NICOLA_1985

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

18 lip 2013, 20:11

Hej
Co tu taka cisza laski? :ico_oczko:
U nas fajna pogoda to korzystamy.. :ico_sorki: :-D
Teraz bede kapac dzieci i pozniej ide do kolezanki na mochito sie odchamic :ico_brawa_01:
W sierpniu planujemy wyjazd nad morze ale tylko ja Seba , jego brat i zona jego brata.. dzieci opchniemy mojej mamie... nalezy mi sie odpoczynek po 6 latach bez wakacji.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

19 lip 2013, 09:12

Nicola, zazdroszczę wakacji nad morzem. Ja na ostatnich wakacjach byłam z M.w Grecji jak byłam w ciąży z Bobim wiec leci 3 rok bez wakacji nad morzem. Bo to tam zazwyczaj jeździliśmy. U nas jest o tyle gorzej, ze jak nawet byśmy zostawili młodych z moja mama to mamy jeszcze psa którego ona sama nie ogarnie z dwójka brzdacow. A nie każdy by sie zgodził na Hasiora w wynajmowanym domku czy pokoju.

U nas ok. Cycowanie jeszcze trochę boli ale z lewa piersią juz jest jakby w porządku. Smaruje własnym mlekiem i wietrze ile sie da. Kapturki na sutki zakładam tylko na pierwsze zassanie. Potem idziemy na Natural ;) z czasem mam nadzieję ze i kapturki nie będą potrzebne.

Pozdrawiamy.

NICOLA_1985

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

19 lip 2013, 10:32

Teraz sporo hoteli i domkow za odplata (ok. 25 zl/ za dobe) pozwala przyjechac ze zwierzetami... :ico_oczko:
My w tym.roku nad pl.morze a w przyszlym.myslimy o Chorwacji ale zabierzemy wtedy tez dzieci.. :-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

19 lip 2013, 11:10

nicola a gdzie jedziecie? my w srode do jastarni ale troszke placimy bo 280zl za pokoj
jeszcze na jesien chcemy jechac do zakopca.

NICOLA_1985

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

19 lip 2013, 11:34

No jeszcze nie wybralismy hotelu/domku... myslimy.nas kolobrzegiem, gdynia, łebą lub sopotem... no i my tanio za nocleg bo bez wygod byle zeby sie miec gdzie przespac i wykąpac :ico_oczko: caly czas zamierzamy spedzic w terenie :ico_oczko: jakbysmy jechali z dziecmi to bysmy na pewno wybrali jakies komfortowe warunki z wyzywieniem ale jade tylko ja Seba i jego brat z zona wiec my bardziej jestesmy.nastawienia na plaze , zwiedzanie i imprezy do bialego rana a nie na apartamenty z wygodami.. :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

19 lip 2013, 14:16

Fajnie tak pojechać nad morze i poszaleć trochę. My nad morze to do Dźwirzyna jeździliśmy pod Kołobrzegiem to jest mniejsza mieścina. Klimat ma. Tyle ze my to pod namiot zawsze.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

19 lip 2013, 14:51

co robi moje mlodsze dziecko chodzi z krzeselkiem do kuchni i wlazi na blat.

ale jestem zla. wiecie ze mialam rente po tacie i 30 czerwca mi sie skonczyla. a od kwietnia nie mial kto mi siedziec z dzieciakami abym poszla do szkoly i moj maz powiedzial zebym olala to itak mnie juz nie sprawdza i co dzis dostaje powiastke z zusu ze wyslali pismo do szkoly czy chodzilam wiec teraz bede musiala oddac z 2.5tys ale jestem zla

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

19 lip 2013, 16:39

No to pięknie... Wspolczuje bo to niezla kasa.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

20 lip 2013, 23:37

Zajrzałam tu do Was z tęsknoty :ico_oczko:

Tibby, gratuluję Tomeczka! :) Niech rośnie zdrowy i szczęśliwy!

Karuś, :ico_olaboga: Będę się modlić za Ciebie i Maleństwo! Będzie dobrze Kochana! Mamusia w Niebie czuwa, wiesz przecież :)

Nikola, udanych wakacji!!! Plany macie szalone ! :-D :ico_brawa: Wiśnia, dla Ciebie również :)

Martalka, ;)

Nie mogę się napatrzeć na zdjęcia dzieciaków :ico_buziaczki_big:

NICOLA_1985

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

20 lip 2013, 23:53

hejka

Julka super, że zajżałaś do nas! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: napisz co u Ciebie... jak tam maluchy? :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

my juz plany mamy nieco bardziej sprecyzowane co do wakacji....... :ico_oczko: jedziemy do Sopotu! :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mielismy jechac pociągiem ale stwierdzilismy ze lepiej bedzie jechać samochodem! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wyjeżdżamy 19 sierpnia w nocy i wracać będziemy 25 /26 sierpnia też w nocy.... zeby 26.08 rano być juz w domku... :ico_oczko:
wybralismy kilka miejscówek... Marzenka podzwoni i się dowie co i jak :ico_haha_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
teraz musze sobie kupić strój kąpielowy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jakieś pareo , sukienkę - bo mam tylko jedną .... i coś jeszcze pomyślę.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:
a potem leżing, plażing, smażing ,łomżing i imprezing :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D


wisnia no szkoda , że się tak to wydało... troche kasy to jednak jest.... :ico_noniewiem: no ale z drugiej strony musiałaś się spodziewać kontroli..... :ico_noniewiem: no chyba, że oni nie kontrolują za bardzo to wtedy musiałaś miec po prostu pecha... :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości