Awatar użytkownika
mama2013
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 06 lip 2013, 09:53

Mocne ulewanie.

18 lip 2013, 16:28

Lekarz mnie uspokajał, że to normalne i że póki przybiera na wadze to wszystko jest ok, ale chciałabym wiedzieć czyn ktoraś z was miała taki sam problem. Już mnie to męczy bo cały czas się zamartwiam czy coś nie tak.
Mój mały mocno ulewa. Raz więcej raz mniej. Nie raz wezme go do beknięcia i w tym momencie juz mu sie uleje. Nie raz mleczkiem, nie raz już "twarożkiem". Już nie wiem co robić. Karmię go na siedząco, biore do beka, później do leżaczka .. ale to nic nie daje ..

Norbert717
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 06 maja 2014, 22:09

Re: Mocne ulewanie.

20 maja 2014, 09:11

Jeśli dziecko nie przekroczyło pierwszego roku życia istnieje szansa, że rozwijam mu się więzadło w gardle. Ono między innymi odpowiada za "poprawny" kaszel. Jak ono się wykształci to przestanie mu się ulewać

Pozdrawiam
Norbert - Portal Dzieciaki z klasą

tomaszjawor10
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 31 lip 2014, 19:58

Re: Mocne ulewanie.

31 lip 2014, 20:09

To normalne u dzieci w jego wieku, nie należy się tym martwić. To powinno się samo z czasem poprawić. A na razie trzeba dbać o to aby się jak najmniej ulewało.

Kreat
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 mar 2013, 10:31

Re: Mocne ulewanie.

03 cze 2015, 13:45

Jeżeli masz jednak wątpliwości co do prawidłowego funkcjonowania to moim zdaniem powinnaś się zgłosić do lekarza pediatry albo do neurologa.

KrolZabawek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 22 cze 2015, 12:28

Re: Mocne ulewanie.

22 cze 2015, 13:16

Ja także myślę,że w obecnym wieku dziecka jest to normalne,ale jeżeli chcesz mieć absolutną pewność to udaj się do lekarza specjalisty,który zaleci przeprowadzenie niezbędnych badań,daj też znać na forum jeżeli watek dalszym ciągu aktualny- co się okazało.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość