Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 09:05

mówie ci Jenny nim się obejrzysz i u ciebie tak będzie wczoraj właśnie rozmawiałam z M że nie mogę uwierzyć że tak daleko już jesteśmy :-)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 09:11

hej
my wczoraj byliśmy na basenie jak już wspominałam Tomuś szczęśliwy ,ja wreszcie opaliłam nogi :-D
właśnie wróciłam z badań mocz i krew,muszę kontrolować elektrolity i magnez stale po tej sytuacji z serduchem
jutro na 15 - 40 wizyta u gina
a dziś muszę ogarnąc troszkę mieszkanko i poprasować choć Tomusiowe ciuszki bo Madzi nadal czekają na swoją kolej :ico_oczko:

edulitanaprawdę gratuluję tak już daleko jesteś :ico_ciezarowka:

jennynieważne jaki poród ważne by dziecko było zdrowe :-)

choć ja mam nadzieję że urodzę znów naturalnie z racji tego że szybciej dochodzi się do siebie po no i nie jest poród wcale taki straszny jak mówią :-)

spinka 2 dni szybko zleci jeszcze zatęsknisz za dzieciakami

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 09:12

a i stawiam :ico_tort: za 2 rocznice ślubu :-)

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 09:47

BETINA :ico_zdrowko: u nas 7 sierpnia będzie 9 rocznica ślubu
Lala upały potęgują doznanie ciężkości, ale Ty nie masz jakiegoś wielkiego brzusia, poszukaj, może pas Ci ulży.
a to chyba do kamilki bo ona pisała o pasie ,
spinkaoby te dwa dni szybko zleciały
U nas dziś troche chłodniej,ale jakoś dziwnie się czuje tak lekko głowa pobolewa chyba ciśnienie niskie.Jak sięe nie rozpada to z małym na zakupy do rosmana się wybierzemy i może na plac zabaw bo wczoraj praktycznie cały dzień biedak siedział w domu bo w taki upał strach było gdzie kolwiek pujść

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 09:51

Hejka

U nas tez dzisiaj chlodniej no i pada deszcz, takze jest czym oddychac :ico_sorki:
My niedawno wstalismy :ico_oczko:


Stawiam :ico_tort: za skonczony 30tc :-) :ico_brawa_01: juz tak nieduzo zostalo :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_haha_01:


Betina wszystkiego dobrego z okazji slubu :ico_brawa_01: :ico_urodzinki:

U nas w grudniu bedzie 8lat


Spinka jeszcze tylko dwa dni, dasz rade :-) :ico_brawa_01:


Edulita a ty pokazalas ta kolyske co zamowilas?? Bo nie kojarze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 10:21

betina - kolejnych rocznic życze wytrwałości i radości z małżeństwa my w sierpniu 8 będziemy świętować :-D
leona za 30 :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:
nie jeszcze nie wstawiałam zdjęć bo czekam wyśle jak już będę ją miała w domku rozłożoną
lala - oby ciśnienie się poprawiło i ból głowy minoł :ico_pocieszyciel:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 10:31

z okazji skonczonego 30tc pstryknelam sobie fotke brzuszka, ale ja jestem wielka :ico_olaboga: :ico_haha_01:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 13:49

Lala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Proszę o wybaczenie :ico_sorki: :-) My we wrześniu też świętujemy 9 rocznicę ślubu.

Betina najserdeczniejsze życzenia z okazji rocznicy :ico_prezent:

Edulita a Ty jak będziesz rodziła sn? Mąż z Tobą będzie? Nie pamiętam czy pisałaś :ico_wstydzioch:

Leona wielka to jestem ja!!!! A nie Ty.

Jenny tak jak pisze Edulita, nie ważne jak będziesz rodziła, ważne, że już maluszek będzie z Wami :ico_sorki:

Jeszcze tylko jutro i wolne :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Burza nachodzi, oj chyba będzie nieciekawie - ja się bardzo boję burz :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Dobrze, że A. w domu jest :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ugotowana z pracy wróciłam, nie mam termometra w sali, ale na czucie to jest za dużo o jakieś 15 stopni :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 13:53

u nas wszystko odwrotnie,najpierw dziecko po 2 latach dopiero ślub ,bo nie chciałam wcześniej tylko dlatego że w :ico_ciezarowka: byłam.A jesteśmy razem 7 lat prawie

leonaco ty brzuchol masz fajny wcale nie wielki
a powiedz rozstępy przed 1wszą :ico_ciezarowka: są ??

sprzątam i odpoczywam i tak w kółko coś mnie dziś brzuch boli
a muszę jeszcze z Tomkiem do fryzjera jechać

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 14:11

Spinka no i super, jeden dzien pracy tylko :-D :ico_brawa_01:


Betina rozstepy mam z pierwszej ciazy, teraz jeszcze ani jeden mi nie wyskoczyl...


Ja mialam dzisiaj nic nie robic, zjedlismy obiad i wzielam sie za robote :ico_haha_01: mezu rano, przed praca zerwal ogorki i po pracy mial sie za nie wziac, ale troche mi go szkoda, wroci zmeczony i jeszcze bedzie przy ogorkach stal,to obralam wszystko i zaraz biore sie za tarkowanie :ico_oczko:

Marcel szaleje, balagan wszedzie :ico_olaboga: w salonie kazda poduszka z sofy na srodku i domek probuje budowac i sie wkurza ze mu nie wychodzi :ico_haha_01:
Mala tez szaleje na maksa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość