ekscentryczka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 05 wrz 2012, 10:12

Ile miłośc ma wspólnego z pożądaniem?

05 wrz 2012, 10:19

Dziewczyny moj chłopak uważa , że go nie kocham bo go nie pożądam. Kocham go ale nie czuję potrzeby żeby często się kochać. Obraża się na mnie jak mu odmawiam-ale mam to na przymus robić?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

12 wrz 2012, 00:29

na przymus to nie... ale jak często on ma ochotę i jak często mu odmawiasz?
Faceci inaczej podchodzą do tematu sexu.

naomi778
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2013, 20:37

Re: Ile miłośc ma wspólnego z pożądaniem?

06 cze 2013, 00:33

Faceci mają inne potrzeby od nas i inaczej postrzegają te sprawy. Pogadaj z nim szczerze może znajdziecie jakieś rozwiązanie, bo jak ma się na ciebie obrażac albo jak ty masz robić coś na siłę to naprawdę nie ma sensu. Miłość ma dużo wspólnego z pożądaniem, ale związek nie może się też opieram tylko i wyłącznie na tym.. Jak wam zależy na sobie to na pewno znajdziecie rozwiązanie tego problemu. Zależy też jak często ma ochotę? bo jak za często to też nienormalne to jest ;)

szczesliwainaczej
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 17 cze 2013, 10:17

Re: Ile miłośc ma wspólnego z pożądaniem?

17 cze 2013, 10:51

Dla facet seks jest jednym z najwazniejszych elementow w zwiazku i wyrazem milosci, jesli kobieta kocha faceta to powinna zaspajajac jego potrzeby, dlatego tak trudno jest sie im pogodzic z odmowa.. ale w sumie trudno mi sobie jako kobiecie wyobrazic zwiazek bez pozadania..naprawde wogole tego nie odczuwasz?

Awatar użytkownika
betty
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 14 sie 2013, 10:24

Re: Ile miłośc ma wspólnego z pożądaniem?

16 sie 2013, 14:24

Pożądanie powinno być dopełnieniem miłości ;) Nie można kogoś zmuszać do pożądania... To powinno wychodzić samo z siebie, poza tym my kobiety inaczej to odbieramy :-) Zrób sobie dłuższą przerwę od kochania z nim i zobacz, czy to sprawi, że będziesz miała na niego większą ochotę ;)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość