Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

05 sie 2013, 13:29

Ale tu cisza i spokój, piękna pogoda to dziewczyny pewnie korzystacie :)

U nas wszystko dobrze, brzusio rośnie, Maksio gada jak najęty, a mój Kuba ciągle ma więcej pracy. Właśnie pojechał do Frankfurtu i wróci z wtorku na środę w nocy :ico_sorki:
Ja za to pracuje coraz mniej bo w tym upale nie można wyrobić po prostu :ico_sorki:
Jeszcze tylko do końca miesiąca i idę na zwolnienie, już postanowione :-)

A Wy jak się czujecie??

inia, dobrze że wyniki masz dobre, to najważniejsze. Współczuje jelitówki, nienawidzę tego :ico_sorki: Ale już po :-) Czekamy z niecierpliwością na Twoją wizytę, daj znać :-)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

05 sie 2013, 14:17

Ano mało nas to i cisza :ico_oczko:

U nas 30 stopni dziś, ale całe szczęście czasem słonko zachodzi :ico_sorki:

Ja się nie odzywałam, bo od wtorku do soboty mieliśmy Teściów w domku! Mieli końcówkę urlopu, wrócili z Bieszczad, to wykorzystaliśmy wszyscy i zostali u nas. Teściowa mocno mi pomogła, pomyła mi wszystkie okna, parapety, podłogi :ico_sorki: :-) Chłopaki wysprzątali cały garaż, tak, że wygląda jak inne pomieszczenie :-) Byłoo tam pełno klamotów i starych weków jeszcze moich rodziców, więc roboty od groma... No ale już jest pięknie i czyściutko i dużo miejsca na nasze rzeczy :-)

W czwartek miałam usg, ale dzidzia jest nieco mniejsza o 6 dni, miała 5,2 cm i nie dało się jeszcze przezierności zmierzyć, więc w ten czwartek będę miała powtórzone. A w środę tak się złożyło, u tego drugiego, nowego lekarza też mam, więc się naoglądam dzidzi :-)
Przy okazji stawiam :ico_tort: za 13 tydzień :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

05 sie 2013, 22:24

Hejka,

na pewno dam znać, jak już będę po wizycie.

Koroneczka, masz rację, lepiej iść na zwolnienie, jeśli tylko masz taką możliwość

karo, to się naoglądasz dzidziusia;) super, że teście pomogli

Zrobiłam zdjęcie brzuszka jakiś tydzień temu, miałam nie wstawiać, bo takie cząstkowe;) ale jednak się pochwalę, nie wiadomo kiedy zrobię lepsze;)

Obrazek

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

07 sie 2013, 09:17

Inia, super brzusio :ico_brawa_01: :-) Ja mam chyba podobny :ico_oczko: Też muszę w końcu zrobić jakieś fotki, bo w pierwszej ciąży wariowałam i cykałam sobie byle kiedy, a teraz coś mam lenia :ico_haha_01:

Dziś o 17 wizytuję! Ciekawe jak Maluszek, mam nadzieję, że już ma te 6 cm i da się spokojnie Go pomierzyć...

I znów upały... Nad ranem u nas burza była, trochę popadało, ale już od nowa ukrop, choć widzę, że trochę się chmurzy, więc może nie będzie najgorzej :ico_sorki:

Jak tam się trzymacie Laseczki??
Koroneczka, jak w pracy? Pewno męczysz się przy tych upałach...

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

07 sie 2013, 22:10

Hej Dziewczynki,
Ja tylko na chwilkę pochwalić się, że na wizycie wszystko w porządeczku :-) Dzidzi mierzy prawie 6,5 cm, przezierność i wszystkie narządy w porządku :-)
No i Dzidziuś okazał się być drugim Synkiem :-D Na nic widać moje przeczucia :ico_oczko:
Aż mi trudno uwierzyć, że u takiego Maleństwa już wszystko widać łącznie z tym co ma między nóżkami, ale rzeczywiście nowy ginek sprzęt ma bardzo dobry, bo i fujarkę widziałam i paluszki u rączek i nóżek :-) Więc chyba wątpliwości nie ma, tym bardziej, że już w kartę ciąży wpisał że to chłop :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

08 sie 2013, 13:51

karo, super, że wszystko w porządku i gratuluję chłopca, choć póki co bym się nie nastawiała, jest jeszcze dość wcześnie i moim zdaniem różnie może być;)

Nie lubię narzekać, ale te upały mnie wykańczają...

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

08 sie 2013, 14:04

Wiesz Inia, gdybym nie wiedziała jaki jest ten nowy lekarz, jakie ma opinie, to też bym nie wierzyła w tak szybkie rozpoznanie płci :-) Nawet w kartę już mi wpisał, że to chłop, więc myślę, że jest pewny i się nie myli, aczkolwiek gdyby się pomylił jakimś cudem, będę równie szczęśliwa :-)

Dokładnie pokazał mi fujarkę :ico_oczko: I większości pacjentek mówi już w 12 tygodniu i ponoć pomyłki Mu się nie zdarzają. Ultrasonograf ma rzeczywiście bardzo dobrej jakości, do tego non stop się szkoli, wyjeżdża i ponoć jest rewelacyjny w w usg i badaniach genet. A mam porównanie z moim starym ginkiem, dziś byłam powtórzyć to usg z zeszłego tygodnia no i robił je 45 minut i nawet przezierności nie zmierzył, bo jak stwierdził, dziecko się tak dziwnie ułożyło :ico_haha_01:
Jakoś drugi lekarz zawsze pięknie wypatruje i dokładnie widać, nawet paluszki mi kazał liczyć :-)

JA nawet nie liczyłam na płeć tak wcześnie, On sam mnie pyta jak myślę co jest, czy chłopiec, ja mówię, że myślę że dziewczynka, a ten na to, "za późno, już powiedziałem że chłopiec" :-)
Potwierdzi się na kolejnym badaniu :-)

Jeju jaki skwar u nas...

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

08 sie 2013, 14:32

karo, zobaczymy, sprzęt sprzętem, ale na tym etapie narządy płciowe wyglądają podobnie u chłopców i dziewczynek. Ciekawa jestem kolejnego USG u ciebie:)

U nas też żar z nieba, a miało dziś być chłodniej.

Ja się stresuję teraz przedszkolem Tusi, ona się cieszy, a ja boję, jak to będzie, jak sobie poradzi, czy z nią dadzą sobie radę itp...

Rowerek dla Piotrka zamówiony, moja siostra go kupi, a my już wzięliśmy Piotrkowi zestaw zabawek z bajki Traktor Tom, którą uwielbia

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

08 sie 2013, 15:10

ale na tym etapie narządy płciowe wyglądają podobnie u chłopców i dziewczynek.
Podobnie, ale nie tak samo. W 12 tc już rozróżnienie następuje i lepszy lekarz to wypatrzy. Poza tym to o czym mówimy to narządy zewnętrzne, a lekarz widzi jeszcze układ moczowy, który ponoć też się różni :-)
Ale oczywiście wszystko się potwierdzi przy kolejnym badaniu :-)

Najlepsze jest to, że mojej przyjaciółce lekarz (nie Jej, tylko jakiś tam do którego trafiła jednorazowo w prywatnej klinice) powiedział że będzie miała chłopaka w niecałym 10 tc :ico_haha_01: Oczywiście nie bardzo uwierzyła, ale ten lekarz powiedział, że jak się dziecko rusza to nie widać, ale Jej akurat centralnie rozłożył nóżki przed nimi i On mówił, że widzi różnice po jakimś wzgórku, że inny jest u chłopców i dziewczynek. I mówi, że już się tyle napatrzył, że widzi róznice dość łatwo...
No ale okaże się u Niej 26 sierpnia :-)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

08 sie 2013, 15:12

Inia, nasz Nikoś też teraz idzie do przedszkola, więc podobne odczucia są u nas :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość