Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

24 lip 2013, 21:20

Edulita to widzę, że mamy podobnie z naszymi lekarzami ja mam też jedną wizytę, a później mój lekarz idzie na urlop. I to samo pytanie sobie zadaję. Ale już tak uważamy i leżymy to może jednak uda się dotrwać do terminu:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

24 lip 2013, 21:40

Daj znać co tam u Lilusi słychać, co pani dr powiedziała
Byłam dziś sprawdzić wynik moczy ale wzięłam też ją bo od 3 dni wieczorem przed położeniem spać mówiła mi i płakała bardzo że boli ała i pokazywała paluszkiem że tam na dole.Nic tam nie widziałam ale stwierdziłam że skoro idę to wezmę ja by to skontrolować i mieć pewność. Na szczęście wszystko jest dobrze z te bóle to prawdopodobnie jej wymyślone coś , bo jeśli by ja bolało to by bolało i za dnia a ona tylko wieczorem mówiła ała.Mocz ok tak że dobrze jest .
Przytyłam już prawie 7 kg
No to malusio.Ja mam już 5 kg a jestem 5 tyg za tobą.Ostatnio tyje szybko i boje się mojej końcowej wagi.
Twoje Lilusia jest najmłodsza coś lekarz mówił przy tej ciąży w kwestii noszenia jej na rękach
No mam raczej unikać jej noszenia tak mówił ,ale wiadome jest ze takie dziecko jeszcze tego czasem potrzebuję .Nosze ją w miarę możliwości jak najmniej ale jak na razie nic się nie stało.
Znajoma ten jak była w ciąży to do końca nosiła swojego synka rocznego i nic się nie stało, ciąża przebiegała prawidłowo nie była zagrożona.
lala - ja do tej pory od początku ciąży podobnie 6300 :-)
Ty żartujesz sobie że przytyłaś 6 kg??

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 06:19

Hejka

My juz w domu :-)

N 8 mam wizyte u poloznej i glukoze
A pozniej biore sie za rozpakowywanie :ico_oczko:


Milego dnia

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 06:32

Witaj Leona. Powodzenia z glukozą i daj znać co ciekawego mówiła położna.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 07:05

Hej Dziewczyny! Witam z rana, za 5 minut wychodzimy, bo dziś to ja przedszkole otwieram. Zajrzę po pracy - życzę miłego dnia!!!

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 07:52

Witam i ja.
Lilcia śpi ,ja ogarnęłam lekko górę i teraz czekam na nią.
Dziś przyjeżdżają do nas 2 kuzynki, jedna zostaje na tydz albo i dłużej a druga tylko do soboty bo to już duża kuzynka i pracuje.
Plany wyjazdu pod namioty chyba się udadzą bo pogoda ładna i zapowiada się jeszcze lepsza. Prawdopodobnie wyjedziemy w sobotę wcześnie rano bo jedzie z nami spora grupa znajomych rodziny.
Dobra zmykam na śniadanie bo nim mała wstanie to ja tu uschnę.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 07:57

u mnie dzisiaj na sniadanie tylko glukoza, ale polozna zrobila mi tak pyszna lemoniade ze wypilam ze smakiem ;-)


lala ty piszesz ze 7kg przytylas, to ja tylko jak spinka napisze, ze zazdroszcze ;-)
ja tym razem chyba znowu dobije do 30kg :(
w PL poszalalam z jedzeniem, ale jak nie jesc mamusinych pysznosci...
od dzisiaj koniec z dogadzaniem sobie, a przede wszystkim koniec z pieczywem, juz wafle ryzowe czekaja

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 09:32

Witam
szkieletorku to dobrze że wyniki Lilci w porządku[/b]
plany na weekend też super :ico_brawa_01:
leona to szybko zaraz po podróży wizyta oj tylko wróciłaś do siebie i już nakręcona :ico_haha_01:
spinka - miłego spokojnego dnia w pracy
jenny - mam nadzieje że dotrzymamy jak najdłużej choć ja dziś w nocy się obudziłam bo mały tak szalał zapierał się o żebra i ropychał po długości aż mnie krocze bolało - nie było to przyjemne :ico_noniewiem:

Ja stawiam :ico_tort: za skończony 35 tydzień jeszcze troszke chociaż do 37 tc chciałabym wytrzymać :ico_noniewiem:
U mnie dziś od rana parówa ale bez słońca więc troszke przyjemniej - stopy wieczorami mam obrzmiałe oj coraz cięzej chwilami czuje się jak stary parowóz

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 10:19

Mój synek od rana też szaleje pod żebrami.Naszczęście z drugiej strony czuje go w lewym moim boku.
Spinka miłej pracy.
Szkieletorku fajnie, że gości będziesz miała.
Edulita u Ciebie te tyg już ładnie wyglądają. Skończony 37 tc to w końcu ciąża donoszona.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 10:25

Edulita za 35tc :ico_brawa_01: :ico_tort:

A wizyte tak odrazu po powrocie bo tak wlasnie zaplanowalismy powrot :ico_oczko:


Cukier super, zelazo dalej mam lykac
Mala tak szalala w brzuchu ze szok, babka nie mogla serduszka uslyszec ale wkoncu sie udalo :-)

Teraz pochlonelam na sniadaniem chyba ponad kilogram borowki amerykanskiej i biore sie za wkladanie salatki do sloikow(mezu od rana robil :ico_oczko: )

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość