Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

27 lip 2013, 20:06

Hej dziewczyny

Dzisiaj dojechalam do domu do siebie cala droga sama jako kierowca to juz nie dla mnie :ico_sorki:

Jak narazie siedze w torbach wiec jak ogarne sie to opisze wam co u nas :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

27 lip 2013, 21:39

Kamila witaj w domu :ico_brawa_01: :ico_sorki:


Marcel juz w lozku, ale jeszcze sie kreci

Fajny dzionek spedzilismy na dzialce ale dla mnie jednak troche za goraco :ico_olaboga:
Popoludnie spedzilam przy zelazku, poprasowalam nasze rzeczy i zabralam sie za rzeczy malej, ale tylko czesc wiekszych(posciel, reczniki) poprasowalam i spasowalam, moze jutro tez troche poprasuje

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

28 lip 2013, 07:40

Witam.

Kamilka podziwiam :ico_sorki: Dobrze, że już jesteś :-)

Leona trzeba Ci ten motorek na niższe obroty przestawić :ico_oczko: Ja nawet na żelazko nie spojrzałam. Za to zrobiłam porządek wokół 40 thuj, na początku normalnie, potem już na czworaka :ico_wstydzioch: Krzyż na wieczór bolał, ale kawał roboty za mną :-D Zarosły nam zielskiem, mimo podłożonej flisuliny, ale one koło ogrodzenia rosną i ziele zza siatki się wdziera. Jeszcze druga strona mi została, ale to już tylko 20 :ico_oczko:
Dziś te urodziny, oj chce mi się tak tam iść,że szkoda gadać :ico_oczko: Pojechałabym gdzieś, puki jeszcze dam radę 8-)

Edulita zjaw się :ico_sorki:

Jenny proszę o to samo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

28 lip 2013, 08:59

Spinka jesteśmy. Jak pisałam wcześniej w weekend przyjechali goście. Od teściowej dostałam gruby kocyk na zimę, od szwagierki ubranka za bardzo nie wiedziałam co zrobić. Tylko powiedziałam, że to za wcześnie, no ale przjęłam prezenty. Później odwiedziła nas kuzynka i spytała, czy chce 4 siatki ubranek do przejrzenia to już stwierdziłam no dobra to już zobaczę. I tak mój m z bratem jedzie dziś po mebelki, bo nie mamy teraz tych siatek gdzie schować. A najlepsze jak przyszedł kuzyn i zobaczył ubranka to stwierdził, że chce nam już dać wózek z piwnicy, bo nie ma na niego miejce. To patrząc na wczorajszy dzień to mieliśmy jakby babyshower.
Leona Ty to jesteś nie do przebicia ciągle coś robisz.
Spinka a Ty też szalejesz.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

28 lip 2013, 09:20

Jenny rozumiem twoje obawy, ale mam nadzieję że nie jesteś przesądna. To że ubranka czy inne rzeczy czekają na maleństwo nie wpłynie na to jak szybko znajdziesz się na porodówce :ico_oczko: zobaczysz jeszcze będziesz niecierpliwić się że małemu nie spieszno. Przetrwałaś najbardziej niebezpieczne tygodnie :ico_brawa_01: Aaa i pozdrowienia od mojej kuzynki. Była u nas i pytała o ciebie :-)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

28 lip 2013, 09:56

Moni26 to nie chodzi o przesądy w tamtej ost ciąży nic nie kupiłam. Nawet typu buciki, skarpetki zupełne zero. A teraz mam taką blokadę. Ale wiadomo ubranka trzeba posegregować oznaczyć od kogo dostałam wyprać i wyprasować.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

28 lip 2013, 10:17

Witam
Melduje się kochane ostatnio miałam problemy z netem i prądem i jak tylko coś naskrobałam to mnie wywalało :ico_zly: jestem żyje choś mokra jak szczur upał daje popalić ale jeszcze troszkę myśle wytrzymam - przynajmniej mam nadzieje
Ochłodzenia życze wam i sobie - w nocy nie śpie do 4-5 obracam się z boku na bok i latam do toalety już ciężko mi przeokropnie :ico_noniewiem:
jenny - to fajnie że tak was obdarowują :ico_brawa_01:
kamilka - oj na pewno ciężko już za kółkiem zwłaszcza w taką aurę
spinka - jak możesz to idz na urodzinki bo to zawsze jakas odskocznia

miłego dnia życzę dziewczynki odpoczywajcie i życze wam i sobie ochłodzenia bo oszaleć można :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

28 lip 2013, 15:31

Witam.
Właśnie wróciliśmy od teściowej , kuba odwiezony.Od wczoraj głowa mi pęka , pół nocy dziś nie spałam tak bolała o 4 rano wziełam apap bo już nie mogłam wystrzymać udało mi się pospać do 7 :ico_zly:
spinka - zobaczymy co gin powie, ale myśle że już do końca zwolnienie.Szczeże to nie nadaje się już do pracy.
kamilka- podziwiam tyle kilometrów za kierownicą , my dziś jechaliśmy 2,5 h i ja jako pasażer a już nie mogłam usiedzieć.
leona - ty jak zwylke w biegu
jenny - pozazdrościć że dostałaś tyle żeczy ja chyba większość muszę kupić

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

28 lip 2013, 16:55

Lala akurat 2 kuzynki mają ok rocznych synków to udało mi się.Narazie przejrzałam ciuszki i brakuje mi pajacyków, bo te co dostałam są bardzo zniszczone. Podejrzewam, że jak będziemy chcieli następne to przyjdzie nam kupować, bo to raczej za kilka lat.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

28 lip 2013, 18:45

A ja skonczylam prasowac dzisiaj, teraz wszystko na miejsce poukladalam i okazalo sie ze mam za mala szafe :ico_haha_01: :ico_olaboga:
Kurcze ciuszki w rozm 56 i 62 zajmuja mi dwie polki, nie myslalam ze tyle tego bedzie :ico_olaboga: no ale po Marcelu sporo plus to co dokupilam... koniec z zakupami :ico_haha_01:


Jenny widze ze juz zaczynacie kompletowac wyprawke, i dobrze :ico_brawa_01: zobacz ja dwa tyg za toba jestem a juz wszystko gotowe :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:



U nas dzisiaj upal :ico_olaboga: troche na dzialce w cieniu posiedzialam, no a popoludnie przy zelazku

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość