misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

21 lip 2013, 22:48

bry wieczorkiem

Ziolo kurcze niedobrze,ze załapałaś te świnstewko od syncia,ja kiedys miałam owsiki wiec wiem jak ciężko sie ich pozbyć,i to jest najgorsze,że kobiety w ciązy nie mogą,ale już nie duzo do porodu zostało :ico_sorki:

jenny a od czego te siniaki? tak nagle sie pokazały? i współczuje tego swędzenia ehh nie wiem co doradzić :ico_sorki:
Małgosia za 35tc :ico_brawa_01:

A Moja Milenka jak nic sie przeziebiła jutro gnam z nia do lekarza,dobrze,ze gorączki nie ma :ico_sorki:
No i przechodzimy juz na dada 3 bo 2 juz za małe się robią :ico_noniewiem: Dzis rodzinka przyjechała do nas nakupowali małej mlek,ze starczy na pewno na 3 tygodnie i pampki przynajmniej o to nie musze sie martwić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

22 lip 2013, 06:49

Gosiu, 35tc to juz w zasadzie jedna nogą na porodowce jesteś ;-)

Młody mi sie wczoraj obudził o 23 zaś po 2 i potem o 5. I dopiero zasypia. Jednego cyca opróżnił, strzelił dwie kupy i dopil drugiego cyca i kima. Coś mi sie poprezyl pijąc z drugiego cyca chyba kupka nie szła mu jak powinna.

Dziewczyny co dobrego jest na trądzik niemowlęcy? Bo szpeci on buźkę Toma.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

22 lip 2013, 08:15

witam :)
wczoraj synuś ładnie spał cały dzień, a wieczorem znów krzyk, cycki miałam pełne, pił, więc myślałam, ze najedzony, bo mimo ciągłego przykładania krzyczał, więc go bujaliśmy, nosiliśmy, w końcu o 24.30 dałam mu butlę i wypił 50ml mleka i zasnął do 6, biedaczek się wymęczył krzykiem, ja myślałam, ze był najedzony, o 6 zrobił kupkę, dałam cycusia i śpi do teraz

ziolo ah, ze akurat musiałaś też się zarazić, i nie możesz nic na nie wziąć :ico_puknij: , no ale poród już blisko
jenny współczuje swędzenia :ico_sorki: , a na te siniaki, może gin Ci jakąś maść przepisze :ico_noniewiem:
misia daj znać po wizycie u lekarza :ico_sorki:
Dziewczyny co dobrego jest na trądzik niemowlęcy? Bo szpeci on buźkę Toma.
nie mam pojęcia, Mikuś też ma jakieś krostki, jutro położna przyjdzie to spytam czym mu to smarować, jeszcze nasza dr powinna przyjechać, ale nie wiem kiedy , jak do środy nie przyjdzie to chyba się do niej wybierzemy

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

22 lip 2013, 11:02

My do pediatry musimy iść się w ogóle zapisac, ale jakoś mi nie po drodze. Położna powiedziała, że nie ma sensu iśc wcześniej niż na skończony 4tydz.
Póki co tylko ten trądzik nam doskwiera. Odparzoną pupę mamy wyleczoną wodą z mydłem i sudocremem więc ze spokojem. czuc że Tom przybiera na mleczku.
O, budzi się :-D

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

22 lip 2013, 11:10

Tibby Kochana na tradzik niemowlecy to ja niestety nie potrafie pomoc.

Mnie od rana podbrzusze boli I Anthony strasznie sie wierci I wypycha. Moze szuka wyjscia? Poskacze sobie na pilce.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

22 lip 2013, 11:19

trzymam kciuki by Antoś faktycznie szykował się do wyjścia.
u nas z pobudką fałszywy alarm. młody kima w najlepsze. ale max 30min mu daję i będzie ryk :D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

22 lip 2013, 12:13

doczytałam was i widzę ze nadal w :ico_ciezarowka:

Jenny brawa za kolejne dni :ico_brawa_01:

Dziewczyny
słodziaki wasze maluchy

Misia a czego się boisz? Jeżeli faktycznie ktoś "przebywa" u ciebie, to co ci może zrobić? Przecież nie straszy cię, tylko raczej daje znać o sobie i że czuwa nad tobą i twoją rodziną. Więcej złego może cię spotkać od osoby żyjącej aniżeli zmarłej. :ico_sorki:
ja wierzę w duchy i czasami czułam obecność bliskich mi osób których już niestety nie ma ze mną. Jestem wdzięczna im za to że nadal troszczą się o mnie.

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: wiosna-lato 2013

22 lip 2013, 16:23

Dziewczyny nie uciekajcie na zamkniety watek, :ico_noniewiem: od samego poczatku Wam tu dopingowalam i nadal dopinguje, na naszym zimowym watku panuje ogromna ciszaaaa :ico_noniewiem: jak pojdziecie na zamkniety watek to juz wogole nie bede miala sie do kogo odezwac :ico_placzek:

Misia wspolczuje przezycia,popieram co Malgosia powiedziala,mam nadzieje ze juz sie nie powtorzy.Jak Milenka,bylas u lekarza?
Tibby ale slodziak ten Twoj Tom :ico_brawa_01: Jak milo sie patrzy na milosc braterska :ico_brawa_01:
Poskacze sobie na pilce
To dobry pomysl,napewno to cos pomoze.Wspolczuje choroby,Teraz juz niedaleko wiec szybkieego rozwiazania!
A już chciałam kupować biustonosz, a tak jeszcze poczekam.
Wiesz ja kupilam biustonosz przed porodem i potem byl za maly,musialam znowu kupowac sobie drugi po porodzie,pod biustem bylo ok ale miseczki :ico_nienie:
Brawa za kolejne tygodnie,juz masz coraz blizej :ico_brawa_01:

Ja mam maly problem, moj Rasperek juz od jakiegos tygodnia nie chce jesc,w dzien musze sie nameczyc zeby possal dluzej,tylko ze 3min i koniec ,martwi mnie to troche,choc tlumacze sobie ze moze przez to goraco nie ma apetytu,dobrze ze chociaz w nocy budzi sie i jie ladnie :ico_sorki: jutro pojde go zwazyc i zobacze czy przybywa na wadze,bo jesli nie to musze cos z tym zrobic :ico_olaboga:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

22 lip 2013, 19:41

hejka

misia kochana ale mialas przezycia masakra... ciarki przeszly mi po rekach ja to przeczytalam :ico_sorki: ja to chyba bym sie bala w domu potem siedziec jakby mnie cos takiego spotkalo. ale tak jak Malgorzatka Ci pisala tak samo bym zrobila.
dobrze ze zmowilas modlitwe. moze rzeczywiscie to dziadzio przyszedl zobaczyc swoja prawnusie.

jenny super brzuszek podgladnelam w galeri :-)

ja do wozka na poczatku wkladalam koc a teraz jak sie zaczelo lato i te upaly to gondole wylozylam pielucha flanelowa a pod glowka moj Patryk ma juz jaska :-) niczym go nie przykrywam ale zawsze przy sobie w razie czego mam kocyk taki cieniutki i pieluche tetrowa. ja Patryka na spacery ubieram cienko w cieple upalne dni tylko body ewentualnie jakies krotkie spodenki i skarpetki bo gdzies szybko mu stopki marzna. nie raz mu nie zakladam to wtedy wystawiam go bardziej na slonko zeby grzal te swoje nozynki :-)

tibby super zdjecie Toma z kapieli.

ziolo :ico_olaboga: z tymi owsikami to mialas sporo problemu.... juz dobrze ze jestes na koncowce ale najgorsze jest to ze pod koniec zawsze sie jeszcze cos musi przyplatac :ico_sorki: trzymaj sie jakos... juz nie wiele Ci zostalo do konca.

misia ja tez infacol stosowalam u Patryka i on po nim nie charczal ani nic. choc ostatnio tez mi cos charczy jak oddycha ale jak mi to bratowa mowila musi mu poprostu cos zalegac co splywa mu z noska i trzeba poprostu czyscic nos zeby wlasnie mu to nie zalegalo. kupilam ostatnio specjalnie aspirator do nosa NoseFRIDA i bede mu odciagac kozki i moze juz nie bedzie charczec.

szybko przechodzicie na 3 pampki :ico_szoking: moj Patryk jeszcze nosi 2 i jeszcze troche te 2 bedzie nosic bo pupine ma malutka jeszcze :ico_oczko:

Malgorzatka :ico_brawa_01: za 35tc :ico_brawa_01:

tibby ja na trodzik niemowlecy Patrykowi nic nie stosowalam. zrobil mu sie tez ale duzo go nie mial i sam szybko zniknal niczym mu nie smarowalam. nawet polozna nic mi nie mowila zebym cos uzywala bo po co jak sam zejdzie.

martuss moj Patryk ma dzis taki dzien ze jakos malo je... :ico_noniewiem: co mu mleko podgrzeje i dam to on wypija malo i reszte musze wylewac a ostatnio mialam znowu kryzys z mlekiem i teraz kazda kropla jest na wage zlota dla mnie...

Ja sie dowiem jak mi Patryk przybiera na wadze w srode bo ide na 2 szczepienie. poza tym u nas OK. codzienna rutyna i nic poza tym.
jedyne co mnie martwi ze Patryk jeszcze sam glowki nie trzyma :ico_noniewiem: nie wiem czu juz powinien czy jeszcze ma na to czas ale nawet jakos nie jest tak bardzo skory zeby ja podnosic jak lezy na brzuszku. czasem podnosi ale zaraz sie denerwuje i trze nosem o pieluche tetrowa ktora ma pod buzia.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

22 lip 2013, 20:18

Monika, nasz Bobi jak był malutki na brzuchu zachowywał sie tak samo. Nie chciał w ogóle trzymać główki. Szybko sie denerwował itp.
Ale on główkę trzymał mocno juz od urodzenia.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość