Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 15:47

spojrzałam na swoje suwaczki i dni do porodu jest praktycznie tyle ile tygodni już za mna :ico_brawa_01: a jeszcze niedawno płakałam :ico_placzek: że nie dam rady że się nie uda... oj oby tylko mały zdrowo przyszedł na świat i już będziemy mieli pełnię szczęścia :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 21:13

stawiam :ico_tort: za skończony 35 tydzień
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już tak bliziutko.
Nad imieniem już myślałyście, macie już wybrane?
U nas ma wybrać mąż ale zupełnie nie spieszy się.On uważa że ma dużo czasu a ja nie lubię tak nie wiedzieć kogo mam w brzuszku . Jeśli ja miałabym imię wybrać to tez nie mam zupełnie jakichkolwiek typów.
u mnie zostaje Ariel choć wielu jest przeciwników ale nam się podoba i już :-)
Może się wielu osobom nie podobać ale skoro wam rodzicom się podoba to święto i koniec tematu.Nie ma się co przejmować innymi go nigdy wszytskim nie dogodzi się.
oby tylko mały zdrowo przyszedł na świat i już będziemy mieli pełnię szczęścia :-)
Na pewno tak będzie .

Co do borówki amerykańskiej to ja nie przepadam za nią. Znaczy zjem ale jak dla mnie one nie mają smaku .Porównując do naszych jagódek to niebo a ziemia.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

26 lip 2013, 06:24

Witam z rana, dziś już nie muszę się tak śpieszyć :ico_oczko:

Leonka razem będziemy o ciąży się odchudzać :ico_oczko:

Edulita pewnie że zaraz będziecie razem - tyle wyrzeczeń, ale warto! Gratuluję skończonego 35 tygodnia :ico_brawa_01:

Szkieletorku to dzisiaj wyjazd :ico_brawa_01: tylko się tam nie przemęczaj, męża masz, niech biega za Lilą, a właściwie jak ją zapisałaś - Liliana? Bo albo mam kolejne ciążowe zaćmienie, albo nie wiem :ico_wstydzioch:

Jenny a u Was jak z imieniem? Jak nocka minęła?

Betina jak samopoczucie?

Lala i Kamilka odezwijcie się :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

26 lip 2013, 06:33

Cześć.
Borówek nie jadłam,ale jagody lubię.
Imię Mia faktycznie orginalne nie słyszałam wcześniej o nim.
U nas narazie jest Tomasz, ale jakoś do końca nie podjęliśmy decyzji. Imię Szymon bardzo mi podoba się, ale tak nazwaliśmy synka, którego we Wrześniu urodziłam. I teraz już nie mam typy do imienia.
Wczoraj to ja byłam wkurzona mama zrobiła mi zupę na dziś, ale nie pomogła spakować, mąż też stwierdził, że jest zmęczony, a przecież mamy czas. A mi brzuch odpuścił jak wzięłam jednorazowo większą dawkę leku. A w nocy jeszcze ząb mnie zaczął boleć przy nacisku. Kurczę jeszcze tego mi brakuję, ale na razie cisza.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

26 lip 2013, 06:37

Wczoraj byłam na zakupach i w SR - ale czułam w kościach, że nudno tym razem będzie, bo tak mi się nie chciało jechać :ico_olaboga:
Dziś koniec tygodnia a ja w piątki zawsze mam dobry humor, mam nadzieję, że dzień minie szybko i przyjemnie.

Skończyłam 31 tygodni, no to jeszcze tylko trochę, a jutro zaczynam 8 mc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki:

Zmykam powoli Polę budzić :-) Miłego dnia!

JennyFajnie Tomek, u nas jak chłopiec to Jaś byłby. A wczoraj położna coś mówiła o bólu zębów, że niby zdrowe i bolą bo się odwapniają, i zalecała witamin więcej - ale pierwszy raz o tym słyszałam. Torbę przy weekendzie spakujecie, a dziś jest nowy dzień i na pewno będzie lepszy, grunt, że brzuszek spokojny :ico_sorki:

Edulita na zwolnienie idę od 1 sierpnia już do końca, wystarczy tego dobrego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

26 lip 2013, 06:49

Spinka również miłego dnia życzę.
Mój jutro chce jechać po mebelki do pokoju dla synka, ale im bliżej zakupy to ja bardziej chce jeszcze czekać.
Jutro mamy gości teściowa przyjeżdża, a w nd mąż idzie na roczek, więc weekend szybko minie, a w pn znów do lekarza.
Mam nadzieję, że to tylko odwapnienie.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

26 lip 2013, 12:17

Hejka

Ja w zwiazku z tym ze dzisiaj pralnia caly dzien wolna, postanowilam poprac juz ciuszki malej, na razie koncze prac nasze rzeczy, zaraz ide wstawiac te maluske, czesc(uzywanych) od rana moczy sie w vanishu
Na pewno dzisiaj tego nie poprasuje ale juz bedzie wszystko poprane :ico_sorki:

Chlopakow wygonilam na dzialke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

26 lip 2013, 14:17

Witam ponownie!

Leona fajnie, że już poprane, ja tylko z częścią zrobiłam porządek a dzisiaj jeszcze dokupiłam od koleżanki ciuszków i też trzeba prać, ale chyba zostawię to na czwartek - wtedy już na zwolnieniu będę :ico_brawa_01:

Jenny jakie mebelki kupujecie synusiowi??? Ja malutkiej komodę w Ikea chcę kupić z serii Malm taką 160cm z 6 szufladami i wszystko będzie na razie z mebli :-) Koszt całe 499zł, czyli też miło - to największy wydatek na córcię.

Mam tyle do zrobienia, tylko sił brak, muszę troszkę poleżakować i jak siły powrócą to biorę się do roboty :-)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

26 lip 2013, 14:28

Spinka my mamy wybraną serie stuva niebiesko- białe. Komodę malm mamy w sypialni.W sumie moża taka komoda byłaby lepsza, wiadomo tańsza. Jak narazie jeszcze nie kupiliśmy to jeszcze decyzje można zmienić.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

26 lip 2013, 14:59

Spinka fajnie ze juz zarz na zwolnieniu bedziesz :ico_brawa_01:


U mnie kolejne prania sie robia, jejku ile tego jest :ico_olaboga: chce tez posciel dzisiaj wyprac, mialam nie kupowac ale w PL skusilam sie na rozowy komplet z baldachimem i ochraniaczem na cale lozeczko :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość