Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

24 lip 2013, 06:58

Szkieletorku w sprawie żylaków też nie pomogę, ale na wizycie gin to zgłoś to może coś doradzi.
Daj znać co tam u Lilusi słychać, co pani dr powiedziała.

Betina to widzę, że też powoli zajmujesz się kompletowaniem wyprawki. Betina bravo za skończony 32 tc.

Jak tam Wasze dziś samopoczucie? U mnie oki.Noc cała przespana nielicząc wstanie na tab i wc, ale zaraz widzę poprawę. U nas dziś niebo strasznie zachmurzone.

Lala czekam na Twoją odp, narazie mam kod ustawiony do suwaczka na 18.10 i wyśle to do Moni26, aby zmieniła. U Szkieletorka i Kamilki też zmieniłam kod na córeczkę.

Edulita z tego wszystkiego zapomniałam spytać lekarza po jakim czasie zaczyna działać dexaven od ost zastrzyku?Wiem, że szybko, a Ty wiesz może coś więcej?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

24 lip 2013, 08:46

ładnie tygodnie wam lecą do przodu, oby tak dalej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

24 lip 2013, 10:31

jenny czyli identycznie jak u mnie widzisz
i powiem ci szczerze ze teraz czuję się zdecydowanie lepiej
i pojedyńcze stawiania brzucha mam ale to pewnie dlatego że naprawdę mało chodzę i się oszczędzam
zobaczysz damy rade jeszcze będziemy starać się wypchać dziecko na świat :ico_oczko:

leona najwazniejsze że wypoczęliście :)

spinka 4 razy byłam już w szpitalu w tej :ico_ciezarowka: więc wole mieć już wszystko gotowe
tym bardziej że mam jedną apteke gdzie ceny są sper niskie jak na allegro
a ja jestem taka że lubię mieć wszystko przygotowane i zapięte na ostatni guzik i bynajmniej to mam pewne :-D

edulita dobrze ze przypomniałaś o drobiazgu
mój Tomuś ma urodziny za 2 tyg kupiliśmy mu łóżeczko do tego pościel z angry birds bo je uwielbia
więc malutkie autko od siostry było by chyba fajnym pomysłem


a ja dziś umówiłam się znów ze znajomą która ma syna w wieku Tomka na basen
upały u nas więc korzystamy ,mamy tam fajne miejsce przy brodziku pod parasolem :-)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

24 lip 2013, 10:32

ps.najcudowniejszy opis pod suwaczkiem jaki był dotychczas mam dzisiaj :)
dobrze jest przeczytać coś takiego przy moich problemach

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

24 lip 2013, 12:20

. Pracuje nad nowym suwaczkem dla Ciebie i wg daty 18.10 wychodzi mi 27 tc i 4 dzień, czy Twój suwaczek w opisie jest z inną datą ustawiony i wg jakie daty mam ustawić suwaczek na pierwszej stronie.
W opisie mam ustawiony suwaczek z datą wyliczoną z okresu , a 18 to jest data z tego pierwszego usg i z tego co słyszałam to najbardziej prawdopodobna .Więc niech tak będzie jak ustawiłaś 18.10. :A i jeśli możesz to wpisz synka.
Dziękuje dziewczynki za miłe komentarze do fotek.Mój mąż też tak mówi że z tyłu nie widać że jestem w ciąży , ale z przodu brzuch dosyć spory.Przytyłam już prawie 7 kg.
U nas dziś zachmurzone , więc chyba czeka nas siedzenie w domku , byliśmy tylko na zakupach .Przytaszczyłam całą torbę zakupów , a teraz brzuszek pobolewa :ico_zly:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

24 lip 2013, 12:48

Lala tak o synku Twoim pamiętałam, myślę, że wkrótce będą poprawione suwaki. Tylko Bea pozostanie bez zmian, bo nie wiem co słychać u niej.
Szkieletorku mam pytanie, bo Twoje Lilusia jest najmłodsza coś lekarz mówił przy tej ciąży w kwestii noszenia jej na rękach. Bo moja kuzynka jest w ciąży a ma rocznego synka i wiadomo musi jego nosić na rękach, a z drugiej strony nie chce zaszkodzić dziecku w brzuchu.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

24 lip 2013, 14:32

Cześć.

Leonka no to pomieszało mi się z twoim wyjazdem :ico_wstydzioch:

Jenny jak brzuch po zmniejszeniu dawki leków? Synuś już duży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zobacz ile drobnych dobrych rzeczy ostatnio Cię spotyka, mniej swędzi, dzidzia rośnie, puls się normuje, niedługo będziesz tylko wspominać to leżenie plackiem :-) Co do noszenia dziecka, to jak ciąża normalnie ię rozwija, to raczej nie ma przeciwwskazań - organizm kobiety przyzwyczajony jest do takiego ciężaru :-)

Szkieletorku jak się dzisiaj czujesz?

Betina auto to dobry pomysł :ico_brawa_01: U nas pogoda absolutnie nie odpowiednia na kąpiele, chociaż cieplej niż wczoraj :ico_sorki:

Lala 7kg :ico_szoking: napiszę tylko, że zazdroszczę :ico_wstydzioch:

Edulita co dzisiaj dobrego?

Ja leniuchuję po pracy, znowu spać mi się chce. Łyknęłam nospe i leżę. Jeszcze tylko 5 dni i zwolnienie :-D Dziś już zabrałam część rzeczy do domu, codziennie trochę i spokojnie zrobię porządek :-) Muszę pranie wstawić i mam sporo prasowania znowu, ale wena poszła na spacer :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

24 lip 2013, 15:12

Betina a po odstawieniu fenoterolu nie spadło Tobie ciśnienie, bo ja dziś mam tak 99/55 nawet to drugie miałam 45. A puls ładny 110. Zwariować można z tymi lekami. Spinka dziś bardzo ograniczam wstawanie nawet zamiast prysznica umyłam się szybko.
Szkieletorku jak tam wyniki Lilusi?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

24 lip 2013, 21:00

Witam wieczorkiem upał dziś dał mi się mega we znaki nie mam na nic siły nawet odzywać mi się nie chce :ico_sorki: dzwoniłam do gina i wizytę mam dopiero na 7 sierpnia bo teraz jest na urlopie - ciekawa jestem czy dotzrymam się do tego czasu :ico_noniewiem:
jenny - wydaje mi się że steryd od razu przenika do płodu bo przy Idzie dostałam przy porodzie
brawa dla dzidzi już spora :ico_brawa_01:
Co do kuzynki to jeżeli ciąża nie jest zagrożona to w granicach rozsądku może go podnieść jak trzeba.
betina - na pewno się ucieszy z prezenciku od nowego domownika i łatwiej mu będzie go zaakceptować :-) jak moja Ida przyjechała do domu ze szpitala miała dla Nikoli lalkę a Niki dla niej grzechotkę którą sama wybrała w sklepie była dumna że jest starszą siostrą :-)
lala - ja do tej pory od początku ciąży podobnie 6300 :-)
leona - spokojnej podróży

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

24 lip 2013, 21:15

spinka a to zwolnienie to już do rozwiązania ? leż odpoczywaj

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość