Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

26 lip 2013, 06:19

Ziolo007 gratulacje, to już tylko do rozpakowania zostały 3 dziewczyny.
Małgosiu to Ty teraz następna, ale masz jeszcze trochę czasu. Dużo odpoczywaj.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

26 lip 2013, 08:02

Ziolo007 serdeczne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Misia, mi sie okres właśnie kończy :ico_oczko: ale też krótszy niż normalnie.

Małgorzatka, faktycznie drobinka z Twojego skarbu, dużo odpoczywaj, niech jeszcze podrosnie :ico_sorki:

Nas w porządku, Marcin już przestaje się smarkac :ico_sorki: za to z jedzeniem mamy problem. Poza tym muszę iść z nim na szczepienie, bo przez ta chorobę mu przypadło :ico_noniewiem:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

26 lip 2013, 09:10

Hejka

u nas w koncu wczoraj polecialy dwie kupki :-D praktycznie jedna za druga :-D az maz jak zobaczyl to stwierdzil ze sie za to nie zabiera bo caly sie usral az po pepek :-D mamusia oczywiscie musiala przewinac bo inczej tatus by tego nie zrobil ... chyba jabluszko i acidolac baby na lepsze trawienie i lezenie czestsze na brzuszku pomoglo :-) z trzymaniem glowki to u nas jakas lekka poprawa choc na brzuszku Patryk dalej leniwy ale jak sie go trzyma na prosto na rekach to ladnie trzyma i jak maz do odbicia bierze to terz ladnie trzyma glowke tylko na brzuszku jakos leniwie mu to idzie ale juz czesciej podnosi wiec ma czas 3 tyg. i zobaczymy czy jakies postepy sa... jak nie bedzie to czeka nas wizyta u pani doktor i ona zdecyduje co dalej.

misia sporo mleczka Ci wypija Milenka. moj Patryk pije teraz 140 ml ale i tak nie zawsze wszystko wypije bo teraz sobie sam juz reguluje ile chce i wypija czasem mniej zdarza sie ze nawet wypije 90-100 ml i wiecej nie chce. a jak mu sie na sile daje jeszcze to potem przy odbiciu zwraca tak jakby wymiotowal wiec teraz dajemu mu tylko tyle ile chce a reszte sie wylewa.

nie powinnas sie martwic tym ze Milenka wyglad na starsza wrecz powinnas sie cieszyc. z tego co slyszalam to dziewczynki sie szybciej rozwijaja wiec tylko sie cieszyc z tego :-)
szybko u Ciebie sie pojawila @... ja jeszcze nie mam :-D i mam nadzieje ze dlugo jeszcze nie bede miec bo wcale za @ nie tesknie :-D

tibby super ze po krochmalu juz jest poprawa tego tradziku. fajnie ze juz niedlugo sesja :-) bedziemy czekac na foteczki z sesji na pewno beda sliczne :-)

:ico_brawa_01: juz 2 tyg. skonczyl Tom jej ale ten czas leci :-)
pieknie przybiera Ci na wadze Tom :ico_brawa_01:

donatka podziwiam ze masz checi i czas piec placki :ico_szoking:
rowniez slicznie Ci Mikus przybiera na wadze :ico_brawa_01:

Mysmy szybko mieli USG bioderek tak nam sie udalo w przychodni zalatwic ze dlugo nie czekalismy :-) teraz jeszcze 1 sierpnia idziemy na kontrolna wizyte z bioderkami i chyba to bedzie juz ostatnia no chyba ze panu doktorowi sie jeszcze bedzie chcialo ogladac Patryka to wyznaczy nam kolejny termin ale nie sadze zeby byla taka potrzeba.

ziolo :ico_brawa_01: kochana Gratuluje synka !!! :ico_buziaczki_big: zdrowka dla Was duzo!
nabierzesz sily i dojdziesz do siebie to koniecznie do nas sie odezwij i pochwal sie swoim skarbem :-)

Malgorzatka super ze po wizycie wszystko dobrze :-) :ico_brawa_01:

donatka USG bioderek nie trzeba robic w 6 tyg. zycia dziecka tylko pozniej. pierwsza wizyta u ortopedy powinna byc do 6 tyg. zycia

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

26 lip 2013, 09:12

stawiam tez :ico_tort: za 3 miesaice Patryka :-)

czas nam tak szybko ucieka ze :ico_szoking: z dnia na dzien moj Patryk sie tak zmienia ze sama go nie poznaje :ico_oczko: taki maly mi mezczyzna rosnie :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

26 lip 2013, 11:41

witam. żyjemy.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

26 lip 2013, 11:45

Hejo!

Będę wieczorkiem!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

26 lip 2013, 12:12

foty z dziś: 26/07/2013

we wózku:
Obrazek

w leżaczku:
Obrazek
Obrazek

śpiacy Tom:
Obrazek

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

26 lip 2013, 13:26

dzień dobry

u nas upał na maxa Milena wyje bo pewnie jej gorąco to leży w samym pampku przykryta pieluszką i spi :ico_sorki: Dzięki Bogu przechodzi jej to przeziębienie mniej juz kicha i kaszle,jeszcze troszke charczy,ale to już pikuś! a co pomogło? zwykła witaminka C w kropelkach :-)
No i ja jednak dziś dostałam @ bo zywa krew leci i temperaturka spadła bo nadal bawie się w ENPR i jak dla mnie jest niezastąpiony :ico_sorki:

Ziolo gratulacje kochana wspaniale,że już masz syncia przy sobie,teraz cieszcie się sobą i wracaj do nas z foteczką Anthonego :ico_oczko:
Małgosia Milenka jakoś w tym tc co ty teraz tez tyle wazyła i jak się urodziła w 39t i 4dc to miała 2600gr także masz racje może obejdzie się u ciebie bez nacięcia :ico_oczko:
Tibby Tomus przeboski taki słodziachny,że aż go zacąłowac normalnie :ico_haha_02:
Monika za 3 miesiące Patryka :ico_brawa_01: kiedy to zleciało masakra :ico_haha_02:
Milena je tak od 120-150ml mleczka a reszte to ja ją dopajam cherbatką,ale mało to daje nie wiem czemu tak duzo je :ico_noniewiem: No ale nie będe dziecka głodzić skoro jest głodna :ico_sorki:

No to zostało was jeszcze 3 dziewczynki i uciekamy z tego wątku :-)

Shiva Dobrze,że u was już lepiej :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

26 lip 2013, 13:41

Witam,
Nocka super, tylko karmilam i maly spal dalej, ale jak sie obudzil po 8 to dopiero ok 13 zasnal,miedzy czasie plakal, najedzony byl, a a krzyczal, 2x moze kimnal po 15min, juz wymiekalam, bo nie wiem co mu bylo, ale pewnie ten upal, bo w mieszkaniu mamy 30st, teraz maly spi w wozku, a ja wlaczylam wiatrak, bo nie ma czym oddychac,
Obiadu nie robie, bo idziemy na imieniny bedzie grill i pelno jedzenia.
Tibby Tom slodziutki :-), my tez walczymy z krostkami,
Fotek tez mam sporo, ale musze zrzucic do kompa, no i mam w planach wywolac troche, bo wole miec w albumie :-),
Misia to pewnie prze te upaly te masze dzieci krzyczace, a Wy ile macie stopni w domku?
Monika za 3m-ce Patryka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

26 lip 2013, 14:29

Donatka, jakbym czytała o swoim dziecku! Tom pomimo pobudki ok.8 zasnal po dość długim naruszeniu. Najedzony a coś mu sie nie podobało. Pospał sobie ładnie z 1-1,5h i znów cyc. Marudzi jak tylko położę go do wózka spac. Kima na 10min max. Kupy sama woda... A zjadłam chyba dwa wafelki śmietankowe. To przez to? Ze słodkiego to chyba tylko lody mogę śmietankowe.
Przewiniety 4razy pod rząd pocycal kolejny juz raz i na poduszce do karmienia śpi mi w najlepsze. A jak go tusze to znów oczy jak 5zl.

Kryzys i baby blues mnie dopada bo nawet przez to jego wieczne cycanie popłakałam trochę. Strasznie mnie to meczy bo sutki mnie bola znów mocno i ledwo je dotykam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość