Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

10 wrz 2013, 08:53

Hej!

Zdrówka dla zakatarzonych!

U nas już lepiej, od wczoraj druga dawka leków uodparniających i efekty widoczne od razu- katar z żółtego w wodnisty, kaszel mniejszy znacząco, żałuje jedynie, że jednak przez wakacje nie zaczęłam tego podawać, byłby luz.
Dziś jeszcze Martusia i Wojtuś w domu ale jutro do przedszkola już pójdą.
Szymoncio kochany, też już mu chyba lepiej, chociaż chrypi na nosie i mu schodzi ale nawet ładnie w nocy spał.

SEKS oj przytuliłabym sie juz do męża ale jeszcze krwawię- niedużo ale jednak.

MISIA a! powiem Ci, że zaciśniecie pasa i dacie radę i tu w PL, byle razem, byle z rodziną! Będzie dobrze!

Dziś położna przychodzi, więc idę chatkę ogarnąć.

Wczoraj reszta pępka odpadła już :-)

DONATKA, TIBBY, ANZA :ico_tort: dziś za miesięcznicę dzieciaków!

Awatar użytkownika
mama2013
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 06 lip 2013, 09:53

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

10 wrz 2013, 09:32

Heej hej. Dawno mnie tu nie było, ale tyle rzeczy do roboty. ;) problemy zdrowotne u mnie jeszcze są .. Chodzę po lekarzach. Mały mocno ulewa, ważymy go co tydzień ostatnio przybrał 100 g. Już niestety jesteśmy na mm. Cyc tylko w nocy, ale przy mm mało ulewa ;)

Co do rozszerzania diety. Ja też za jakiś miesiąc już zacznę. Ja jak miałam 3 miesiące to mama mi normalnie gotowała obiady i żyję. Wtedy nie było żadnych słoiczków, kleiczków itd. Mama to jest w szoku ile tego teraz nawymyślali i się zdziwiła, że będę słoiczki na początku dawać zamiast sama gotowa. Mój chrześniak od 3 miesiąca jadl kalafiorek, ziemniaczki itp też kuzynka mu normalnie gotowała i żyje. Jest zdrowym wesołym chłopczykiem. Lubi teraz jeść wszystko. Tak samo synek od szwagierki. Kiedyś się tak nie przejmowali tymi miesiącami jak teraz. Mój mąż ledwo co mu zęby wyrosły już parówki wcinał. I te parówki zostały mu do dzisiaj ;d

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

10 wrz 2013, 09:48

Witam się i ja na nowym wątku.
Tibby, śliczna pierwsza stronka :ico_sorki:

Póki co nie mam za bardzo czasu by doczytac, bo Justynka w czwartek się rozchorowala (po 4 dniach w przedszkolu) a od niej wszyscy się zarazilismy :ico_olaboga: Tak więc jestem sama w domu z dwójką smarczacych i kaszlacych dzieci. Dziś idziemy na kontrolę :ico_sorki:

Tak popatrzyłam na fotki naszych dzieciaków, ale śliczne bobaski w tym sezonie wiosenno letnim sie urodziły :ico_haha_01:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

10 wrz 2013, 11:32

hej..

tak piszecie o libido i o seksie...
ech, coraz gorzej u nas.
seksu nie ma, bo mi on w ogóle nie w głowie. M.zabyt nachalny jest i ja jakoś przez to bardziej nie chce. Nie czuję się sama ze sobą dobrze i pewnie to też przez to. Libido ZERO!
u mnie tez libido zero ! w ogole u nas z tym to sie juz pod koniec ciazy pokickalo bo moj maz nie chcial przed porodem juz dluzszy czas seksu a po porodzie to przyznam Wam sie ze bylo tylko 2 razy i to w lipcu :-/
czasami sie zastanawiam dlaczego moj maz nie wykazuje jakis checi ale albo sie poprostu boi ze wpadniemy tym razem bo on nie lubi sie zabezpieczac albo poprostu nie ma ochoty a ja tym bardziej nie mam ochoty bo wiecznie jestem zmeczona bo przy dziecku nie da sie odpoczac no i meczy mnie to sciaganie mleka i ledwo juz daje rade ze wszystkim.
Ja swojemu wytlumaczylam jak chce seksu to musi mi pomagac w sprzataniu, w opiece nad dziecmi. Jsk wysprzata lazienke I kuchnie to od razu mi libido wraca.
ja nawet jakby moj wysprzatal mi miekszanie to watpie zebym miala ochote na mizianie.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

10 wrz 2013, 15:07

Alez dzisiaj zimno. Czuc zblizajaca sie jesien I zime. Ehh ja to uwielbiam wiosne I lato.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

10 wrz 2013, 16:51

zioło, dziękuję za miłe słowa o chłopakach. To jedna z fotek z sesji jak widac :) Na pewno je sobie wydrukujemy na wielki format.

Chłopaki mi w koncu od rana zasnęly.
Tom z zasypiania o 21 przeniósł się na spanie od 22. Ale potem kima do 5 i zaś jakoś nawet do 8/9. Z jedną pobudką na cyca.

u mnie też cyc w zasadzie tylko w nocy i rano. czasem wieczorem jak mam przepełnione, ale to rzadko już.
dziewczyny, czy wy macie napełnione cały czas mlekiem piersi, czy "flaczki"? bo ja mam flaki i czasem myślę czy mleko nie zanika.
Muszę chyba zainwestowac w jakiś zagęszczacz go mleka (Nutriton) bo młody ulewa i ulewa... i to kilka razy po jednym karmieniu.

za dwa miesiące Toma! :ico_tort:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

10 wrz 2013, 17:17

.Witam :-)
I stawiam :ico_tort: Za 2m-ce Mikusia :-) ,
Tibby ladnie Tobie spi Tom, mi Mikus zasypia o 21 potem pobudka na mleko ok 2-3 i potem 5-6 i potem jeszcze pokima od 30min do godzíny, a w dzien to kima po 30min lub godzine, a na powietrzu to potrafi spac 2h.
Ja juz od dawna nie mam pokarmu, pierwsza @ mi sie wczoraj skonczyla, musze teraz sie umowic na wizyte do gina

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

10 wrz 2013, 19:25

hej dziewuszki

za 2 miesiące waszych maluszków :ico_brawa_01: jak ten czas leci szybko masakra :ico_szoking:

Mąż już jest z nami,biedujemy strasznie w tej chwili jak prawdziwe biedaki,ale razem tak jak Małgorzatka pisze,mąż wrócił wczoraj jechał do nas 2 dni! a tylko dlatego,ze jak wracał staneło mu auto na srodku autostrady w Niemczech i nie chciało ruszyć,i tak musiał przespać całą noc i jakoś dzień później ruszyło,dzieki Bogu,że mąż z zawodu jest mechanikiem samochodowym :ico_sorki: dzis juz pojechał na fuche z kolegą,niedługo jedzie równiez na fauche na mazury i jakos się utrzymamy,wole mieć go biednego przy sobie niżeli słuchac przez tel jak płacze za nami,chłop mi dziewczyny wymiękł i po prostu uciekł do nas z tamtąd :ico_noniewiem: Mówiłam aby wrócił jak chociaż miesiąc popracuje,ale niestety na nic moje gadanie :ico_noniewiem:

pisałyście o seksiku,chociaż Milena tak jak Patyk MonikiAA jest baaardzo absorbująca i caały czas trzeba sie nią zajmować bo marudzi,ze czasem mam dość,to ja na seksik mam zawsze ochote..nie mogłam zbytnio po porodzie bo najpierw poług to w miedzy czasie 4 razy było jak był dzień bez plamień,potem @ dostałam pierwszą 5 dni spokoju i znowu @,która trwała 3 tyg :ico_sorki: potem seksik czy dwa i dopiero wczoraj jak mężuś wrócił,ale fajny masakra jak sie tak stęsknimy ahhh :-P no i dalej zobaczymy czy mąż będzie miał siły na seksiki bo cały czas fuchy i fuchy będą,ale kończac temat ja tam moge zawsze :-)

dla wszystkich chorowitków zdrówka kochane :ico_buziaczki_big:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

10 wrz 2013, 21:13

ahh chciałam wam pokazac jak Milenka sie rozgadała ostatnio :-)

http://www.youtube.com/watch?v=1fe8aev6 ... e=youtu.be

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

10 wrz 2013, 21:35

ahh chciałam wam pokazac jak Milenka sie rozgadała ostatnio :-)
ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość