Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 sie 2013, 21:16

Meggi - duzo duzo zdrówka dla córci.Będzie dobrze,trzymam mocno kciuki!@!!!!!

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 sie 2013, 21:18

Meggi jejku straszne wiadomości :cry: trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze!!!! Ja jutro lecę z Kają do lekarza bo od 2 dni gorączkuje po 39-5-40,5st tzn i tak chciałam iść ale dzisiaj mnie utwierdziłaś ze to nie przelewki.... ja podejrzewam 3 dniówkę....

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 sie 2013, 06:42

Kasiala my bylismy w srode u lekarza i lekarka powiedziala ze nie wie co to :ico_zly: Naszej nie bylo, zastepstwo bylo :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 sie 2013, 09:25

hej dziewczyny
meggi biedna malutka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: kurujcie się :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieję że nerkami będzie wszystko dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

Kasiala mało zdjęć. Ja chcę więcej :ico_sorki: Super zdjęcia naprawdę super tam musiało być :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i też trzymam kciuki za Kajkę.

Co do pieluszek to przez jakiś czas używałam dad. Co do zapachu one zawsze mi śmierdziały po wyjęciu z opakowania ale jak wyjmowałam od razu cale pudełko i kładłam na szafkę to wywietrzyły się. Co do skawalania nie zauwazyłam. Teraz juz tylko pampersów używam bo mam taki zapas mama dużo kupiła :ico_sorki: ja też miałam trochę. Śmieje się że prędzej Maksio przestanie sikać niż te pieluchy zużyje.

Od jakiegoś czasu Maksio się puszcza i robi parę kroczków :ico_brawa_01: wczoraj już tak fajnie się rozchodził :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
http://www.youtube.com/watch?v=65t1lYo_VKM

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 sie 2013, 10:18

Gosia brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: piekne kroczki :-)

Marcinek już o raczkowaniu zapomniał,tylko chodzi,a ja dumna jak paw :-) Tylko tak mi czasem smutno bo on już taki duży,i z bobaskiem nie ma nic wspólnego :ico_oczko:

Ja poszalałam teraz u fryzjera,tzn moj fryzjer poszalał i ogolił mi pol glowy,ale podobno ładnie .Zdjęcia nie daje bo niefotogeniczna ta fryzura jest :-) Muszę się przyzwyczaić.Wczoraj mieliśmy gości to mówili,że super to mnie podbudowali bo już załamana byłam,że wyglądam strasznie.

My za miesiac do Grecji i już nie mogę się doczekać.Tylko finansowo w nonono jesteśmy :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 sie 2013, 14:47

Madleine ale fajnie z tą Grecją :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A pieniądze się znajdą nie martw się :-)
,ale podobno ładnie
ładnemu we wszystkim ładnie :-)
Marcinek już o raczkowaniu zapomniał
widziałam jak super biega :ico_brawa_01: nasze dzieci niestety już rosną strasznie szybko

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 sie 2013, 21:24

Meggi jak Antosia? Jak po USG?

Madleine stawiaj tu natychmiast zdjęcie!!!! Co jak co ale Nam to już nie powinnaś się wstydzić pokazać :-D :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Byłam u lekarza z kajką i podejrzewa 3 dniówkę.... ale mocz mam na jutro donieść i w srodę znowu wizyta mówi że raczej wyklucza ecoli bo Kaja gorączkuje a w zasadzie gorączkowała od 16 do rna i przerwa a dzisia nie gorączkowała wcale no i zobaczymy czy wyjdzie wysypka jutro..... w ogóle Kaja już tak smiga przy pachaczu ze ho ho :-D ale do samodzielnego chodzenia to jeszcze daleko ma czas jeszcze :-) mówi mama, dzia (dziadzia) baba, tataaaa, nie ma, dać daje rzecz o którą się ją prosi, pokazuje gdzie osiołek ma oczko :-D i wchodzi wszedzie na kanapy, krzesła tyle że próbuje zejść na szczupaka :ico_szoking: więc muszę ciągle jej pilnować :-D albo zamykam drzwi do wszystkich pokoi i bawi się na przedpokoju albo w pomieszczeniu w któym przebywam :-D noooo to konieć pochwał :-P

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 sie 2013, 21:33

a co do zębów to Kaja na pewno ma 10 ale nie chce pokazać gebulca żeby lepiej dojrzeć....

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 sie 2013, 11:06

Hejo!
Po Usg w zasadzie dobrze, nerki nie sa uszkodzone :ico_sorki:
Tosia nie chce nic pic i jesc, odwraca tylko glowke jak jej cos probuje dac. Naklepszy jest dla nie cycek, a juz bylysmy na dobrej drodze do odcycowania :ico_noniewiem: Teraz soedzimy pd kroplowka

Kasiala dobrze ze z Kaja nic powaznego


BRAWA DLA WSZYTKICH DZIECIAKÓW CHODZĄCYCH!!! :ico_brawa_01:

Madleine ppkazuj fotke!!!!

Wczoraj znalaxłam i Antosi dolna dwojke, takze mamy juz 5 zebolkow!

Wczoraj sie dowiadywalizmy jak zrezygnowac ze wczasow. Kednak nie jedziemy, nie chcemy ryzykowac :ico_placzek:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 sie 2013, 11:12

witajcie! i my po urlopie :( dziś już w pracy...

Kasiala fotki super, resztę doczytam później.

No i stawiam :ico_tort: z okazji urodzinek Marcelki :) Jakos mi tak smutno, że już nie mam w domciu niemowlaczka...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość