Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

06 sie 2013, 16:21

Jenny przewija sie srednio 8 razy na dobe.

Tibby super, ze jestes juz w domu. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

06 sie 2013, 17:56

jenny, w nocy masz jakieś 2-3 przewinięc. W zależności ile dziecko kupka na początku.

U nas chyba mm będzie koniecznością. Niestety przez tą chorobę i szpital mam o wiele mniej mleka i nie wystarcza dla tego głodomora. Póki co moje mleko to takie jedno karmienie...

donatka, u was już w 100% mm? jakiej używacie butli?

zioło, dzięki. :ico_buziaczki_big:

zastrzyki muszę brac w domu (kontynuacja leczenia szpitalnego) i kłuc się w brzuch.
jenny, teraz łączę się z tobą w bólu konieczności kłucia się.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

07 sie 2013, 00:42

tibby jak dobrze,ze juz jesteś w domku :ico_sorki: nie chciałam cie zasypywac za bardzo smskami,ale najwazniejsze,ze juz jesteś :ico_buziaczki_big: my pijemy mm z butli NUK jestem wierna tej marce i innej nie chce,jak dla mnie jest najlepsza :ico_sorki: ale smoczka do cumkania mamy z aventu tak jej podpasował,ze NUK poszedł w odstawke :-D chociaz i tak Milena uzywa tylko smoka aby sie upokoic albo do spania potem sprawy nie ma bo sama wypluwa :-)

MonikaAA Dzis przed kapielą połozyłam ją na swoich kolanach na brzuszku i juz ryk,więc poszłam z nia na podłogę i na brzuszek i taka spazma,ze serce sie krajało,obsmarkała sie cała złość taka,ze mówie ci masakra..dla mnie to nie jest naturalne :ico_noniewiem: jedynie co to jak trzymam ja na rekach i robie samolocik to jest ok,ale główki za bardzo tak jakby nie mogła podnieść bo coś ją blokuje :ico_noniewiem: 21 sierpnia kolejne szczepienie i wizyta u pediatry zapytam sie co robic pewnie bez neurologa nie obejdzie sie :ico_placzek: a jak ja trzymam w pionie to nawet juz główki nie musze podtrzymywac bo sama trzyma ładnie i bądz tu mądry :ico_noniewiem:
hehe w sumie jeszcze jedno ma po tobie jak to kobieta
hihi i jeszcze cycuszki :ico_haha_01:

ziolo
brawo dla Antosia :ico_brawa_01:

Donatka
łał jaka waga :ico_szoking: moja Milenka to wazy o 5300gr dopiero,ale ona sie jak wiadomo urodziła sie z wagą 2600gr moze dlatego taka lekka jest,ale je mi po 150ml mleczka co 3 godzinki a na noc juz 180ml i czasem jest mało :ico_szoking:

jenny ja kochana miałam to samo z brzuszkiem bardzo ciągnął mnie w dół i był bardzo napiety,nie przerywaj czasem teraz fenetorolu :ico_nienie: bo on cie teraz baaardzo trzyma :ico_sorki:
a ja przebierałam w nocy jak widziałam,ze miała Milena mokro a ,ze ona dziewczynka baardzo wrazliwa była,że co sik to ona w ryk wiec jak karmiłam co 2 godziny tak co 2 godziny musiałam zmieniac pampersa,a teraz jak jest kupa to ona błogo spi,dobrze,ze ja wiem kiedy jest kupa bo ona zawsze ok 14 robi kupe,chociaż dziś nie było kupy :ico_noniewiem:
a co do ubranek jak ja miałam prać to wyprałam o przeprasowałam chyba z 3 tyg wcześniej przed porodem ...moze 4 jakos tak :ico_noniewiem: spokojnie :ico_oczko: i uwierz mi dasz sobie rade z maluszkiem ja straasznie sie bała kąpać itd,ale raz dugi i tak weszło mi w krew,że mogłabym robic to teraz z zamknietymi oczkami a Milenka wcale nie była dużą dziewczynką :ico_oczko:

mysmy dzis były w parku u kaczuszek i łabądków i pokazałam jej kaczuszki jej jak sie sliniła z radości jak zobaczyła piekne! Milenka moja zaczyna juz usmiechac sie tak szeroko i w głos piekne to jest z dnia na dzień coraz cześciej i częsciej a jak gada wow :ico_haha_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

07 sie 2013, 09:52

Witam w ten upalny dzień!

MISIU, ta Twoja laleczka rośnie Ci tak szybko! Piękna!

TIBBY, dobrze, że już jesteś!
Mialaś zdrowotne przygody, kurcze ale od czego to, źle Ci łożysko odeszło, czy jak? Bolał Cię brzuch?
Może uda się karmić i piersią i butelką, przynajmniej jakiś czas jeszcze? Wiesz, pomyślałam, że ciężko bardzo Ci bylo opuścic dzieci, co?
Dobrze, że juz lepiej.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

07 sie 2013, 10:02

DONATKA, współczuję skazy- wiem co to oznacza, syn miał :-( Mam nadzieję, że szybko wyrośnie i w nic się nie przerodzi gorszego.

JENNY, jutro 34 tc :-) leci!
Ja nie prasuję zaraz po wysuszeniu. To nie ma wg mnie znaczenia.
Pieluszka--jak tylko jest sik to co 2-3 h a jak kupa to od razu jak zauważysz.

MONIKA to dobrze, że laktator się sprawdza.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 sie 2013, 10:06

Dzień dobry.
U nas w nocy udało sie tylko na cycusiu pociągnąć. Ale za dnia aż tyle ile Tom teraz potrzebuje to nie naprodukuje wiec niestety mm. Moje są takim chwilowym zapychaczem.

Gosiu, brzuch wcale mnie nie bolał. Pewnie gdyby nie ta lekarka która uparła się żeby mnie zbadać to bym lec,tła zapalenie piersi.

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: wiosna-lato 2013

07 sie 2013, 10:29

tibby mm nie jest końcem swiata !
zdrówka !!!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

07 sie 2013, 10:30

Dzień dobry.
Gosiu, brzuch wcale mnie nie bolał. Pewnie gdyby nie ta lekarka która uparła się żeby mnie zbadać to bym lec,tła zapalenie piersi.
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: dobrze, że to odkryli, bo jeszcze po dłuższym czasie jakaś tragedia by mogla być z tego.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

07 sie 2013, 13:12

Witam,
Ja jestem u babci, Szymek kapie sie w basenie, Mikus dopiero zasnął, brzuszek go męczył, bo na końcu ulał,
Szymek tez miał skaze, pił nutramigrn, a przed jego roczkiem poddalam bebiko i już go nie uczulilo i mógł je pić,
Ja pieluszki zmieniam małemu po przebudzeniu , przed każdym kamieniem i i wiadomo jak ma kupke, on i jak jest taki upał a widzę, ze na tylko troche nasikane to tez mu zmienię, żeby sobie pupy nie odparzyl ,

Tibby tak my już na mm, a butle używam z firmy avent

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

07 sie 2013, 16:07

HEJ

wpadlam na chwilke bo czasu brak na siedzenie na necie i pisanie... u nas OK. Patryk rosnie i gada jak katarynka buzka mu sie nie zamyka :-) ostatnio nowe gadanie u Patryka to agu bu i inne tylko ciezko to opisac :-)

mleko dalej odciagam i moja produkcja mleka odziwo wzrosla :-) nie wiem na jak dlugo ale mleczko mam. z kupkami dalej problem jest mimo ze juz dostaje jabluszko to i tak kupek nie widac. wczoraj zrobil po prawie poltorej tyg. przerwie :ico_sorki:

tibby super ze juz jestes w domku :-) zdrowka dla Ciebie duzo !
MM nie jest takie straszne ale wiadomo Twoje mleczko bylo by najlepsze :ico_oczko:

donatka no to rosnie Ci klocuszek maly :ico_brawa_01:
Ale co sie dziwic dzieci na MM szybciej nabieraja wage bo to mleko jest tluste bardzo.

tez zastanawiama sie czy czasem nie dawac mojemu Patrykowi MM ale musialabym kupic inne niz bebilon i wyprobowac bo inaczej to by nie przeszlo. tylko szkoda mi mojego mleka bo mam go duzo i ostatnimi czasy moj Patryk cos wydziwia z jedzeniem raz zje duzo potem malo i ciezko wyczaic ile mu grzac tego mleka. :ico_sorki:

Ja Patryka zawsze przewijam przed kazdym karmieniem i jak widze ze ma bardzo ulana pieluche a teraz sa upaly to tez zmieniam bo Moj brzdac to strasznie leje w pieluchy ze nie raz sa takie ciezkie nawet po zjedzeniu mleka ze jakby nia rzucil w leb to by zabil :ico_smiechbig: a jak jest kupka to u nas zawsze wiemy kiedy bo smierdzi bardzo i widac przeswituje przez pampersa a na twarzy Patryka jest takie skupienie i wtedy to jest taki znak dla nas ze trzeba go przewinac :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość