Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Czego słuchamy?

26 sie 2013, 11:09

Na mojej kablówce niestety jej nie ma. Pozostają mi więc wizyty u koleżanki i oglądanie na jej telewizorze albo puszczanie z internetu, chociaż ja zawsze wolałam oglądać teledyski w tv.

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Czego słuchamy?

28 sie 2013, 16:21

W sumie fajna ta wasza stacja :) Właśnie jej słucham. Byłam ciekawa co tam grają i o co tyle szumu. Jednak przyznaję wam rację :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: Czego słuchamy?

02 wrz 2013, 15:57

No klasykami się nie dyskutuje, ja często mam ochotę ba coś starszego. Chociaż słucham też sporo nowej muzyki, ale już niekomercyjnej bo jej nie mogę znieść. Starsów uwielbiam przez teledyski, były niesamowite kiedyś, nie to co teraz, prawie się ich już nie kreci.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Czego słuchamy?

03 wrz 2013, 13:00

No klasykami się nie dyskutuje, ja często mam ochotę ba coś starszego. Chociaż słucham też sporo nowej muzyki, ale już niekomercyjnej bo jej nie mogę znieść. Starsów uwielbiam przez teledyski, były niesamowite kiedyś, nie to co teraz, prawie się ich już nie kreci.
Dokładnie, te teledyski są świetne. Przecież "Bad" Jacksona czy jego "Thriller" to klasyki jeżeli chodzi o kręcenie teledysków. Chociaż dla mnie akurat ważniejsza jest nuta muzyczna i te hity ze Stars TV są dla mnie po prostu idealne. Nawet jak puszczają coś nowego, to i tak w klimacie poprzednich dekad - np. nową Edytę Bartosiewicz.

Awatar użytkownika
pollyanger
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 22 mar 2013, 18:36

Re: Czego słuchamy?

09 wrz 2013, 12:48

Też słucham sporo starszej muzyki. Nie wiem, ile w tym sentymentów i idealizowania przeszłości, ale czasami mam wrażenie, że ta nowsza ogółem rzecz biorąc, to już nie to.

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Czego słuchamy?

10 wrz 2013, 16:17

pollyanger - to i to. Trochę sentymentu, ale nic w tym złego. Po prostu przez lata, które jesteśmy na świecie powstała masa fajnych kawałków. Część jeszcze działa emocjonalnie, bo się kojarzy z różnymi sytuacjami.

Dzisiaj też można spotkać fajną muzykę, ale ja mam np. tak, że przywiązuje się do jakiś zespołów i te grupy, które kiedyś były fajna, teraz kręcą jakiś szajs. Chyba pod publikę, ale nie wiem jaką, bo chyba nie swoich fanów. ;P To jest jednak bardziej zmora polskich wykonawców. Przynajmniej jedna Kaśka Nosowska zapowiedziała niedawno, że co prawda są otwarci na różne gatunki, ale reage nigdy nie będą grać!
Starsowicze, a kojarzycie, żeby puszczali ostatnio "włajaż, włajaż".:P Łazi za mną ta piosenka ostatnio. :)

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Czego słuchamy?

12 wrz 2013, 18:05

Dziewczyny a zamawiałyście już jakąś piosenkę w best decision? Tam jest taka opcja na stronie i puszczają te zamówienia 4 dni w tygodniu w wieczornych godzinach - nie pamiętam dokładnie kiedy, coś koło 21. I ciekawa jestem czy widziałyście swoje propozycje? Bo ja raz zamówiłam i akurat leciała ta piosenka jeszcze tego samego dnia - pytanie czy to przypadek czy taka szybka reakcja stacji :D

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Czego słuchamy?

13 wrz 2013, 13:55

Best Decision to jest to pasmo wieczorne tak? Włączyłam ostatnio na ten kanał i był w górnym rogu-taki napis. Rzeczywisće fajna telewizja muzyczna, ale nie wiedziałam o opcji zamawiania. Tam nie wsykakują żadne okienka w trakcie piosenek i to mi się spodobało.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Czego słuchamy?

16 wrz 2013, 16:15

Tak, do główna zaleta Stars TV, że nie ma tam ciągłych okienek zakrywających teledyski, tylko 100% muzyki. Jednak to mnie własnie odstręczało od eski czy vivy - ciągłe konkursy, jakieś sms-y na ekranie itd.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Czego słuchamy?

20 wrz 2013, 12:19

również jestem fanką stars tv :-D stacja odkryta zupełnie przypadkowo, niezła podróż w czasie hehe co piosenka, to uśmiecham się pod nosem, bo jakiś hicior z dzieciństwa mi przypominają...
ogólnie słucham dużo i wszystkiego w sumie, z konkretów to m.in. Tori Amos, Bjork, Coldplay, Queen, a na co dzień i od święta to Depeche Mode :-) uwielbiam też starocie w stylu Billie Holiday i Franka Sinatry :ico_wstydzioch:

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość