Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

04 gru 2010, 23:22

fajnie ze zajrzalas! :ico_brawa_01:
Ale sliczny usmiechniety pysio :ico_brawa_01:
Biedne chorowitki :ico_olaboga: nie dajcie sie wiruskowym swinstewka! Zdrowka po kabelku wam sle :ico_oczko:
U mnie wszyscy zdrowi! No ale ja dalej biegam jak... coz! sporo w tej chwili pracuje np w tym tygodniu cala sobote i niedziele! No ale mezus sobie dobrze radzi i mysle, ze na dobre mu to wychodzi, bo wiecej sobie z dziecmi poszaleje, a nie tylko zawsze mama i mama!
Ja na swieta jade na dwa tygodnie na taki pobyt wakacyjny z pracy i w domu bede tylko na 24tego! Do neciku nie bede miala dostepu!

Trzymaj sie cieplutko i zeby z praca bylo ok, bo niby nie jest najwazniejsze, ale nerwy biora jak nie ma...

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

27 gru 2010, 21:54

Witaj!
Przepraszam, ze tak dlugo sie nie odzywalam :ico_wstydzioch:

Wiele sie dzialo, i szczerze powiem, ze zbieralam checi i mysli co Ci napisac :ico_noniewiem:
A wiec na kontroli u chirurga bylismy buzka ok :ico_sorki: dziaslo niestety zostanie takie jakie jest, a jest przedzielone, powiedzial ze jak wyjda zeby to prawie nie bedzie widac w co watpie :ico_noniewiem:
Co do plamy to jednak beda operowc i to na dwa razy :ico_placzek:
Sa dwie mozliwosci:
znajda miejsce w styczniu na pierwszy zabieg a na drugi w maju/czerwcu
jezeli nie znajda to dopiero ok drugiego roku zycia pierwszy zabieg bedzie polegal na wszyciu balonika pod skore, ktory bedzie regularnie pompowany zeby skora sie rozciagnela, i drugi na wycieciu plamy.

Evan wazyl 16/12 7230kg

Po drugie, jutro jade do sadu po papiery rozwodowe, bo zle sie dzieje w naszym malzenstwie :ico_placzek: i nie wiem czy da sie to naprawic, proponowalam mezowi terapie malzenska, ale nie chce a ja nie widze innego rozwiazania

Mam nadzieje, ze spedziliscie Swieta w cieple i spokoju
Duze buziaczki dla Ciebie i twojej gromadki :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2010-12-31, 22:43 ]
czesc!
U nas narazie ok, maz zgodzil sie na spotkanie z psychologiem malzenskim, a to juz cos :ico_sorki:

Zycze Wam udanej zabawy sylwestrowej i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, duzo szczescia, pomyslnosci i spelnienia marzen, oraz powodzenia w zyciu zawodowym i duzo milosci :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

05 sty 2011, 14:57

Silver oj to nie ciekawie z tymi domowymi klopotami, no ale jak widze to na koniec roku mezus jednak zdecydowal sie na to zeby walczyc! Chyba warto, bo jednak czworeczka maluszkow potrzebuje i mame i tate! A tak wogole to o co chodzi w waszych nieporozumieniach? Czasami trudno jest jak sie pracuje w dwojke... ja bym nie chciala :ico_nienie:

Evan juz duzy tludcioszek! :ico_brawa_01: z tym dziaslem to moze warto pojsc jeszcze do innego lekarza...wydaje mi sie to dziwne :ico_noniewiem:

Mnie nie bylo w domu przez dwa tygodnie! bylam na wyjezdzie z pracy! wrocilam do domu tylko na 23 i 24grudnia i potem dopiero 3go stycznia, wiec w sylwka nie bylam z dziecmi troche mi tego brakowalo! no ale pieniadzorki nam sa w tej chwili potrzebne, wiec coz! nie ma wyjscia! Tylko z ta moja ciagla praca to mi zupelnie brakuje czasu!

trzymaj sie i nie daj!
a na NOWY ROK CI ZYCZE SPELNIENIA MARZEN I ZEBY WSZYSTKO LADNIE SIE POUKLADALO! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

13 sty 2011, 01:30

Witaj!
Napewno nie bylo Ci latwo bez dzieciakow i z dala od domu przez tyle czasu, ale tak jak piszesz, chociaz troche podreparowalas budzet :ico_brawa_01:
wrocilam do domu tylko na 23 i 24grudnia
chociaz tyle, ze moglas spedzic wigilie z rodzina :ico_sorki:
Czasami trudno jest jak sie pracuje w dwojke... ja bym nie chciala
w pracy co moze jest dziwne, dogadujemy sie bez problemu, to raczej w domu, duzo by pisac :ico_olaboga: , narazie wojna zazegnana, po papiery nie pojechalam, tzn w sadzie bylam, zeby go troche nastraszyc, ale wzielam papiery, zeby zalozyc sprawe o pozbawienie praw rodzicielskich ojca Christiana i Kevina. Wezwanie do sadu juz dostalam na 04/02.

Reszte napisze jutro

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

13 sty 2011, 18:43

No to ja nie rozumiem...to nie ten sam tato?

Dobrze, ze sie przestraszyl! moze poskutkuje! trzymam kciuki!

A ja dalej biegam! hmmmm!!! w ten weekendzik pracuje w sobote i niedziele!ufff!!!
No a dzieci brakuje jak sie w domku nie jest, ale czasem tez troche sie ma odpoczynku :ico_oczko:

trzymaj sie!

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

20 sty 2011, 22:08

Jutro operacja Evana, beda usuwac mu ta plame, reszte napisze po powrocie ze szpitala, podam Ci maila na PW, bo i tak jestesmy tu tylko we dwie, chyba, ze wolisz pisac tutaj to daj znac
Pozdrawiam!

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

22 sty 2011, 14:37

wyslalam ci PW
Trzymaj sie i czekam na wiadomosci :ico_oczko:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: FRANCJA

15 sie 2013, 15:54

Hej dziewczyny! Niedawno przyjechałam do Francji. Mieszkam z mężem i synkiem pod Paryżem. Widzę, że jesteście tutaj już jakiś czas. Chciałabym podpytać o różne rzeczy jeśli to możliwe... pozdrawiam

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

Re: FRANCJA

15 wrz 2013, 22:19

hej!
wcinam się troszkę, ale chciałabym popytać o kilka rzeczy, może pomożecie?
wybieram się w przyszłym roku z rodziną do Francji....chcielibyśmy zwiedzić Paryż, a potem pojechać na Lazurowe Wybrzeże....Może podpowiecie jakieś tanie noclegi, hotele w Paryżu? gdzie najlepiej się zatrzymać? jak się poruszać???
pozdrawiam

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

Re: FRANCJA

08 paź 2013, 14:05

Czesc!
co do Francji, to najtaniej bedzie na kampingu! Hotele sa drogie! no chyba, ze kaska jest!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość