Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

15 sie 2013, 08:48

Cześć

Stawiam :ico_tort: za skończony 35 tc :ico_brawa_01: dla mnie każdy tydzień cenny, a te dalsze tygodnie już mnie coraz bardziej cieszą.
Tibby jak pytasz to teraz jesteśmy w trakcie poszukiwać jaki termometr kupić do mierzenia temp u dziecka. Jeśli macie swoje typy to piszcie. Już na jesiennych mamach pytałam o to, więc mam narazie 2 typy. A wczoraj chyba za dużo gazowanego wypiłam, bo dziś od rana brzuch mnie boli od jelit, mam za karę. Poza tym to prawie wszystko dla Tomka mamy kupione, jakieś zrobiazgi zostały.
Tibby, ale fajnie, że masz sesje :-)
Małgosiu jak samopiczucie?
Mama Brodzikowo co u Ciebie słychać?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

15 sie 2013, 10:38

Witam,
Jenny za 35 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
Ja poleam termometr elektroniczy do pupy z miekka koncowka, do ucha napierw mialam, ale sie nie sprawdzil,
Tibby to bedziemy czekac na fotki z sesji ,
Ziolo moj maly roznie spi z reguly to budzi sie co 3-4h, a jak obudzi sie o 5 od razu po mleku nie spi, robi sobie przerwe godzinna albo kimnie sie tylko 30min, takze roznie, a marze, zeby przespal choc te 6h,

Zaraz zmykamy do mamy na kawke, a potem na 14 do kuzyna na oobiad-grilla :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

15 sie 2013, 10:59

Hejka

ziolo moj Patryk po raz pierwszy przespal mi w nocy 7 godziny jak mial skonczone 2 tyg. :-)
teraz mi w nocy przesypia tak po 6 godzin czasem sie zdarzy max. 7 ... ale chyba zaczne dawac mu kleik ryzowy do mleka po kapieli to bedzie spal mi cala noc mysle... bedzie sie bardziej najadal bo tak to musze wstawac do niego raz w nocy i to zazwyczaj jest godzina 2- 2:30 czasem po 3 zalezy jak sie obudzi.

u nas dzis leniwy dzien przy swiecie... maz w pracy :-/ a ja siedze sama z Patrykiem. poki co na razie spi smacznie...
planow na dzis zadnych nie mam

jenny :ico_brawa_01: za 35 tc :ico_brawa_01:

tibby czekamy z niecierpliwoscia na zdjecia z sesyjki :ico_haha_01:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

15 sie 2013, 12:56

hej!

Jenny za 35tc :ico_brawa_01: jeszcze 2 tygodnie i Tomus donoszony :ico_brawa_01: Donosisz spokojnie kochana :ico_oczko:
ja uzywam takiego termometru,sprawdza się doskonale bo w pupie jak sprawdzam innym to jest taka sama :ico_oczko:
Obrazek

Tibby koniecznie potem pochwal się zdięciami,ależ Ci zazdroszcze sama chciałabym kiedys taką sesyjke z Milenką :-)

Ziolo Moja mała zaczeła przesypiać caaałe noce jak skończyła 1,5miesiaca,i dziekuję w jej imieniu :-)

Monika ja juz podaje Milenie mleczko z kleikiem ryzowym dwa razy dziennie i raz wlasnie na noc i śpi 9 godzin polecam :-)

Donatka
prześpi Ci synek nocki jeszcze troszku :ico_oczko:

A mój mężuś na urlopie tydzień fajnie :-) i u nas cieplutko nawet dzis jest...
A mi nadal @ sie nie skończyła,masakra :-/

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

15 sie 2013, 20:45

:ico_tort: jenny za 35 tc :ico_brawa: :ico_tort:
TERMOMETR ja mam mecrolife elektronicznego bardzo chwalę, dokładnie i szybko pokazuje- maluszkom do pupki elegancko spasował, starszakom pod paszkom mierzy też super.

TIBBY jak sesja? Udana?

ZIOLO jak samopoczucie?

U mnie oczyszczanie organizmu po troszku, dziś dwa razy kibelek, ogólnie skurczyki raz słabiej raz silniej ale nic konkretnego. Mąż kończy urlop a naszego najmłodszego do kochania jeszcze nie ma. Jak skończy urlop to tylko się moglic, żeby nie zaczęłam rodzic w nocy na jego nocce lub na drugiej, bo nie wiem czy się wyrobi żeby przyjechać a wszyscy zmotoryzowani wczasują+organizacja kogoś do dzieci ale coś wymyślimy.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

16 sie 2013, 09:56

Sesja super udana :-D czekamy na efekty. Ale widzieliśmy kilka zdj to efekt piorunujący! Coś cudownego. <3

W nocy wystarczył nam do karmienia cyc :D rano dokladka do cyca musiała być.
Teraz CHYBA śpi. Ale czuje ze nie na długo.

dinatka, jak tam u was po tym pepti? Bobi pil to mleko. Niezbyt dobre w smaku

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

16 sie 2013, 15:08

Witam ,
Ja u mamy, mały zasnął na rękach, teraz śpi w wózku,
Tibby mleko pije, trochę ulewa, ale kupki zaczął rzadziej robić :ico_noniewiem: , czy to normalne przy tym mleku? Mleko w smaku nie dobre, ale niby troszke lepsze niż nutramigen,
Misia długo masz ta obfita miesiaczke, a konsultowalas z ginem?
Ja pare dni temu miałam bóle jak na @, 3dni troszkę krwawilam, i od tego momentu nic, ale sadze, ze nie długo pewnie dostanę, bo już nie karmie piersią,

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

16 sie 2013, 15:19

hejka

Tibby czekam,czekam na foteczki z sesyjki :ico_haha_02:
Donatka dziś mam 9 dzień @,ale dzis to już samo brudzenie jest,ale ja brałam cyclonamine na zatrzymanie tego krwawienia zobaczymy jak dalej bedzie bez leku :ico_noniewiem: do gina to dopiero gdzies za 2 tyg bo przychodnia ma remont jak na złość :ico_noniewiem:
Po mleku MM to normalne,ze kuki sa zadziej tym sie nie martw,ale kolki mogą być bo wiadomo jak mniej kupek to i brzuś boli,ale to wszystko minie i dziecie się przyzwyczai do mleczka i z brzusiem bedzie lepiej :ico_oczko:


a co u reszty mamuś? a brzuchatki kochane jak u was?

A ja stawiam wielkiego za 3 miesiące Milenki :ico_tort: :ico_brawa_01:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

16 sie 2013, 17:09

hej

u nas kiepsko cos z jedzeniem :ico_noniewiem: Patryk malo mi jada a ja daje mu zawsze tyle samo mleka i musze potem to co nie zje wylewac a mi tak szkoda tego mojego mleka :ico_noniewiem: a to wszystko przez to ze juz ponad tydz. nie robil kupki jakies 10 dni juz bedzie :ico_sorki: dlatego jada mi tak od 70 - 140 ml mleka zalezy o jakiej porze je. na noc zje tak ze 160 ml ale juz rano potrafi zjesc tylko 70 ml :ico_noniewiem: troche mnie to juz martwi bo kiedys jak dlugo nie robil kupki to i tak potrafil co 3 godziny zjesc normalnie po 140 ml a teraz wydziwia z jedzeniem ... a przy tym jeszcze zaczyna sie bawic coraz bardziej smokiem od butelki kreci sie wierci rozglada dookola i ja juz nie mam na niego sposobu zeby jadl normalnie... moj maz to dzis wysiadl przy nim i zaczal na niego troche krzyczec bo tak sie kreci na rekach ze nie idzie go karmic normalnie taki wiercipietek z niego sie zrobil.

misia ja dzisiaj wprowadzam kleik. dodam mu do mojego mleka i podam mu zaraz po kapieli na noc. zobacze ile mi potem przespi.
ja na razie poki co raz bede mu na noce podawac nie chce mu wiecej razy dawac bo jest jeszcze za maly zeby go tak pasc tym kleikiem. nie chce zeby potem byl pucul z niego.nie ma co tez tak wlewac takie geste w takie male dziecko bo potem bedzie grube. a kleik i tak powinno sie dawac po 4 mies. wiec nie ma co szalec.

:ico_brawa_01: za 3 miesiace Milenki. rosnie Ci stokrotka szybko oj rosnie :ico_haha_01:

Malgorzatka dasz rade jakos zorganizowac wszystko jesli trzeba bedzie :-) a zaloze sie ze jak juz bedziesz chciala rodzic to nie bedziesz bo wtedy jak na zlosc dziecie nie chce wyjsc tylko jak juz odpuscisz to wtedy porod sie zacznie :ico_oczko:

tibby to bedziecie miec super pamiatke na cale zycie z takiej sesji :-) zazdroszcze :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

16 sie 2013, 19:23

donatka, kupa szła 1-2 razy na dzień.
Teraz jesteśmy cyc-mm w stosunku juz 50/50 i kupa też idzie raz dziennie.

misia, brawa dla Milenki za 3 mce!!!! Duża dziewczynka już z niej ! :) super.


jenny, jak sie masz?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość