Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

19 lip 2013, 07:17

Witam!

Szkieletorku koniecznie daj znać co dermatolog powiedział :ico_sorki:

Gosiu czy Ty przypadkiem nie jesteś następna w kolejce do porodu? Ja czuję się ok, dziękuję. W sumie to zależy od dnia, pogoda w moim przypadku ma duże znaczenie. Na zgagę polecam mleczko, działa natychmiastowo :-)

Edulita już pisałam, że taka siostra to skarb. A odwdzięczyć się jeszcze będzie okazja :-)

Lala ludzie czasami potrafią zaskoczyć :-) Jak jesteś koło mnie to zapraszam na kawkę :ico_haha_02:

Jenny jak Twój puls? I humorek oczywiście :-)

Leonka szalejesz nad morzem, ciesz się ile wlezie :ico_brawa_01:

Już muszę zmykać do pracy, ale stawiam jeszcze :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skończony 30 tydzień :ico_brawa:

djablica
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 07 lip 2013, 09:16

Re: Jesień mamy wita 2013

19 lip 2013, 08:00

coz w odpowiedzi na wasze zarzuty napisze tak
zrezygnowalam z pewnego forum bo podejrzewano mnie ze jestem facetem i wcale w ciazy nie jestem
to nie moj problem ze macie problem do mnie
jedynie spinka pytala co u mnie i nie podejrzewala raczej o nic albo ma takt i nic takiego nie pisze
wobec tego spinka
gdybys znalazla chwile to pisz pw bo na forum sie odzywac nie bede
pozdrawiam cie

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

19 lip 2013, 10:23

stawiam jeszcze :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skończony 30 tydzień :ico_brawa:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale juz bliziutko.

Chciałabym by już u mnie był co najmniej 30 tydz.
Z dermatologiem sprawa taka.Pojechałam ,mówi że mnie przyjmie ,zarejestrowałam się i czekam.Wchodzę ona rzuca okiem na moment na moje nogi i już receptę pisze. Mówi że da mi jakąś maść robioną z sterydem (brzuszek jest już bardzo widoczny )ale mówię czy w ciąży można to stosować a ona a to pani w ciąży jest ? Zastanowiła się i mówi że tak .Wizyta trwała max 2 min.Niestety Gina mojego nie było wczoraj i nie miałam jak skonsultować.Ale pytam w aptece czy można brać to w ciąży ? : ona mówi że te 2składniki są zabronione w ciąży z tego co wie.No kurka i dalej nic nie wiem .Nie wykupiłam tej maści .Za tydzień mam wizytę u Gina ,wytrzymam i zapytam jego co on sądzi i co mi doradzi.

Dobra zmykam bo w domu syf na całego. Powoli majster będzie się zbierał i już po troszku bierzemy się za sprzątanie.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

19 lip 2013, 14:12

Djablica spokojnie, nie ma się co denerwować, nikt Cię stąd nie wyprasza.

Szkieletorku no szkoda komentować postawę pani doktor (specjalnie piszę z małej). Czyli remont zbliża się ku końcowi, to dobrze, będzie spokojniej w domu :ico_sorki:

Mnie znowu na mięso nachodzi, czyżby morfologia się psuła? Po niedzieli robię badania to zobaczę. W pracy trącam wszystko i wszystkich, czuję się jak słoń i tyłek mnie boli jak usiądę na małym krzesełku :ico_wstydzioch: Dzień ogólnie to jakaś zmęczona jestem, ale pogoda się psuje, więc pewnie od tego. Marzy mi się położyć, no ale Pola w domku ze mną więc średnio mi to wyjdzie.
Muszę jeszcze dzisiaj placki z cukinii usmażyć ale to dopiero na 18, więc mam jeszcze sporo czasu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

19 lip 2013, 15:46

Spinka u mnie oki, puls też opanowany, czasami skacze tylko do 120.
Szkieletorku to ta lekarz za dużo nie pomogła Tobie. Jeśli mi po porodzie to swędzenie nie przejdzie to też pójdę do dermatolog.
Leona a Ty dziś co porabiasz?
Betina odezwij się.
Kamilka i Brodzikowamama co u Was słychać?
Lala pewnie korzystasz z wolnego.
Edulita a Ty jeszcze trochę i będziesz miała ściągany krążek, będziesz musiała po ściągnięciu dalej leżeć?

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

19 lip 2013, 17:06

wróciłam
jest ok teraz marzę tylko zeby odpocząć i nacieszyć się synem i mężęm
Madzia zdrowa,fenoterol splatał mi takie figle i stąd te problemy z sercem
napisze więcej na spokojnie wieczorem albo jutro obiecuję

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

19 lip 2013, 17:16

szkieletorku - brak słów co do lekarza
djablica - nie ma co się denerwować wkońcu w naszym stanie to nie wskazane i tak jak pisała spinka nikt cię nie wygania
betina - super że jesteś już w domciu
spinka - a ty nie możesz iść na dłuższe zwolnienie skoro ciężko ci już pracować
jenny - dziś troche popracowałam; umyłam dwa pomniki babci i mamy.Póżniej okna tacie umyłam tzn nie wszystkie bo już brzuszek zaczyna boleć jutro dokończe.Coś tam powoli robie bo tu w niedziele odpust, a wiadomo jak to na wiosce .Dziś dzwoniła do mnie szefowa na początku się zdziwiłam bo pyała o moje samopoczucie , ale na końcu się okazało że zadzwoniła aby zapytać gdzie schowałam flakoniki.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

19 lip 2013, 18:07

Jenny wyprzedasz mnie o tydzień i 1 dzień :ico_haha_02: Dobrze, że lepiej się czujesz.

Lala nie szalej z tym sprzątaniem - na zwolnieniu jesteś przecież. Ja idę na zwolnienie już do końca ale od 1 sierpnia, jeszcze się poturlam - dam radę :ico_oczko: jakoś :-P

Betina dobrze, że już w domku - odpoczywaj i ciesz się chłopakami ile wlezie, bo już niedługo będzie jeszcze jedna kobietka w domku :-)

Ja placki kończę smażyć (z cukinii), ale kurcze za mało zrobiłam, nie wiedziałam, że aż takie pyszne wyjdą - więc pewnie jutro drugą większą turę nasmażę.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

19 lip 2013, 18:18

Hejka

My dzisiaj pol dnia spedzilismy u mojej mamy, wczesniej zaliczylam fryzjera no i jakos dzien zlecial, mimo ze pogoda kiepska, oby do niedzieli sie wypogodzilo bo jedziemy znowu do Krynicy

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

19 lip 2013, 21:25

Witam!Gosiu czy Ty przypadkiem nie jesteś następna w kolejce do porodu? Ja czuję się ok, dziękuję. W sumie to zależy od dnia, pogoda w moim przypadku ma duże znaczenie. Na zgagę polecam mleczko, działa natychmiastowo :-)
:-D Jeszcze na dniach jest jedna dziewczyna i potem chyba ja.
Na mnie mleko nie działa, muszę tablety ssac.
Mówisz, że jesteś pogodopatą, to jest okropne.
Jak Pola, zdrowa?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość