Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

24 wrz 2013, 16:11

spinka dobrze że chumorek troszkę się poprawił :ico_pocieszyciel:
szkieletorku jak robisz ten syrop z siemienia lnianego? brawa dla lilci :ico_brawa_01:
kamilka zdrówka dla synka
leona mój mąż to by tylko mięso jadł :ico_zly:
U nas dziś pogoda nie ciekawa.Rano było troszke słońca a teraz tylko strasznie wieje.
Ja od wczoraj jak chodze to mam uczucie jakbym miała za chwile się zsiusiać lub jakby mi miało coś z tamtąd wypaść.I co jakiś czas dziwne krótko trwające skurcze .U mnie jeszcze tydzień i będzie ciąża donoszona, ale ja bym chciała urodzić dopiero ok 18 tak jak mi wykazało pierwsze usg aby malutki jeszcze troszkę podrósł sobie.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

24 wrz 2013, 16:48

szkieletorku jak robisz ten syrop z siemienia lnianego?
Szklanka wody, 1 łyżeczka siemienia lnianego . Zagotować i gotować 10 min na małym ogniu pod przykryciem .
Pozostawić do przestudzenia i gdy będzie ciepłe-letnie dodać 1 łyżkę miodu .Oczywiście należy przecedzić. Ważne by nie było gorące gdy dodaje się miód bo miodek traci wszystkie wartości gdy dodamy do wrzątku .Pić 2 razy dziennie . Moja uwielbiała to bo to wychodzi słodziutkie i takie gęstsze jak syropek właśnie .
Można zamiast wody użyć mleka gdy dziecko lubi i wtedy będzie jeszcze zdrowszy.
U mnie jeszcze tydzień i będzie ciąża donoszona
Kurka a mnie się jakoś wydawało ciągle że ty niewiele przede mną jesteś a tutaj ty tez już prawie na mecie .

Na obiedzie córka mnie zaskoczyła bo nie lubiła nigdy barszczu czerwonego a teraz nawet ją na niego nie namawiałam i sama poprosiła że chcę .Wypiła większe pół szklanki więc jestem bardzo zadowolona. Teraz wcina tosty z serkiem kozim a gdy zje jedziemy do koleżanki Agi.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

24 wrz 2013, 20:45

A co to za cisza ?

Spinka jak samopoczucie , humorek się poprawił ?
Ja od wczoraj jak chodze to mam uczucie jakbym miała za chwile się zsiusiać lub jakby mi miało coś z tamtąd wypaść
To jak tak mam po bara bara i teraz coraz częściej bez większego powodu ale u mnie to prawdopodobnie wina żylaków w kroczu .
A kiedy masz jakąś wizytę kontrolę ?

Myśmy po 19 przyjechały od znajomej, więc szy ko przygotowałam kolację dla małej przebrałam i wtedy przyszedł mój mąż , mała zobaczyła tatusia (a ostatnio bardzo za tata jest) rozpłakała się że chce do niego , że chce by bajkę on czytał .Mąz dziś pracował przy bardzo brudnej robocie bo obornik ale co tam że śmierdzi heheh ważne że córcia tatusia kocha i oczywiście bajeczkę przeczytał jej więc mała szybko i spokojnie zasnęła.
Ja wykąpana i chyba coś obejrzę na playerze a potem lulu.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

24 wrz 2013, 22:13

jesteśmy w domku
zmęczona ale szczęśliwa jutro znajdę chwilkę napiszę coś więcej :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

25 wrz 2013, 09:12

Hej!

Betina witajcie :ico_sorki: :ico_brawa_01: Zdjęcie Madzi wstaw proszę :ico_sorki:

Szkieletorku uspokoiłam się na wieczór, a ten przepis w razie konieczności też wykorzystam :-)

Lala kiedy wizytujesz? Uważaj na siebie.

Kamilka jak samopoczucie?

Leona co porabiasz?

Wczoraj rozmawiałam znowu z tą koleżanką która niedawno urodziła, jej córeczka ma krwiaka na główce, bo położna kazała jej skakać na piłce a mała byłą już bardzo nisko, ogólnie mówi mi, że trafiła na bardzo niefajną położną i stwierdziła, że życzy mi żebym najpierw poszła do naszego gina i potem dopiero rodzić, bo przynajmniej będę wiedziała co i jak, bo w szpitalu nie informują.
Dziś mam neutralny humor, a to chyba już dobrze. Poza tym mamy 9 rocznicę ślubu, staruchy już z nas :ico_wstydzioch:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

25 wrz 2013, 09:46

mamy 9 rocznicę ślubu
Wszystkiego dobrego na dalsze latka i dużo miłości .

Spinka bo ja chyba przegapiłam ty z mężem rodzisz czy sama ?

Leona i Lala jak dziś u was?

Moja w nocy dostała katarku więc spała tak na dwa razy,budziła się często .Profilaktycznie zrobię jej ten syropek bo na pewno nie zaszkodzi a on na gardełko tez jest super, wiem po sobie .

Śniadanko właśnie skończyłyśmy jeśc i zaraz biorę się za obiad. Barszczyk czerwony z wczoraj a na drugie będą placki ziemniaczane gulasz i surówka z marchewki utartej.Tylko że z gulaszem mam zawsze problem bo mi jakoś sos nie może ciemny wyjść.

Wczoraj miałam dziwne bóle brzucha przez ponad godzinkę ale zasnęłam więc chyba minęły. W sobotę mam wizytę u Gina , ciekawa jestem bardzo czy mała nie zeszła zbyt nisko bo dziwne się czuję.

Kamilka jak tam nudzi ci się bardzo ? Mały nie nudzi się gdy mama nie może brykać z nim ?

Betinko zapraszamy i pisz jak u was , jak się czujecie ?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

25 wrz 2013, 09:51

Szkieletorku jak tylko zacznę rodzić to oczywiście z A. :ico_oczko: A ta koleżanka też z mężem rodziła :ico_olaboga: Zastanawiam się już jakby się z jakąś położną skontaktować, żeby było lepiej niż u tej koleżanki.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

25 wrz 2013, 09:55

Nie wiem co ci poradzić .Ja chodzę do Gina który nie pracuje w szpitalu więc nie będę mieć ,,lepiej,, w pierwszej ciąży tez tak było. Mam nadzieję że tym razem nie będzie gorzej z uprzejmością poza tym jesteśmy z mężem mądrzejsi bo jeden poród za nami wiem czego się mniej więcej spodziewać i będę chyba bardziej świadomą osobą.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

25 wrz 2013, 10:02

Hejka


Betina super ze jestescie juz w domu :ico_brawa_01: :-) mam nadzieje ze bedziesz zagladala do nas od czasu do czasu :ico_oczko:
A jak straszy brat zareagowal na siostre??

Spinka wszystkiego najlepszego dla was :ico_prezent:

Szkieletorek zdrowka dla corci :ico_sorki:
Ty zawsze masz dwudaniowy obiad?? U nas tylko w niedziele :ico_oczko:

Mezu w domu to pojchalismy odwiezc Marcela i na zakupy pieluchowe :ico_haha_01: w jednym sklepie w tym tygodniu mega promocja, ze kupujac trzy paczki dostaje sie taki rabat ze cena za paczke wychodzi jakies 60% nizsza :ico_brawa_01: :-)
Kupilam wiec trzy paczki new baby :ico_oczko:

Na obiad planuje kluski ziemniaczane bo mam takiego smaka ze szok :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

25 wrz 2013, 10:15

Ty zawsze masz dwudaniowy obiad??
Niestety .Niestety bo jest pracy przy tym przecież a rodzice sa tak nauczeni że muszą być 2 dania.Ja bym się obeszła na jednym , mąż mój też .No ale cóż.Będę mieszkać kiedyś na swoim sama to będę robić tak jak mi pasuje.
Na obiad planuje kluski ziemniaczane
Znaczy kluski śląskie ?Jeśli to to to uwielbiam kocham mmm znów smaka robisz.

Znalazłam przepis na gulasz więc może wyjdzie .Zobaczymy .
Aaa i znów mam 10 białek wiec chyba bezy zrobię by się to nie zmarnowało.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość