Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

18 sie 2013, 10:08

Witajcie

Zalatana jestem, brak mi czasu na komputer. Mąż ma urlop, więc załatwiamy wszystkie zaległe sprawy. Marcinek ładnie rośnie, w środę ważył 5300 i według moich pomiarów ma 62 cm. W dalszym ciągu ściągam mleczko i daje butlą, plus w nocy 120 sztucznego. Chwilami mam już tego dość, bo ręce mi odpadają, a laktator dla mnie to porażka. Nie mam też zamiaru wydawać kupe kasy na elektryczny.

Jenny, już tak niewiele Ci zostało, oby tak dalej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Małgorzatka, brawa za 39 tc :ico_urodzinki:
Misia, ale śliczna ta Twoja Milenka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

18 sie 2013, 10:23

hejka

Malgorzatka :ico_brawa_01: za 39 tc :ico_brawa_01: to juz ostatni tydzien :ico_szoking: jak sie czujesz kochana?

shiva uroczy ten Twoj Marcinek i super ze tak ladnie przybiera na wadze :ico_brawa_01:
ja za swoj laktator elektryczny dalam 120 zl i szczerze jestem z niego zadowolona i nie zaluje ze go kupilam tylko jedno zaluje ze tak pozno :ico_sorki: teraz to z tym laktatorem moge odciagac mleko a juz tak odciagam prawie 4 mies. i dla mnie tez to juz jest meczace ale wole odciagac i dawac Patrykowi moje mleko poki je mam niz przejsc na MM.

my dzis bedziemy swietowac urodziny mojej mamy ktore co prawda ma po niedzieli ale dzis bedzie imprezka i beda same pysznosci :-D tylko szkoda z emaz idzie na 2 zmiane :ico_noniewiem:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

18 sie 2013, 13:58

Stawiam na skończony 39 tc
Obrazek

Jak się czuję...ociężała i zmęczona-nie tyle fizycznie bo ostanio dobrze śpię-czuję się zmęczona psychicznie tym bardziej, że zaczynają się telefony i teksty: a Ty nie rodzisz, jeszcze się kulasz...brrr...w tamtych ciążach było o tyle fajnie, że zanim się zaczęli pytać było po i jeden stres mniej :-)

ZIOŁO no przy dwóch małych dzieciach mowy o spaniu w dzień nie ma, tak to już jest.
Dzielna jesteś i fajnie, że sama też to w sobie widzisz i doceniasz.

MISIA, no Milenka cała mama! Wyszpisz wymaluj! Cudne jesteście!

SHIVA cudnie zdjęcie w opisie!
Rośnie Ci chłopak!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

18 sie 2013, 17:06

Gosiu, brawo za 39tc!

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

18 sie 2013, 20:58

Dziękujemy :-)

Monika, no właśnie bije się z myślami czy inwestować w ten laktator. Ręczny za słabo ciągnie, szybciej i dokładniej ściągam ręcznie, ale to wykończyć się da :ico_olaboga:

Małgorzatka, współczuję tych telefonów, sama to przechodziłam przy Justynce. Ale na szczęście to już końcówka :-D

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

18 sie 2013, 22:46

witaski :-)
Misia, ale piękna dziewczynka z twojej córeczki! Jaki gustowny kapelusik
dziekuję , dałam za niego aż 2 zł! był tak śliczny,że musiałam Milenie zrobić zdięcie w tym kapelusiczku :ico_oczko:
MonikaAA co do kleiku kochana to zanim brzuszek sie przestawi na kleik to minie pare dni ja dopiero teraz widze,ze Milena w dzień jak zje o 11 kleik to o 15 dopiero kolejne karmienie,a jak wprowadziłam ten kleik to nie wytrzymywała mi tak,teraz o 21 jadła kleik i bedzie spała pewnie do 1:30 potem 180ml samego mleczka i śpi do 11 rano i nawet sie nie obudzi,wczoraj wyjatkowo obudziła się o 9 rano więc jadłysmy o 9 a takto punkt 11 jemy dopiero,mam nadzieje,że jednak kleik pomoże :ico_sorki:
ziolo Jestes na pewno! wspaniałą mamą i jak Ty to kto sobie poradzi,jestes na prawde dzielna :-D Mój mąż prawdopodobnie wyjeżdza do niemiec do pracy i nie wiem jak ja sobie dam rade samutka,na prawde nei wiem :ico_noniewiem:
shiva To pieknie Ci Marcinek rośnie,Milena waży cos ok 6kg a mierzy 64cm czyli ok :-) i jaki on juz dużyyyy :ico_brawa_01:
Małgorzatka za 39tc :ico_brawa_01: ja mysle,ze to już niebawem a może i godziny do ukochania maluszka :ico_brawa_01: co do Milenki właśnie do tej pory była caaały tata a teraz sie coś w niej zmieniło,ze coraz bardziej zaczyna być do mnie podobna,ciesze się :ico_haha_02:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

19 sie 2013, 07:46

Hej dziewczyny :-)

Malgorzatka nie przejmuj sie tymi telefonami... olej to ! choc wierze Ci ze to jest bardzo frustrujace takie telefony. najwazniejsze ze sa to juz ostatnie dni i niebawem bedziesz tulic swoje malenstwo :-)

shiva powiem Ci ze warto zainwestowac w taki laktator. mi maz na poczatku nie chcial kupic bo stwierdzil ze pewnie dlugo juz nie bede odciagac ale jak widac jeszcze odciagam i mam zamiar jeszcze troche odciagac. takim elek. laktatorem to raz dwa odciagam mleko niz recznym i jak dla mnie lepiej sciaga mleko niz reczny.

misia no wlasnie moj Patryk chyba najwyrazniej musial sie przyzwyczaic do kleiku bo wczoraj jak mu dalam na noc mleka 170 ml i do tego 4 lyzeczki kleiku i zjadl to o 20 to spal mi dzis do 5:30 :-D cala noc mi przespal :-D
ja na razie nie chce wprowadzac mu kleiku w ciagu dnia bo ja mam na tyle mleka ze wole mu nie zageszczac w dzien bo potem by nie zjadal mi calego mleka i bym musiala wylewac a szkoda.

A tu moj Patrys :-)

żółwik dla Was :ico_oczko:

Obrazek

Z Dominikiem :-) (synek mojej siostry)

Obrazek

smiejuch maly przed spacerem :-)

Obrazek

Milego dnia mamusie i :ico_ciezarowka: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

19 sie 2013, 10:19

Monika slodziak z Teojego Patryczka. Pieknie sie usmiecha.
MonikaMisia ja pewnie tez bede dawac kleik jak Anthony skonczy 3 miesiace. Mam tez nadzieje, ze to mu pomoze przesypiac noce.

Mnie piersi znowu bola. Kapusta poszla w ruch.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

19 sie 2013, 11:04

Na mnie kapusta w ogóle nie zadziałała. Tylko cyc smierdzial. O wiele lepsze okłady zimna/ciepla woda i ssak do cyca.

Gosia, Jenny, jak tam?

Ciekawe jak Brodzikowa bo miała już mieć jakiś czas temu wywołanie porodu...

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

19 sie 2013, 11:47

Tibby mi kapusta przynosi ulge. Najlepsza z zamrazarki. A, ze cyce smierdza to juz swoja droga, ale dla ulgi zniose ten nieprzyjemny zapach.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość