leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

31 lip 2013, 10:35

Hejka


Ja o dziwo ostatnio bardzo dobrze spie, dzisiaj znowu synus mnie po 9 obudzil :ico_oczko:

Niedawno zjedlismy sniadanie, grochowka sie juz gotuje :ico_oczko:


Edulita czyli kolyska juz dotarla?

Dziewczyny czakam na wiesci po wizytach :ico_sorki:
Ja kolejna wizyte u poloznej mam za dwa tygodnie, a tydzien pozniej ostatnie usg :ico_brawa_01: :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

31 lip 2013, 18:08

Witam, melduję się po wizycie. Malutka zdrowa, waży 1800g nie ma więc szans żeby była bardzo duża, ale za to ja przytyłam już 19 kg :ico_placzek: Normalnie szok, a słodyczy praktycznie nie jem i się nie objadam :ico_olaboga:
Zdjęcie może później wstawię, ale druga Pola - bardzo podobna :ico_brawa_01: No i owłosiona bardzo - Pola nie miała za dużo włosków :ico_oczko:

Co do Poli dostała dziś gorączki, podałam syrop(o 13) przy 38,5 temp, spadła ale znowu rośnie, teraz też już jest 38,5, jutro rano wiozę mocz na posiew - znowu i oby nic więcej się nie przyplątało :ico_sorki: Nawet nie mam jak się cieszyć końcem pracy - bo martwię się moją córcią.Właśnie mi zasnęła - też mam wielką ochotę się zdrzemnąć.
A co do pracy mam mieszane uczucia, cieszę się, że odpocznę, ale jednocześnie troszkę mi żal - pewnie to znowu hormony...

Edulita czekamy na zdjęcia. Może Twoja siostra zajmie się dziewczynkami na czas porodu.
Mój gin twierdzi, że u mnie jednak lepiej żeby było cc - nie wiem czemu, ale chciałabym spróbować sn.

Leona mów cicho z tym spaniem, ja nie dalej jak tydzień temu, też się dziwiłam, że śpię całe noce i proszę już 2 czy 3 noc jak się męczę, więc nie kuś losu :ico_nienie: Bo nie życzę Ci tego.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

31 lip 2013, 18:22

ale lecicie z tymi tygodniami, jeszcze miesiąc i będzie u was gorąco :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

31 lip 2013, 19:53

spinka- Biedna Pola :ico_pocieszyciel: dużo zdrówka dla niej
edulita czy ty już kupowałaś może wyprakę dla Nikoli do pierwszej klasy ciekawa jestem jaki jest koszt. Muszę w końcu pujść do szkoły i dowiedzieć się co trzeba kupić.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

31 lip 2013, 20:03

Spinka :ico_olaboga: zdrowka dla Poli :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Fajnie ze z mala wszystko ok :-)

A twoja waga.. no coz... moge tylko pocieszyc ze nie jestes sama z ta waga :ico_haha_01: ;-) u mnie tez zaraz bedzie 20kg na plusie, no chyba ze nic juz nie przytyje :ico_haha_01: :ico_oczko:

Z tym moim spaniem w PL mialam troche problemow, i wiem ze pewnie niedlugo sie zaczna bezsenne noce, tak bylo w poprzedniej ciazy :ico_noniewiem:



My dzisiaj sie z synkiem nachodzilismy, teraz wszyscy bylismy na dzialce, zerwalismy ogorkow troche, mezu wlasnie malosolne zrobil :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

31 lip 2013, 22:25

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kołyska złożona ubranka dziś wyprane w loveli a ja chyba się powoli rozsypuje cały dzień mnie mdliło i strasznie boli mnie krocze :ico_noniewiem: mam nadzieje że jeszcze choć troszkę wytrzymam wyżej wstawiłam obiecane zdjęcia z urodzin i kołyskę no i mój brzuchol :ico_ciezarowka:
Marcin kładzie ogórki do słoików dostaliśmy 15 kg i biedny sam musi to ogarnąć :ico_olaboga:
spinka zdrówka dla Poli :ico_pocieszyciel: fajnie że malutka się dobrze rozwija i że wszystko ok
lala - na razie to tylko książki koszt 190 zł biurko mam upatrzone za 500 i fotel za 300 ale jeszcze nie kupiłam co do tornistra to też tylko upatrzyłam ale jeszcze nie wiem 190 do 250 z materiałów plastycznych prawie nic nie musze kupować bo ona ma całą komode nawygrywała sobie w konkursach plastycznych
Jak dożyje w dwupaku jutra to się zamelduje
p.s
przepraszam że tak haotycznie ale jestem jakaś niewsoja dziś :-/

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

01 sie 2013, 08:06

Hejka

Edulita i jak nocka??

Super fotki, brzuszek cudowny :ico_brawa_01: i kolyska super :ico_brawa_01: :-)

Spinka jak Pola?


Mnie maz obudzil i juz nie zasnelam, Marcel jeszcze spi
Na dzisiaj wiekszych planow nie mam chociaz cos bym porobila :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

01 sie 2013, 08:27

wyżej wstawiłam obiecane zdjęcia z urodzin i kołyskę no i mój brzuchol :ico_ciezarowka:
Torcik śliczny .Ktoś ci robił czy w cukierni zamawiałaś?
Kołyska słodziutka z Glucka jednak ?? A brzuszek no właśnie masz tylko brzuszek taka piłka z przodu .

Spinka współczuję przeżyć z zdrówkiem Poli .Daj znać jak tylko będziesz mogła jak się mała czuje i jak będą wyniki to jakie wyszły.

Byliśmy na wizycie wczoraj .Mała ładnie rośnie , siedzi aktualnie na pupie sobie .Tym razem nie pokazała buzi nic a nic bo zasłaniała raczkami się i na buzi tez miała nówki .Wszystkie parametry zgadzają się tak że nie mam czym się martwić. Dostałam skierowanie by zrobić krzywa cukrową bleee nie cierpię tego. Potem pojechaliśmy na lody , do galerii na zakupy wyprzedażowe i zaszaleliśmy szczegolnie z butami . Później pizza i na 19 dotarliśmy do domu.
Poczytałam wczoraj co pisałyście ale już nie było mowy o pisaniu bo byłam mega zmęczona.
Lilusia śpi ,ja idę zaraz na śniadanie i potem mam w planach odkurzyć i wyszorować porządnie samochód bo wstyd mi było nim wczoraj jeździć po mieście taki brudny.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

01 sie 2013, 09:24

spinka kg zrzucisz po :ico_ciezarowka: szybko zobaczysz :) najważniejsze ,że mała zdrowiutka
no i za Pole trzymam kciuki mocno by jej wyniki wyszły dobrze,a temp. dziś nadal jest??


edulita widać że córka przeszczęśliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kołyska super a Ty wyglądasz naprawdę dobrze,brzuszek masz zgrabny :-D

szkieletorek :ico_brawa_01: za dobre wieści z wizyty ,a glukoze da się wypić ,sok z cytryny pomaga :-)



a i u mnie dobre wieści ,szyjka trzyma się ładnie nic się już nie skraca ,macica mięciutka :ico_brawa_01:
serduszko Madzi i moje w porządku no i mam +9kg cyli ostatnio pofolgowałam :ico_wstydzioch:
dziwne bo na koniec :ico_ciezarowka: powinno być gorzej a czuję sie super :-D (możę to hormony :P )
jedynie co to hemoglobina wyszła źle,mam tylko 9.1 więc muszę łykać żelazo no i klasycznie magnes i no-spe na skurcze

byliśmy z mężem w kinie i na kolacji z okazji tej rocznicy :-P a c.d. jużw domku ;-)

a dziś w planach mam prasowanie ciuszków i ogarnięcie troszkę mieszkania

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

01 sie 2013, 09:27

Spinka biedna ta Twoja Pola.
Edulita a u Ciebie skończony 36 tc :ico_brawa_01:
Betina a jak u Ciebie po wizycie?
Szkieletorku dalej nogi Ciebie swędzą, coś gin na to poraził?
Ja wczoraj byłam u dentysty okazało się, że ten ząb co bolał mnie jest martwy i leczony kanałowo, mam po porodzie zrobić zdjęcie jego, chyba że znów zacznie boleć to mam wtedy zaraz przyjść, narazie jest ok i niech tak zostanie.
Ja w nocy kiepsko śpię, dziś od 2-4 nie spałam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość