Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

10 sie 2013, 16:29

Jenny, strasznie szybko zlecial czas. Sama nie wiem kiedy.
A jeszcze chwila i wy będziecie z mężem tulić waszego Tomka :)

Gosia, co u ciebie? Nie rodzisz prawda?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

10 sie 2013, 17:30

Tibby Kochana teraz yo ja rozumiem jak musialas sie meczyc :( U mnie najgorsze noce bo trzese sie z zimna a za chwile jestem rozpalona I az pot sie ze mnie leje. Siostra ma mi pomoc w przyszlym tygodniu. A Ty jak sie czujesz? Po ilu dniach zaczelas widziec poprawe?

Misia Wspolczuje obfitego okresu. 9miesiecy byl spokoj, a teraz juz nie ma tak dobrze. Zreszta ja tam wole okres I Maluszka miec przy sobie :)

Jenny alez Ty lecisz z tygodniami. Super! A jak sie czujesz?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

10 sie 2013, 18:03

witam

przyszlam i ja Wam troche posmecic bo dzis nie mam kompletnie nastroju :ico_placzek: dzisiaj to mnie totalnie wszystko wkurza (chyba hormony mi sie odzywaja bo dzis to normalnie jakbym mogla to bym wybuchla jak przed @ chociaz na @ sie nie zapowiada ) ale juz mam wszystkiego dosc :ico_placzek: dzisiaj wszystko na mojej glowie :-| maz wrocil z pracy z nocki polozyl sie spac a ja musialam zrobic zakupy bo ona nawet tego nie zrobil potem posprzatac zrobic obiad, pranie i powiesic oczywiscie dzieckiem sie zajmowac i miedzy czasie jeszcze mleko sciagac na co mi juz czasu brakowalo bo juz sama nie wiedzialam potem w co rece wlozyc :-/ wszystko sie to skumulowalo i wybuchlam placzem przy czym krzyczac sobie ze juz mam dosc odciagania mleka itd. a maz sobie z tego nic nie zrobil :cry: juz powoli wysiadam psychicznie ... w ogole Patryk mi cos ostatnio malo je :ico_noniewiem: a dzis to juz w ogole jakis taki niejadek z niego nie toz ze malo je to jeszcze dluzsze przerwy robil w jedzeniu potrafil po 4-5 godzinach sie upomniec a tak to spi praktycznie caly czas. dzis tez jest chlodniej i teraz jakos pochmurno wiec moze dlatego tak spi ale czego mi tak malo je... po 80-90 max.120 ml

ziolo zdrowka kochana. mam nadzieje ze to zle samopoczucie szybko Ci przejdzie.

tibby :ico_brawa: za skonczony miesiac Toma ale szybko czas pedzi :ico_szoking:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

10 sie 2013, 19:25

Moniko a może ktoś Tobie pomóc, aby mogłaś chodź kilka godz odpocząć i zadbać o siebie? Może ktoś ma ochotę pójść z Patrykiem na spacer, a Ty wtedy odpoczniesz.
Ziolo zaczyna mnie boleć w pachwinach jak chodzę, więc pewnie organizm przygotowuje się do porodu, brzuch już napięty, ale mam nadzieję, że takie przygotowywanie trochę potrwają. Wyprawka wstępnie już kupiona. Nie mam jeszcze ubranek, bo mąż składa szafki, No ale podkręcamy tempo z przygotowywaniami. Dziś byłam w laboratorium, więc wyniki będę miała aktualne. Skóra mnie dalej swędzi, zrobiłam ponownie próbę wątrobową, ale jest oki, więc to tylko taki urok tej ciąży.
Małgosiu, a co u Ciebie, bo teraz Twoja kolej:-)
Dziewczyny, ale te moje bóle to normalne, ledwo chodzę, najgorsze wstawanie teraz to już chodzę jak pokraka i zaczęlo mnie tak boleć po ost wizycie u tego drugiego gin :ico_zly: Teraz to dopiero zaczynam bać się porodu.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

10 sie 2013, 21:22

jenny tak to normalne,jak jak tak lezałam i chciałam wstac to najpierw często na kolana i musiałam się rozruszac bo moje pachwiny,kość ogonowa,biodra i spojenie myslałam,że mi rozsadzi...

MonikaAA kurcze wiem jak się czujesz mój mąż teraz tez na nockach i tez mam ciężko bo potem spi długo nic mu sie nie che itd a ja wszystko sama,trzymaj sie tam dzielnie kochanie ay szybko ci mineło :ico_pocieszyciel:

Ziolo Ty chciałabyś miec taka miesiączke jak ja teraz? ojj chyba nie :ico_oczko: mogłabym siedzieć godzinami na klopiku bo leci ciurkiem jak tylko usiąde,jest podobnie jak wyladowałam z krwotokiem w ciąży :ico_noniewiem: ale teraz to i skrzepy lecą,dostałam od gina cyclonamine w razie gdyby wlasnie taka @ przyszła bo mi mówił,że tak moze być,ale te tabletki nic nie pomagają i nadal pampers co godzine zmieniany :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

10 sie 2013, 21:38

Misiu my jakoś podobnie ciąże przechodzimy chyba wchodzę w etap, że za chwilę będę marzyć o porodzie :-)
Biedna Ty z tym okresem. :ico_pocieszyciel:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

10 sie 2013, 21:42

Misiu my jakoś podobnie ciąże przechodzimy chyba wchodzę w etap, że za chwilę będę marzyć o porodzie
mówiłam Ci o tym :ico_oczko: i moim skromnym zdaniem póki bierzesz fenoterol,nic Ci nie grozi :ico_oczko: wszystko bardzo podobnie przechodzisz i ja jestem pewna,ze spokojnie i do 38tc dotrwasz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

10 sie 2013, 21:50

Ale to rozszerzanie już nie jest fajne, teraz to nawet nie mam ochoty wstawać. Fenka pewnie będę brała do końca. Zastrzyków już zbytnio nie mam gdzie robić, ale aby do przodu.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

11 sie 2013, 04:38

Monika Kochana szczerze wspolczuje. Obawiam sie, ze I mnie b
edzie czekac podobna sytuacja. Ja mam w planach tylko ogarnac z wierzchu, bo takie normalne sprzatanie by mnie wykonczylo. Zakupy tylko przez internet. Chociaz wiem, ze mozna na prawde miec dola przy tylu obowiazkach.
Jenny ja mysle podobnie jak misia. Spokojnie dotrwasz do 38tygodnia. Wspolczuje tych boli dla mnie koncowka byla najgorsza. Cieszylam sie, ze urodzilam w 38tygodniu.
misia oj Kochana, nie wiedzialam, z3 to az taki okres. Wspolczuje

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

11 sie 2013, 09:29

zioło, mi się dopiero poprawiło z samopoczuciem jak poszłam do szpitala. W srodę poszłam a w sob dopiero było w porządku i nie miałam temp. Też mną nieźle trzęsło.

A laski, pocicie się mocniej w nocy? Bo ja czasem z mokrą koszulką się budzę. Ale to nie od mleka.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość