Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

11 sie 2013, 08:34

Witam!
Szkieletorku bardzo współczuję, jednak nie pomogę, bo się nie znam - nie miałam nigdy. Nie smęcisz, ja przechodzę ciążę dobrze - normalnie i mam dni kiedy narzekam, a co dopiero jak się ma jakieś komplikacje, czy też przypadłości ciążowe (właśnie o żylakach myślę, nie wspominając o ciążach Jenny i Edulity - leżących) narzekajcie ile wlezie, oby tylko to jakoś ulżyło.

Leona fajnie z takimi imprezami, no i fakt hotdogi :-D

Lala u nas 3 dzień się zanosi na burzę, ale na tym koniec, upał wczoraj był przeokrutny, ciekawe jak dziś? Pewnie czekasz na wypłatę. Ja nie miałam jak do Zus zajść, muszę sama wszystko sprawdzić, bo jak nie dopilnujesz sama to Cię oszukają i tyle :ico_zly:

Jenny wstaw zdjęcie zakupów :ico_sorki: to będzie dla mnie dobra motywacja, nie wiem czemu, ale Twoje pytania działają na mnie bardzo motywująco - za co bardzo dziękuję :ico_sorki: Jak się czujesz? A kiedy szew Ci zdejmują?

A ja wczoraj rano zmotywowałam A. i kanapę narożną wypraliśmy, tzn ja pianką, a on potem drugi raz szamponem. Zaczął wreszcie pokój Poli, kupiłam firanki, umyłam 2 okna, w domu posprzątałam, leczo na obiad zrobiłam i jak teraz piszę to zawiedziona jestem, bo wczoraj miałam wrażenie, że tyle zrobiłam (czułam się jakbym nie wiem ile pracowała) a teraz widzę, że tak sobie wyszło. Czyli muszę się konkretnie brać, bo w tym tempie to mogę nie zdążyć.
A dół brzuch i pachwiny tak ciągną, że hoho. No i jak w nocy do wc wstaję, to jak po schodach idę to mam wrażenie, że ważę tonę - tak mnie nogi bolą, odczuwam każdy krok - na szczęście w dzień jest ok z nogami :ico_sorki:

Dziewczyny pytanie co do Oilatum, kupowałyście emulsję do kąpieli? Jaką pojemność 1000ml???


Dziś w zależności od pogody może nad wodę skoczymy, niech się Pola pocieszy :-) A ja najchętniej bym dziś dalej sprzątała, takie mam parcie, że może tym razem faktycznie natura zadziała jak trzeba i poród samoczynnie się zacznie :ico_sorki: Normalnie aż żałuję, że dziś niedziela.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

11 sie 2013, 09:56

Spinka zdjęcie zrobię jak będzie wszystko w szafce.Narazie m tą szafkę skręca. A Ty masz jeszcze dużo czasu jak tak tempo podkręcam, bo ciągle mi kraczą, że urodzę wcześniej. Jeszcze w nocy mnie dziwnie brzuch pobolewał tylko powtarzałam jeszcze nie chce rodzić.Ja kupiłam na stronce doz oilatum baby 500 ml, a drugie jest gratis, więc w sumie mam 1000 ml.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

11 sie 2013, 21:20

Witam
Melduje że jesteśmy od 8 sierpnia w domku Ariel super je, śpi i robi kupkę :ico_haha_01: gorzej ze mną ale nie mam sił pisać być może jutro usiąde więcej napisać i opowiedzieć.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

12 sie 2013, 06:38

Jenny ja wczoraj zaopatrzyłam się w majtki poporodowe, podkłady poporodowe, podkłady na łóżeczko małej (ceratkowe i wielorazowy), zestaw nożyczek (bo może te po Poli nie bardzo), szczotkę, osłonki na piersi, sopelek (frida jak dla mnie miała za dużą końcówkę z sopelkiem na początku było mi dużo wygodniej). Ależ mi na to czasu zeszło :ico_olaboga:
CO do Oliatum to może jest jeszcze ta promocja? Jak możesz to podaj link na pw :ico_sorki:
Jak niedziela minęła? Mąż zakończył składanie szafki? To ta z Ikea? Czy jeszcze nie?

Edulita bardzo się cieszę, że się odezwałaś, bo już się martwiłam :ico_sorki: :ico_sorki: Czekamy wszystkie,jak dasz radę to pisz :ico_sorki:

U mnie nocka fatalna chyba z 5 razy do wc wstawałam, potem jeszcze spać nie mogłam, a o 5.30 miałam pobudkę, szef A. zadzwonił, bo A. zaspał do pracy (nawet mi nic nie powiedział, że ma jechać). Przed chwilką deszcze popadał, ale to tak bardzo delikatnie, chłodniej trochę będzie :ico_sorki:
Bardzo proszę meldować się po weekendzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

12 sie 2013, 07:22

Hejka

Edulita to szybko was do domu wypuscili, super :ico_brawa_01: czekamy na ciebie i na fotki synusia :ico_sorki: :ico_oczko:

Spinka oj znowu kiepska nocka? :ico_olaboga:
Widze ze tz za zakupy sie wzielas
J te majtki i podklady i wszystko inne mam jeszcze po Marcelu, bo wtedy mama mi nakupowala a nic nie trzeba bylo w szpitalu :ico_haha_01: takze leza i pewnie i tym razem sie nie przydadza :ico_noniewiem:


Ja dzisiaj fajnie spalam, ale musialam wstac wczesniej zeby wstawic pranie zanim maz wyjdzie do pracy, takze juz sie pierze :ico_oczko:
Marcel jeszcze spi ale nie dam mu za dlugo pospac, niech sie przyzwyczaja do wczesniejszego wstawania, za tydzien do przedszkola :ico_oczko:


U nas niedziela leniwie zleciala, tak mnie nosilo zeby cos porobic :ico_haha_01:
Mezu mowi zebysmy skrecili lozeczko :ico_haha_01: ale nie, jeszcze poczekamy :ico_oczko:
Na razie przykleilam tylko naklejke na sciane gdzie bedzie stalo lozeczko :ico_oczko:

Dzisiaj poza praniem i ugotowaniem obiadu(nie wiem co ugotowac) planow nie mam, no moze na zakupy sie przejedziemy, i moze paczka juz bedzie do odebrania :ico_oczko:
A wieczorem jak mezu wroci, musimy podjechac i odebrac poduszke do karmienia

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

12 sie 2013, 08:06

Leonka to dzisiaj spokojnie się zapowiada dzień u Ciebie :-) Ja też już pranie wstawiłam, mam 2 okna do umycia , tzn. okno i drzwi balkonowe (podwójne), pranie już jedno się pierze, prasowania od groma, tylko energii mi brak właśnie po tej nocce :ico_zly:
A ja zastanawiam się nad poduchą, ale jak będę karmiła to wtedy kupię a na zaś chyba nie ma sensu, zobaczymy jak to tym razem będzie.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

12 sie 2013, 08:13

No ja jak dzisiaj wwzystko wypiore to prasowania tez bede miala, chociaz sporo odpadnie bo poscieli i recznikow nie prasuje :ico_oczko:

Ja mam jednego rogala ale juz widze ze do karmienia nie jest idealnym ale za to super do spania
Zobaczymy jak ta druga poduszka bedzie

Marcel nawet ladnie wstal, bylismy wstawic juz kolejne pranie

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

12 sie 2013, 08:48

Edulitka dobrze, że odezwałaś się i jesteście już w domu. Czekamy na dalsze wieści.

Spinka melduje się.
Mnie po tej ostatniej wizycie u gin dziwnie boli jak chodzę i jak zmieniam bok podczas leżenia, jakby wszystko nadole rozszerzało się.
Spinka tak to te meble z ikea w końcu złożone pralka ubranek na 56 poszła wczoraj i teraz suszą się na słoneczku, a później mi mąż wyprasuje te, które chce spakować do szpitala.Więc teraz u nas zaczęło się wielkie pranie.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

12 sie 2013, 09:01

Jenny fajne takie przygotowania nie?? :ico_brawa_01: :-)
U ciebie juz coraz blizej do spotkania z synkiem :-)


Ja teraz jak kupuje jakies ciuszki to w wiekszych rozmiarach, bo 56, 62 i troche 68 juz mam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

12 sie 2013, 09:08

edulita super że sięe odezwałaś
spinkawspółczuje nocki
jennyto już wszystko masz/pozazdrościć
Wczoraj u nas byli goście , troszkę posiedzieli , póżniej poszliśmy na lody , spacer po parku no i plac zabaw.Dziś rano poszłam się zapisać do dentysty niestety dopiero na 14.Tak że muszę wcześniej pujść zmałym na [plac zabaw i obiadek zrobić .Pozdrawiam i zycze miłego dnia :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość