lilo

13 kwie 2012, 22:00

Mąż pomalutku mięknie i chyba będą bez :ico_haha_01: :ico_oczko:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

13 kwie 2012, 22:05

Mąż pomalutku mięknie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oni zawsze wymiękają :ico_haha_01:

lilo

15 cze 2012, 13:45

Atlantic Polska, nie mam pojęcia jeszcze jaki będzie :ico_haha_01: Ale biały raczej powinien pasować do wszystkiego?
Drzwi zamówione, będą ja jakiś miesiąc.
A mówią że teraz taki dobrobyt i wszystko jest :ico_oczko:

Melia86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:55

Re: Drzwi wewnętrzne - proszę o pomoc

27 lis 2012, 19:13

My mamy stare szklane drzwi, ale chcę je wymienić na pełne. Białe są ładne , ale czy nie za często będzie trzeba je myć? Poza tym ja lubię kolor w mieszkaniu i myślę o takich limonkowych. Tu na zdjęciu wydają się bardziej cytrynowe, ale oglądaliśmy je w voxie i" na żywo" są limonkowe. Ściany mamy w graficie.Przyszła teściowa sugeruje nam bezpieczny brąz :-) ale nie dam się przekabacić :-)
Obrazek

lilo

Re: Drzwi wewnętrzne - proszę o pomoc

27 lis 2012, 19:35

czy nie za często będzie trzeba je myć?
Za często nie, tylko w miarę potrzeb :ico_oczko:

Ja zawsze miałam białe drzwi w zasadzie więc się tego nie bałam za bardzo. Do tego przekonała mnie opinia kogoś w necie, którą przeczytałam - drzwi bez względu na kolor brudzą się tak samo, tylko na niektórych tego nie widać - a ze względu na higienę chyba już lepiej jak widać i można to usunąć :ico_oczko:

Te wasze też jasne.

Melia86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:55

Re: Drzwi wewnętrzne - proszę o pomoc

02 lut 2013, 15:28

Już są nasze:) Bardzo fajnie zgrały się z kolorem ścian i nawet teściówka po montażu stwierdziła, że jest na tak:) Teraz gdy jest tak szaro -buro za oknem, kolor tych drzwi bardzo pozytywnie mnie nastraja.Warto było!

agnieszka2323
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2013, 12:26

Re: Drzwi wewnętrzne - proszę o pomoc

07 cze 2013, 20:02

Ja zdecydowanie polecam pełne drzwi, białych bym nie chciała do swojego domku, bo mi się kojarzą z takimi starymi i brzydkimi. Wybrałam sobie na stronie www.drzwistudio.pl/drzwi_wewnetrzne/dre ... 5&start=30 dova natura, jednak forumowiczki pisały, że ciemne drzwi mogą optycznie pomniejszać pokój. I teraz nie wiem co zrobić.
A na tej stronie też są fajne białe np. blanco top mi się podobają :)

TrendCenter
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2012, 09:42

Re: Drzwi wewnętrzne - proszę o pomoc

16 lip 2013, 17:55

Z reguły to czarny kolor pasuje do wszystkiego,ale w tym wypadku białe drzwi także fajnie się sprawdzą,w zasadzie bez względu na to jaki będzie kolor ścian czy paneli lub płytek na podłodze,to fajny i ciekawy pomysł.

Tomiczka6
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2013, 18:33

Re: Drzwi wewnętrzne - proszę o pomoc

11 gru 2013, 18:36

Polecam drzwi z Polskie Centrum Drzwi i Okien - w bardzo dobrej cenie i szybkim terminie (5 dni) stałam się posiadaczką pięknych drzwi panelowych Minoris (kolor mocca) :) białe drzwi może i są ładne, ale kolor mocca to jest to :) możesz sprawdzić ofertę tej firmy, mają też modele w białym kolorze, kwestia gustu. Ważne, że szybko dostarczyli towar - drzwi wysokiej jakości, pięknie wykończone, bez zastrzeżeń :) www.drzw-wewnetrzne-windoor.pl lub www.e-drzwi.co - polecam ich :)

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: Drzwi wewnętrzne - proszę o pomoc

11 gru 2013, 21:35

Ogromny wybór drzwi jest w Voxie, my tam kupiliśmy nasze. I można kupić z montażem, to wtedy jest taniej.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość