leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

01 sie 2013, 16:20

Jenny ja mialam pochowane ubrania Marcela w workach prozniowych i wsumie w idalnym stanie je taz rozpakowalam, kilka bialych ciuszkow bylo z lekka zzolknietych ale vanish do bialego zalatwil sprawe :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

01 sie 2013, 21:43

Moja córcia
Śliczna buzia;)
Pola mogła to wcześniej gdzies podłapać niektóre wirusy inkubują się w organizmie przez jakiś czas
Gdzieś w jakimś programie widziałam że wirusy mogą do 2 tyg siedzieć cicho w nas.
Szkieletorku dalej nogi Ciebie swędzą, coś gin na to poraził?
Powiedział że to od żylaków .Aktualnie nie swędzą mnie ale gdyby się to znów pogorszyło to mam napisane co mogę sobie kupić.
coś gin mówił że cc jak malutka siedzi na pupie ?
Na razie nic nie mówił jest jeszcze wcześnie.Córcia Lilianka przekręciła się jakoś w 34 tyg ciąży więc ma jeszcze niunia czas.

Spinka zdrówka dla Poli.
ile takie ubranka używane mogą być przechowywane i jak najlepiej to zrobić gdyby chcieliśmy za kilka lat rodzeństwo dla synka?
Ja nie czekałam długo więc nie pomogę za bardzo.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

02 sie 2013, 08:59

Witam ! Jestem wyspana i tylko raz do wc wstawałam i od razu zasnęłam - więc noc wyjątkowo udana, od dłuższego czasu :ico_brawa_01: U Poli chyba na szczęście koniec chorowania :ico_sorki: przyszło nagle, bardzo burzliwie i szybko odeszło - co prawda nie wiem jak z biegunką, ale już nie gorączkuje :ico_sorki: :ico_sorki:

Jenny Pola ma skończone 5 lat a niektóre ciuszki miałam używane i powiem Ci, że jest ok, niektóre troszkę pożółkły, ale ogólnie jest ok, więc to chyba nie ma znaczenia ile czasu.

Szkieletorku jak samopoczucie? Dobrze,że chociaż swędzenie się wyjaśniło :ico_sorki:

Leona śpisz? :ico_oczko:

Kamilka odezwij się :ico_sorki:

Edulita jak nocka?

Lala jak walka ze zgagą?

Betina uporałaś się z prasowaniem?

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 sie 2013, 09:49

Hejka

Spinka juz nie spie ;-)
Wlasnie sniadanie zajadamy


Moze u Poli to jakies zatrucie bylo :ico_noniewiem:


Ja dzisiaj po poludniu mam pranie, na obiad nalesniki(bo juz od dluzszego czasu za nami chodza) takze luz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

02 sie 2013, 13:18

Ale pustki. Ja prasuję już jakiś czas, ale jeszcze trochę przede mną, tylko przerwę na kawkę zrobiłam i wracam do roboty - mam wenę, trzeba korzystać :-D No i pogoda sprzyjająca, ciepło, ale nie upalnie :ico_brawa_01:

Leona no to luzik dzisiaj faktycznie :-) Ja kalafiora serwowałam na obiad. Co do Poli to sama nie wiem co to było, grunt, że sobie poszło :ico_sorki: :ico_sorki: ale dziś jeszcze dietka, bo nigdy nic nie wiadomo.

Trzymajcie kciuki, bo dziś przychodzi fachowiec od płytek i jak się uda to ruszymy w końcu z łazienką :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

02 sie 2013, 14:05

Witam
Melduje że żyje choć ledwo 31 stopni w cieniu pokazuje mi termometr :ico_szoking: :ico_placzek: pływam dosłownie :ico_noniewiem:
spnka - dobrze że z Polą lepiej :ico_sorki:
leona - my ostatnio mieliśmy naleśniki a dziś botwinka bo M wczoraj ugotował
Ja dziś w nocy do 3 znowu nie spałam a rano o 7:30 już dziewczynki były u mnie w sypialni może uda mi się w ciągu dnia zmrużyć oczy choć wątpie przy tej parówce

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

02 sie 2013, 14:06

spinka trzymam kciuki za rozpoczęcie remontu :-) a płytki już wybrane ?

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

02 sie 2013, 14:17

hej hej ja juz po wizycie ... Jestem padnieta skwar nieziemski dzis mialam test gl;ukozy i cukier mam 121 i nie wiem jaka jest norma bo dzis bylam sama i nie wszystko rozumialam wiem ze mam odstawic slodycze i nie jesc owocow bo one dlugo utrzymuja cukier we krwi :ico_sorki: :ico_sorki:

Malutka ma 966g wiec jest juz fajniusia :-D

Dzisiaj przyjezdza z pracy juz maz moj wiec sie ciesze bo tesknilo mi sie te 5 dni bez niego :ico_noniewiem: wczoraj caly dzien bylismy na basenie a dzisiaj nie wybiram sie nigdzie :ico_noniewiem: moja waga narazie idealnie... dzis mam wage rowna sprzed ciazy czyli to co schudlam 5 kg nadrobiłam :ico_haha_02:

spinka trzymam kciuki za Polunie aby bylo juz dobrze i puscilo ja:(

leona boszz z kad ty masz tyle sily na wszystko jaq ledwo laze :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 sie 2013, 14:20

Edulita wspolczuje upalow :ico_olaboga:
U mnie max 25 a tez dzisiaj sie rozplywam :ico_olaboga:


Mialam miec luz dzisiaj, to sie wzielam za garderobe :ico_haha_01: :ico_puknij:
Przy okazji tego ze prania mam malo a cale popoludnie w pralni dla mnie, powyciagalam Marcela kombinezony i kurtki zimowe :ico_haha_01: zrobilismy przymiarke i wychodzi na to ze na zime tylko buty musze mu kupic :ico_sorki:
No i wszystko wypiore i bedzie spokoj

Poszlismy na plac zabaw ale tam otwarta przestrzen, nie idzie wysiedziec na sloncu :ico_olaboga:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 sie 2013, 14:22

Kamilka super wage ma niunka :-) :ico_brawa_01: mmoja miala jakos podobnie, w tym samym czasie :ico_oczko:

A co do glukozy to ja nie znam sie, u mnie wynik byl 4,7 :ico_haha_01: takze zupelnie inaczej mierza :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość