rodzicieli,
By pociechę z Ciebie mieli.
Ale pomnij, że Bóg w niebie
Ma w opiece ciągłej Ciebie.


Dla Partusia z okazji Chrztu Świętego!

Zdjęcia cudne, mamusia a Ty laska!

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

15 lip 2013, 18:44

Monkia super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , synuś jaki elegancki :-D :ico_brawa_01: , a tort wygląda apetycznie :ico_haha_02: ,
mój Mikuś znów się napił mleczka i śpi, ciekawe jak będzie w nocy,

ale mnie dziś boli to krocze, już bym chciała normalnie usiąść, a jak u Ciebie tibby?

ja to nawet apetytu coś nie mam :ico_noniewiem: , ale bym piła i piła tak mi się pić chce i owoców,

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość