Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: oktoberteam 2006

15 sie 2013, 20:54

Witam Asiu!
mam jakiś imprezowy czas więc zajrzę na dłużej później
kurcze jeszcze ciut więcej niż 2 tygodnie i się zacznie ;-)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

Re: oktoberteam 2006

17 sie 2013, 22:08

Witajcie dziewczęta :-)

Melduję się i ja, byłam na wyjazdach i wróciliśmy wczoraj w nocy ;-)

Spodziewamy się 4 dzieciątka, które się urodzi w marcu 2014, nie mam suwaczka bo siem nie mieści :-D Dziewczynki obie idą do szkoły do 1 klasy... Ludwisio cudny i słodki, że hej - tyle w skrócie ;-)

Gosiu- ja duuuużo czytałam o ED, powiem, że temat mnie bardzo interesuje, boję się jedynie że nie podołam obowiązkom, cierpliwości mam mało, Lila jest duuuużo bardziej wymagająca niż Rozi i mniej zainteresowana nauką etc. Rozi czyta, pisze, Lila tez umie, ale nie chce i trzeba ją zmuszać, ofuka się że nie umie, że nie wychodzi z pisaniem to samo :-/ w dodatku ma lateralizację skrzyżowaną, niedomagającą konwergencję- mamy to ćwiczyć i ćwiczymy ale nie ma w tym dyscypliny z mojej strony, konsekwencji tyle do zrobienia na co dzień :-/ dlatego nie podejmę się teraz ED... Ale dałam sobie czas ten przyszły rok, jeśli coś będzie nie halo w szkole to zabieram dzieci, na dzień dzisiejszy próbujemy... Moja kuzynka od września zaczyna homeschooling z 7letnim synem po 1 klasie jest i 9letnią córką, bo jej doświadczenia były takie same - dzieci w książkach po szkole i zero czasu dla siebie...

Kati- dzielna Twoja Ola, świetnie sobie dajecie radę na emigracji :-) zdrowia życzę kochane!!

Karolko- z Tobią tolka piątkę przybiję ;-)

Witaminko - chłopaki jak malowane :-) co u Ciebie? pracujesz jeszcze w banku?

Asiu- pięknie wyglądasz :-) czyli i Tobie emigracja służy... Wiki ma astmę wynikającą z alergii czy jeszcze coś innego?

Paulinka - dzieciaki już pięknie porosły :-) czasem jak czytam, że tu wycieczka tu obóz to podziwiam że takie samodzielne i w ogóle... Moja Rozi ma taką fazę, że zasnąć beze mnie nie może ostatnio :-P nie wspomnę o tym, że jak idą na drugą stronę Leszna do babci spać to już 2 razy o północy musiałam jechać bo cała trójka aferę robiła, że do mamyyyy :-D

Wszystkie przywitałam?? Czytałam na raty w telefonie, a dopiero dziś odpisuje - mogłam pokręcić :-)

Buźka

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

Re: oktoberteam 2006

18 sie 2013, 07:43

dzindoberek mamuski,melduje sie niedzielnie po kilku dni ciszy,ale to wina kompa wrrrrr!!

Maritta wow 4 dzieciatko w drodze,podziwiam i zazdroszcze!Ilez ty musisz miec cierpliwosci:)

Asiu no to doskonale sie rozumiemy co to dziecko dwujezyczne,Moja Ola niestety lepiej pisze i czyta po wlosku niz po polsku,ale szkole ja jak moge:)
Z astma tez da sie zyc,jak z kazda choroba,trzeba sie tylko przyzwyczaic,niestety.

Sciskam was wszyskie mocno i zycze milej niedzieli,buziole papa.

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

Re: oktoberteam 2006

19 sie 2013, 07:45

halo co tu taka cisza,gdzie was wszystkie wywialo? Moze poranna kawusia was przyciagnie :) :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia:

Riterko wszystkiego naj naj i spelnienia marzen :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

Re: oktoberteam 2006

19 sie 2013, 08:56

Witam w poniedzialek!

Ten tydzien wolny, wiec sie bede musiala jakos zorganizowac,zeby dzieciakom zapewnic rozrywke :ico_haha_01:

riterko wszystkiego naj! :ico_tort:

maritta super masz rodzinke i ze zdecydowaliscie sie na powiekszenie :ico_oczko: Mam znajoma, z podobna gromadka do twojej (2 dziewczynki 8 i 6 lat, chlopcy 3 i najmlodszy pol roczku). Szkoda mi tylko,ze zdecydowali sie wrocic do PL miesiac temu, bo moje dzieciaki mialy fajnych kolegow. Sama marzylam o tak duzej rodzince, ale jak na razie utkwilismy na pierwszej 2 :ico_oczko:
Bez wsparcia rodziny (albo meza) trudno jednak dac sobie rade (jej maz pracuje z domu, a teraz jeszcze bedzie miec babcie blisko). U mnie niedosc,ze babcia daleko, to i moj P.dojezdza do pracy codziennie 100km w jedna strone, wiec nie ma go od 7 do 19 (a i dalsze wyjazdy sluzbowe tez sie zdarzaja)...



U mnie dzis ostatni dzien z rodzicami, bo wieczorem odwoze ich na lotnisko...szkoda,ze juz jada...
W ogole jeszcze 2 tygodnie i dzieci do szkoly wracaja...Na szczescie mundurki i buty juz kupione, wiec nie musze biegac po sklepach...
Jeszcze tylko odwiedzimy centrum handlowe, bo moja mama ma ochote na zakupy przed wylotem :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: oktoberteam 2006

19 sie 2013, 18:47

dziękuję Kochane jesteście :*
szkoda, ze tak porozsiewane po świecie ;)
Martuś witaj cieszę się, ze już po wczasach, jak niuśka rośnie? zmień sobie suwaczki na inną firmę bo tam dają mniej literek np ja mam w suwaczku.pl czy jakoś tak.
felicity szkoda, że rodzice już wracają ale choć tyle, ze troszkę pobyli z wami, też podobają mi się duże rodziny i podziwiam Marittę baaaaaaaaaaardzo :-D

Awatar użytkownika
johanna33
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 14 sie 2013, 10:36

Re: oktoberteam 2006

19 sie 2013, 20:03

Martula gratulacje :) kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dziekuje kochana za komplement :ico_wstydzioch:

No astma u Wiki z tyt alergii, takze jest szansa ze z tego wyrosnie :)

staram sie tez zagladac, ale ze wakacje to i ja raz tu raz tam :), ale juz od soboty na stale wracam do DE wiec pewnie bede regularnie zagladac co u Was wszystkich

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

Re: oktoberteam 2006

20 sie 2013, 08:19

I znow ja pierwsza,czy wy wszystkie spicie czy takie zalatane jestescie?Ja wczoraj na blysk wysprzatalam cale mieszkanie i dzisiaj nie mam zamiaru kiwnac nawet palcem.

Johanna miejmy nadzieje ze przejdzie ta astma,ja zyje nadzieje ze ktoregos dnia wynajada jakies lekarstwo na cukrzyce.

Tak sobie mysle ze jeszcze 3 tyg i zacznie sie szkola,znowu codzien to samo,ale zanim to planujemy jeszcze krotki wyjazd do verony do Gardalandu,tak zeby naladowac baterie na caly rok:)

Awatar użytkownika
johanna33
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 14 sie 2013, 10:36

Re: oktoberteam 2006

20 sie 2013, 12:12

Kati no tylko zycze by faktycznie wynaleziono cos dla cukrzykow.

U nas wakacje do 4.09, potem szkolo witaj :) nastepne wolne w pazdzierniku, bo tu sa takze ferie jesienne, trwaja dwa tyg. Jak dla mnie to glupota, ale raczej zmienic tego nie moge.

Mnie tez pozostaly jeszcze trzy dni lenistwa, potem wracam do domciu, poki co na walizkach zyje dokladnie od m-ca

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

Re: oktoberteam 2006

20 sie 2013, 16:58

Kati - insulinę musi przyjmować Ola, czy dietą da się cukier utrzymać? A co zdecydowało, że wyjechałyście do Włoch?

Asia - dla dzieci może to i fajnie takie ferie, ale dorosłym urlop brać, nie każdy może a co wtedy z dzieckiem? porównuję do polskich realiów... Czyli jesteś w Łodzi u rodziców?

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość