Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 wrz 2013, 23:00

i to jest logiczne, bo po co komu dodatek do wczasów już po wczasach....
Dokładnie tak samo uważam :ico_zly: Niestety u mnie wciąż pod górkę bo dadzą, ale dopiero po urlopie,raz na 2 lata i jeszcze trzeba udokumentować że odbyło się urlop :ico_szoking:

Madleine zdrówka!
Macie troszkę czasu, żeby się wyleczyć to dacie radę!
Tymcio też smarka...najpierw woda, potem zielone smarki. Dziś jeszcze lekko gorączkuje i w pachwinach jakąś dziwną wysypkę ma...
Może po tym szczepieniu? Wczoraj minął tydzień.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 wrz 2013, 09:49

Hej dziewczyny
Maksio mi się przeziębił :ico_olaboga: znaczy już lepiej :ico_sorki: ale katar miał i taki marudny. No i Tomek i ja i Paweł zakatarzeni jesteśmy. Ale smarowałam pulmexem baby, wodą morską maść majerankowa pod nosek na noc lipomal i tfu tfu lepiej :ico_sorki:
Chociaż wczoraj mimo że w dzien tylko spał godzinę to na noc jak normalnie położyliśmy się o 22 to on robił fikołki i latał po łóżku zasnął dopiero przed 23. Za to wstał 0 8 bardzo wcześnie jak na niego i marudny. Ale podejrzewam że z niewyspania.
Do tego tak śmiesznie bo na dole ma dwie jedynki i jedną dwójkę lewą. Dwójka dolna prawa taka nabrzmiała i patrzyłam kiedy wyjdzie a tu wczoraj patrzę a on już ma górdną dwójkę lewą :ico_szoking: Czyli 6 zębów ma.
wycenie 3000 zł wycenili, a blacharz za 1000 zrobi
no to dobrze :ico_sorki: 2 tys w kieszeni :ico_haha_01:
Ale dziś wyszły Marcinkowi obie górne czwórki!
:ico_szoking: to jakie on ma ząbki? A co z dwójkami i trójkami? Bo ostatnio mówiłaś że miał 5 zębów.
Ja i Marcinek chorzy ,a za 11 dni wyjazd... :-( Najgorszy moment...
no to zdążycie się wykurować akurat :ico_sorki: :ico_sorki: dużo zdrówka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 wrz 2013, 11:30

byłąm u leakrza z Kają po zaświadczenie do żłobka i rano stwierdziłam ze skoro mam termin to zaszczepię od razu na meningokoki i szukałams zczepionki i się udało w aptece przy przychodni dopiero :-) ale Kaja waży 9630 i 78cm. Wiecie my juz chodzimy w rozmiarze 86 bo 80 już ciasnawy się robi....

Madleine w 11 dni to można wiele rzeczy zrobić a na pewno wyzdrowieć :-) wiec nie martw się!!! a wykupujecie ubezpeiczenie żeby w razie W Marcinek miał opiekę szpitalną i lekarz przyjechał do hotelu? My kupilismy i za 13 dni zapłaciłam 55zł za siebie i kaję więc uważam ze warto. w w tym nawet lweki były refundowane.

Gosia Kaja ma już 12 zębów i teraz 3 zaczynają działać :ico_olaboga: jejku koszmar wszystko na raz....

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 wrz 2013, 12:25

Za ile ta szczepionka? U nas kupuje się w przychodni chyba 260zł kosztuje. Na szczeście to już ostatnia dawka :ico_sorki:

Kasiala odnośnie żłobka powiem Ci że masz super komfortową sytuację :ico_sorki: możesz puszczać na mało godzin małą w razie jakiś chorób jesteś w domu. Nie przyzwyczai się to ją zabierzesz :ico_sorki:

A ja mam dobrą wiadomość od października na próbę dostanę jeden dzień pracy z domu :ico_sorki: :ico_sorki:
osia Kaja ma już 12 zębów i teraz 3 zaczynają działać
no wiem że ona zębatka :-D
w rozmiarze 86 bo 80 już ciasnawy się robi....
my też już 86 mamy.

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 wrz 2013, 12:54

No Kasiala, Gosia dobrze prawi :)

Madleine zdrowka dla Was. U Matyldy w przedszkolu już szkarlatyna się rozszalała... szału można dostać
Rano nie wiem jak Marceline ubrać... Czapkę już wyciągnęłam, eeehhh

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 wrz 2013, 12:56

Za ile ta szczepionka? U nas kupuje się w przychodni chyba 260zł kosztuje. Na szczeście to już ostatnia dawka
Gosia ja Meningokoki kupowałam za 169zł to jest ponoć ta lepsza bo więcej szczepów ma (A, C, W-135 i Y.) a nazywa się Nimenrix log. 1

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 wrz 2013, 13:23

No Kasiala, Gosia dobrze prawi :)
Kasiala odnośnie żłobka powiem Ci że masz super komfortową sytuację możesz puszczać na mało godzin małą w razie jakiś chorób jesteś w domu. Nie przyzwyczai się to ją zabierzesz
wiem wiem nie narzzekam. Cieszę się bardzo. Wiem ze nie jedna znajoma mnie przeklina ze jej dziecko się nie dostało ale jak się nie jest konsekwentnym to tak jest ja całky czas przez rok potiwerdzałam ze chce zapisać i się udało a inni stwierdzili że i tak się nie dostanie to nie potwierdzają....
A ja mam dobrą wiadomość od października na próbę dostanę jeden dzień pracy z domu
no to trzymam kciuki zeby było po Twojej myśłi!!!

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 wrz 2013, 13:30

Marysia o 86 zaczyna powoli zapominać.....i kupuje jej coraz wiecej 92 ubranek.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 wrz 2013, 14:17

Mamusia to wysoka panna :ico_haha_01:
Gosia ja Meningokoki kupowałam za 169zł
ja na maningokoki nie szczepię.
zału można dostać
dokładnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 wrz 2013, 20:37

my mamy wykopione dla Marcinka ubezpieczenie bo przez biuro podrozy jedziemy.
Marcienk wazy 10 kg rowne,ale ile wzrostu ma to nie wiem.Chodzimy w 86 poki co.Niektóe 80 jeszcze dobre i bluzeczki 92 sie zdarza.

Ja mam ostre zapalenie oskrzeli i mega sie duszę,ale Marcinek juz lepiej.

My na meningokoki tez nie szczepimy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość