Awatar użytkownika
mama2013
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 06 lip 2013, 09:53

Re: wiosna-lato 2013

04 sie 2013, 20:53

Hej ;) jakie wybrałyście szczepionki? i jak wasze dzieci je znoszą .. dobrze czy są potem marudne? :)
Małgorzata :ico_brawa_01: za 37 tc :) kiedy to było. :D

Ja po porodzie też miałam problem z macicą .. ale jeden dzień brałam antybiotyk w szpitalu (bo wtedy jeszcze po poroudzie nie wyszłam) a reszte w domu. Jutro wizyta u ginekologa i się trochę stresuję czy wszystko ok ..

W środę mamy USG główki, a w czwartek USG bioderek i szczepienie i jak wszystko będzie ok to jedziemy w piątek w góry. Niestety bez tatusia :(

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

04 sie 2013, 21:20

mama2013 my szczepilismy tymi 5w1 dostała w udka szczepionke,plasterek na jedną i drugą nóżke nie miała temperatury i jakoś inaczej sie nie zachowywała moim zdaniem a bałam sie ,kolejne szczepienie u nas 21 sierpnia.

Jenny pozdrowie oczywiście kochana

Awatar użytkownika
mama2013
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 06 lip 2013, 09:53

Re: wiosna-lato 2013

04 sie 2013, 21:29

Mam nadzieję, że mój też jakoś je zniesie .. :ico_szoking:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

04 sie 2013, 21:39

zdrówka dla tibby :ico_sorki: :ico_sorki: , musiała pewnie się rozstać z dziećmi, ale co zrobić,ciekawe skąd się jej to wzięło :ico_noniewiem: ,
Misia super fotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ja Szymka też karmiłam mm i zdrowo mi rósł :-) ,

jeśli chodzi o szczepionki, to ja Szymka szczepiłam 5w1, i Mikołaja też tak zamierzam, pierwsze szczepienie mamy 28 sierpnia i od razu też biorę na rotawirusy,

zmykam spać, dobranoc :ico_oczko:

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: wiosna-lato 2013

05 sie 2013, 00:38

Ojej Tibby szybkiego powrotu do zdrowia,tak o tobie myslalam przez ostatnie dni, bo wcale sie nie odzywalas.
Mam nadzieje ze antybiotyk zadziala i szybko wrocisz do domku :ico_sorki:

Misia Milenka jest przeslodka i jak ona szybko rosnie :ico_brawa_01: slicznosci male.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

05 sie 2013, 08:23

Witam Was po weekendzie mamusie :-)

u nas weekend jak najbardziej udany :-) az zal bylo wracac do szerej rzeczywisctosci do miasta... na wsi to taka bloga cisza slychac tylko bylo pianie koguta i szum drzew... fajnie bylo posiedziec sobie w cieniu na kocyku, krzeselku ahhh no cos wspanialego. Patryk tez chyba zadowolony bo nie byl marudny smial sie do wszystkich ladnie mi spal na polu we wozku i w domu w nocy tez nie mialam zadnych problemow ze psaniem jego. jemu awet nie przeszkadzalo ze zminilismy otoczenie a tego balam sie najbardziej bo nie raz dzieci tak maja ze w obcym miejscu nie chca spac a on spal mi ladnie :-) tylko problemy byly z jedzeniem bo kupy znowu ponad tydz. nie robi juz i tak mia roznie mleko zjadal raz zjadl 60 ml raz 80 ml a tak to po 120,130 i czasem tylko 140 ml. tak sobie myslalam ze moze to tez przez upaly jakie byly na weekendzie bo byly takie ze nie dalo sie zniesc troche. gdyby nie cien kolo domu to chyba bym w ogole z dmou z nim do ogrodka nie wychodzila. wczoraj wrocilismy gdzies po 17 i wieczorem Patryk padl jak mucha po kapieli. Tesciowie zadowolenia bo wybawili wnuka przez 3 dni :-) byl grill pojadlam sobie kielbaski (oczywiscie bez skory bo ciezko strawna) :-D pojechala bym jeszcze tan na wies ale maz nie ma jak na razie wolnego juz i nie pojedziemy :ico_noniewiem:
ja to bym najchetniej posiedziala tam z tydzien ale lazienki tam jeszcze nie ma i taka troche lipa bo nie ma jak sie wykapac.

ziolo ja tez tak od samego poczatku mowilam ze poki mam mleko to bede tak dlugo Patryka karmic ale ja juz powoli wysiadam z tym laktatorem meczace to jest a najbardziej w nocy kiedy sie nie chce wstawac i dociagac i nad ranem kiedy sie najlepiej wtedy spi :ico_noniewiem: ale moze jeszcze jakos uda mi sie 3 mies. tak pociagnac a potem juz skoncze z odciaganiem bo tez w planach mam znalezc jakas prace i pojsc zarabiac pieniazki. dwie wyplaty to nie jedna zawsze to bedzie lzej. oczywiscie jak ki sie uda cos znalezc bo tu na podkarpaciu to taka z praca bieda ze szkoda gadac :ico_sorki:

Malgorzatka :ico_brawa_01: za 37 tc :ico_brawa_01:

oby z kolanem corki nie wyszlo nic powaznego :ico_sorki:

tak laktator doszedl juz dawno na tyg. przed weekendem gdzies :-) sprawdza sie dobrze mleko mi sie szybko odciaga i jak dla mnie nie jest to bolesne jak nie kotre kobiety pisze ze boli jak sie odciaga elek. laktatorem. trzeba poprostu dobrze zassac piers i mleczko ladnie sobie leci :-) o wiele lepiej mi teraz z tym laktatorm tylko jedna wade on ma bo glosno dosc chodzi tak buczy... ale co sie spodziewac po takim jak on kosztowal 120 zl. ale jaki by nie byl jestem zadowolona jak na razie :-)

jenny ja tez Cie rozumie z tym lezeniem ale faceci nigdy tego niezrozumia co kobieta w tym czasie przezywa i ze ma takie hustawki nastroju i ze hormony jej inaczej funkcjonuja... facet w ogole z innej gliny upeliony to on niczego nigdy nie zrozumie co kobieta czuje... ale jeszcze troche i juz bedzie po wszystkim byle teraz wytrwac do terminu i zobaczysz wszystko sie zmieni :-)
ja Cie podziwiam ze i tak dajesz rade po tym co wczesniej przeszlas poprostu szapo ba :-)

donatka nalepiej te krostki skonsultuj z lekarzem i nie zwlekaj!

misia dzieki za info od tibby. biedna ta nasza tibby ale sie nacierpi teraz :ico_noniewiem: zdrowka jak najwiecej teraz kochana i wracaj do nas szybko! ja tez juz sie zaczynalam martwic ze cos sie stalo bo to nie podobne ze tyle jej nie bylo jak codziennie do nas tu zagladala a teraz dlugo jej nie bylo to zaczelam tez sie martwic :ico_sorki:

Milenka Twoja taka urocza ze az sie napatrzec nie moge :-)
ja tez juz od dawna piore ubranka Patryk w zwyklym proszku tym co my swoje pierzemy ubrania. ja zaczelam jak Patryk skonczyl miesiac to jedno ubranko na probe wypralam w naszym proszku i sprawdzilam czy nie bedzie miec uczulenia jakiegos na skorze i nie mial i od tamtej pory juz w normalnym piore wszystko co jest jego nawet pieluchy tetrowe. poki co odpukac nic mu dalej nie jest :-)

mama2013 ja wybralam te darmowe szczepionki. Patryk ma 3 klucia za jednym razem. pierwsza szczepionke zniosl troche kiepsko bo mi troche goraczkowal ale teraz koncem lipca co bylam na 2 juz szczepieniu to po nic mu juz nie bylo. nie byl ani marudny ani goraczki nie mial.
kciuki za USG glowki i bioderek oby wyszly pomyslnie :ico_sorki:

my sie jutro wybieramy do ortopedy na ta kontole bioderek bo w czwartek pana doktora dlugo nie bylo i ja nie czekalam wiec jutro idziemy i mam nadzieje ze nas przyjmie.

Milego dnia dziewczyny :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

05 sie 2013, 10:20

Tibby zdrówka

Misia, a Milenka nadal do tatusia podobna :ico_brawa_01:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

05 sie 2013, 10:52

IMonika a jak u Wasw ten tradzik wykgladal i? w jakich miejscach wystepowal? i kiedy zniknal?
Nasza pediatra jest na urlopie, jutro rano pojde,bo bedzie tez dobra pediatra,dzis jakis mlody siedzi, wiec sobie daruje,
dzis albo jutro przyjdzie polozna ostatni raz, to tez popytam,
Ja sama w domu, maz ma ranki ten tydzien, a potem 2tyg. tacierzynskiego :-) .
Maly mi zpasypia na rekach.
Pogoda jest,ale nie chce mi sie wychodzic. Ok 15 przyjedzie tesciowa, troche mi pomoc, bo maz jedzie 200km ogladac auto, mam nadzieje,ze kupi, bo juz mi brakuje auta,
karuzela przyjechala , wiec jak tesciowa bedzie to pojdziemy, bo Szymek chce isc.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

05 sie 2013, 18:31

witaski

Miejmy nadzieje,ze u Tibby juz lepiej,nie chce ją zasypywac smskami,ale wierze,że już u niej lepiej :ico_sorki:

MonikaAA fajnie,ze tak miło spedziłas weekend,jak jeszcze jest cisza i spokój w takim miejscu to aż chce się zyc :-)
Dziekuje w imieniu Milenki,ale sie martwie bo nie podnosi główki jak lezy na brzuszku jest taka spazma,że masakra zaciska piąstki i wyje nawet nie próbuje podnieść tej głowy :ico_noniewiem: martwie sie tym coraz bardziej u nas neurolog troszke kosztuje i chciałam ją zabrac do neurologa na NFZ nigdzie nie ma a jak jest czeka sie 3 miesiace co robić co robić? :ico_sorki:

Małgosiu dziekuje kochana za wpis,dziwne,ze niby owu miałam w czasie pierwsze @ po porodzie..czy to mozliwe? i wogóle powiem Ci,ze wychodzi mi w takim razie,że @ dostane tak ok 12 sierpnia,a w tamtym roku w sierpniu dokładnie dostałam @ własnie 12 sierpnia i cykl był plusikowy :-) ale wychodzi na to,ze ten cykl bedzie tylko 17 dniowy? :ico_noniewiem:
jak sie czujesz? stresik dopada?

Moni26 Do tatusia tak,ale moje oczka ma :ico_oczko: chociaż tyle :ico_haha_01:
Ja sama w domu, maz ma ranki ten tydzien, a potem 2tyg. tacierzynskiego
mój mąz teraz na nocki i na dnówki na fuchy jestem w kółko sama ehhh :ico_sorki: fajniusio,że bedziesz teraz męża miała zawsze to coś :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

05 sie 2013, 19:36


Moni26 Do tatusia tak,ale moje oczka ma :ico_oczko: chociaż tyle :ico_haha_01:

)
hehe w sumie jeszcze jedno ma po tobie :-D jak to kobieta :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość