Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

13 wrz 2013, 22:29

małgorzatka O matko co ty biedna przeżyłaś, koszmar jakiś :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

13 wrz 2013, 22:56

Małgorzatka siedzę z buziom otwarta i nadziwić się nie mogę. To brzmi jak horror bo nie sądziłam że coś takiego jest możliwe nawet .
Dobrze że jest już lepiej ale to był i nadal jest dramat bo jeszcze nie pogoiło się całkiem.Oj zdrowia zdrowia i zdrowia ci życzę.
Nie wiedziałam że dlatego bierzesz antybiotyk.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

14 wrz 2013, 07:41

Małgorzatka współczuję, przeszłaś dużo, a że pokarmu nie straciłaś, to wielki podziw :ico_szoking: Ale teraz już tylko lepiej będzie :ico_sorki:

Witam z rana!
A. dziś do pracy pojechał, ja już gołąbka zjadłam i kawkę wypiłam i teraz troszkę posiedzę. Muszę ogarnąć, ale jakoś chęci brak, mam ochotę na nic nie robienie, ale nie ma szans, bo dziś koleżanka do mnie przyjedzie z mężem i synkiem, więc muszę sprzątnąć na dole.
Przywiezie mi becik i jeszcze kilka ciuszków, więc chyba dziś ostatnią pralkę włączę z rzeczami małej i finito - gotowa będę już w 100%.

A moja chęć na lenistwo pokierowana jest pewnie posiadaniem 2 bardzo fajnych książek, oj mam ochotę poczytać.

Leona odezwij się?

Betina jak skurcze?

A ja dzisiaj w nocy tak mocno spałam, że tylko raz do toalety wstawałam o 3, ale musiałam prawie biec, bo już wszystko bolało.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

14 wrz 2013, 08:50

Hejka

Sorki ze wczoraj nie zajrzalam ale jakos tak wyszlo
U poloznej wszystko ok
Mala glowka baaardzo nisko ale nie jest jeszcze na stale osadzona w kanale
Chcialam zeby mnie polozna, na nast wizycie za dwa tygodnie, zbadala ale powiedziala ze jesli juz badaja to w terminie albo po :ico_haha_01:

Szkieletorek i po co tak sprzatac?? Zeby pozniej z bolu plakac?? :ico_noniewiem: glupota jak dla mnie :ico_noniewiem:

Spinka ty tez nie szalej :ico_sorki:

My na weekend bez wiekszych planow, poza basenem Marcela oczywiscie :ico_haha_01:
Teraz mezu gotuje galarete drobiowa, a ny z synusiem bajke ogladamy
Jutro meza urodziny to moze zrobie jakies ciasto, moze sernik na zimno :ico_haha_01: :ico_oczko:


Milego weekendu!!!

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

14 wrz 2013, 10:35

Leona no to dobrze, że ok na wizycie :ico_sorki: Ja już nie mogę się doczekać końca tego sprzątania i odpoczynku, serio. Ale już niewiele zostało, myślę, że najdalej we wtorek będzie finisz :ico_sorki: :ico_sorki:
Mój A. ma urodziny w piątek, jak doczekam to też trzeba coś pokombinować.

No i mam problem, ten prezent Poli od siostry, totalnie nie wiem co kupić. Dziś Pola stwierdziła, że chce kolczyki i bransoletkę, tylko nie wiem, czy to byłoby odpowiednie. Poradźcie proszę :ico_sorki: :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

14 wrz 2013, 10:43

Spinka ja mam dla Marcela tylko malego resoraczka, on uwielbia samochody i wiem e na pewno bedzie zadowolony i przez pierwsze kilka dni nie bedzie robil nic innego tylko sie nim bawil :ico_oczko:

Wydaje mi sie ze jakas zabawka(ew kolorowanka itp) bedzie najodpowiedniejsza bo przynajmniej starszak sie czyms zajmie :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

14 wrz 2013, 11:32

A ja dzisiaj w nocy tak mocno spałam, że tylko raz do toalety wstawałam
Ja też , a jaka wyspana przez to jestem . No chyba 1 razy mi się tak zdarzyło od xxx czasu
Szkieletorek i po co tak sprzatac??
Nie lubię bałaganu i ja nie jestem raczej z leniwych więc jak mam siły to robię. Nie mieszkałam w mieście i nie nauczona jestem leżenia i nic nie robienia.

U nas słoneczko pięknie świeci .Posprzątałam kuchnię, wyprasowałam stertę rzeczy ,rozwiesiłam pranie i teraz mam chwilkę wolną.Wcinam owoce.
Ale zaraz bierzemy się dalej do pracy .Musze odkurzyć górę , zetrzeć kurze , przesadzić 2 kwiatki oraz posprzątać generalnie przedpokój ,ale że on jest malutki i nie ma w nim niemal nic to pójdzie szybko. Potem umyć 4 drzwi i będę mieć weekend.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

14 wrz 2013, 11:44

Nie lubię bałaganu i ja nie jestem raczej z leniwych więc jak mam siły to robię. Nie mieszkałam w mieście i nie nauczona jestem leżenia i nic nie robienia.
ale mi nie chodzi o lezenie i nic nie robienie(zreszta co za roznica czy na wsi czy w miescie :ico_puknij: ) no ale wszystko w granicach rozsadku, a nie pozniej piszesz ze placzesz z bolu bo tak sie nasprzatalas :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

14 wrz 2013, 14:02

pozniej piszesz ze placzesz z bolu bo tak sie nasprzatalas :ico_noniewiem:
Oj nie ma co dramatyzować, może nie płakałam tylko łezki były w oczach .
Nie będę pisać czy boli czy nie bo to wywołuje kontrowersje widzę.

Dobrze mi idzie.Został mi tylko przedpokój do sprzątnięcia ale to jak Lili wstanie bo chce by się wyspała a to jest obok jej pokoju i bym ją obudziła.
Obiad z wczoraj więc nic nie muszę gotować. Popołudniu rodzice jadą na ognisko z pracy więc chatka wolna ale żadnej imprezy chyba nie robimy.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

14 wrz 2013, 16:13

Hej a ja chyba dól skończyłam, od rana :ico_olaboga: Nie wiem czy pisałam, że moja koleżanka dziś do nas przyjeżdża, wieczorkiem będą u nas :ico_brawa_01: My do podstawówki i liceum razem chodziłyśmy, będzie o czym poplotkować :-D

Dziś mi pewien facet powiedział, że będę miała dwojaczki - piszę żeby pocieszyć :ico_haha_01:

Szkieletorku martwimy się o Ciebie, ale przesadzasz kochana z robotą, i nie możesz zaprzeczyć :ico_nienie: Musisz zwolnić troszkę, starsza koleżanka Ci to mówi!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość