pawelaxn
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2013, 12:11

Menu Hannibala

09 kwie 2013, 12:13

Hannibal Lecter to morderca inny niż wszyscy. Wyrafinowany, inteligentny, rozsmakowany w literaturze, sztuce i dobrym jedzeniu. Dzięki jego makabrycznym skłonnościom możemy go zobaczyć w kuchni, przyrządzającego potrawy ze swoich ofiar. Przerażające menu słynnego kanibala będzie można poznać, tym razem na małym ekranie, już od 10 kwietnia o 22.00 tylko w telewizji AXN. Wprawdzie Hannibal to przykład skrajny, ale skądinąd potrawy takie jak grasica, wątróbka czy móżdżek cielęcy są uznawane za prawdziwe przysmaki.
Czy w swojej kuchni używacie podrobów? Co myślicie o takich eksperymentach kulinarnych?

Eneasz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 lut 2013, 04:12

Re: Menu Hannibala

10 wrz 2013, 01:14

Hannibal Lecter to morderca inny niż wszyscy. Wyrafinowany, inteligentny, rozsmakowany w literaturze, sztuce i dobrym jedzeniu.
doprawdy bardzo podniecające! :ico_szoking:
Dzięki jego makabrycznym skłonnościom możemy go zobaczyć w kuchni, przyrządzającego potrawy ze swoich ofiar. Przerażające menu słynnego kanibala będzie można poznać, tym razem na małym ekranie, już od 10 kwietnia o 22.00 tylko w telewizji AXN.
na pewno nie zajrzę, ale niesłychanie mnie podnieciłeś :ico_chory:
Wprawdzie Hannibal to przykład skrajny, ale skądinąd potrawy takie jak grasica, wątróbka czy móżdżek cielęcy są uznawane za prawdziwe przysmaki.
zgadzam się... zanim mi wypatroszysz mózg :ico_zly:
Czy w swojej kuchni używacie podrobów?
ależ tak!!! powiem zanim mnie ukatrupisz! właśnie uwielbiam kurczaczą wątróbkę - dużo cebuli...
masę pieprzu, czosnku, trochę soli... piekę ziemniaki, jedno jajko... teraz zastanawiam się nad sałatką :ico_sorki:
Co myślicie o takich eksperymentach kulinarnych?
naprawdę, bardzo super... trochę zieję ogniem (bo dodałem papryki) ale extraaa :ico_haha_01:

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Menu Hannibala

31 mar 2015, 10:46

Menu Hannibala? Brzmi koszmarnie.

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość