leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

26 wrz 2013, 19:33

My po wieczornych zakupach, Marcel ma juz buty na zime :ico_oczko:

I coraz bardziej zasmarkany ten moj synus, jutro chyba zostawie go w domu :ico_noniewiem:

Wogole wpadlam wam powiedziec ze jakby przez najblizsze dni mnie nie bylo tzn ze nie mam neta... Koncza mi sie gb i moze byc problem z napisaniem czegokolwiek :ico_haha_01: :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

26 wrz 2013, 21:07

jakby przez najblizsze dni mnie nie bylo tzn ze nie mam neta.
Kurka to my od zmysłów odejdziemy czy ty nie masz neta czy ty po prostu rodzisz.
A wymieniłaś się z kimś numerem tel ?

Spinka i jak sytuacja u ciebie ? Jak się czujesz dziś ?

My zaraz się kładziemy w sypialni i coś sobie obejrzymy bo spać to ja na pewno nie będę tak wcześnie przez drzemkę w ciągu dnia.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

26 wrz 2013, 21:43

Spinka rozumiem, z troski pytałam :ico_sorki: ale tak jak mówisz najważniejsze że ci się nie sączą

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 07:33

I mamy już piątek ...
Jak nocki dziewczyny ?
Meldować się proszę.

Ja spałam nawet dobrze poza koszmarem . Zaraz idziemy na śniadanko , potem przygotowuję obiad ,szybko posprzątam w domu by znów mieć labę i bawić się z córcią.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 08:51

Hej dziewczyny

Spinka jak tam??

Szkieletorek ranny ptaszek z Ciebie: :ico_haha_02:

A ja dzisiaj mam lepszy nastroj... popijam kawke i sobie pomyslalam ze ogarne wszystko... Wczoraj mimo nakazu lekarza posprzatalam dom odkurzylam wyprasowalam wszystko Adam ogarnal zabawki wiec tym sposobem mam dzisiaj swiety spokoj.. Przeciez ja bym sie nie doprosila mojego mezula :ico_zly: :ico_zly:

Wczoraj przyszedl wyjal tylko zamrazarke ktora kupilismy taka mala przekrecil drzwiczki i poszedl przykrecac cos w aucie a jak wrocil to do konca az usnal bawil sie nowym telefonem :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_zly: :ico_zly: normalnie chlopy to dzieciaki tak mnie wkurzyl ze szok;/
A gorzej mnie wpienil bo du.pe moja to by chcial poglaskac a jak poprosilam zeby rozmasowal mi nogi bo mi cierpna to "a nogi nie chce mi sie" i odwrocil sie i poszedl spac :ico_nerwusek: ja mu pokarze przez weekend

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 09:15

Hejka

U mnie nocka spokojna, chociaz zasnac nie moglam bo mala sie wiercila i cos mi przy pecherzu majstrowala :ico_haha_01:
Marcel zostal dzisiaj w domu bo troche zasmarkany, jutro na basen nie pojdzie, moze przez weekend sie wykuruje :ico_sorki:

Kamilka, ehhh faceci : :ico_zly:
Ale ty mialas lezec a nie ogarniac chate :ico_nienie: jak kilka dni nie popsrzatasz to sie nic nie stanie :ico_sorki:


Spinka gdzie jestes??

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 09:57

praktycznie nie mam już wód, ale z małą ok
hej sorki ze się wtrącam ale miałam taką samą sytuację ciąża donoszna wody mi nie odeszły a USG wskazało że też praktycznie wód nie miałam tzn jakieś były ale zdecydowanie za mało i to lekarz stwierdził w poniedziałek a we czwartek urodziłam mała (dostałam oxy) i to samo mówili ze dziecko ma dobre warunnki, tętno jest ok przepływy też i ruchy widoczne to nie ma co ciąż póki co :-)

trzymam kciuki za Was!!!

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 10:59

spinka trzymam kciuki byś rozpakowała się szybko i bezboleśnie
jeszcze troszkę a będziesz tulić swoją kruszynkę
sądzę że lekarz wie najlepiej co robi tego się trzymaj
szkieletorektroszkę pod górkę masz z tą dietą najgorzej chyba Lilcia bo nie może jeść wszystkiego jak każde dziecko

kamilkaty nie szalej ciąża jest jeszcze na tyle niska że zagrożenie jest i lekarz raczej nie żartował mówiąc byś trochę przystopowała uważaj na siebie porządek to nie wszystko


a u mnie noc marzenie
Madzia spała ze mną i obudziła mnie tylko o 23 3 i 5 na jedzonko :-D wyspana jestem :ico_oczko:

no i przedstawie Wam naszego eskimoska Magdalenkę

Obrazek

Obrazek

Obrazek

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 11:09

Betina sliczna corcia :ico_brawa_01: :ico_haha_02: :ico_brawa_01: jakie ma fajne wloski :ico_brawa_01: szybko bedziesz mogla jej robic kucyki :-D ;-)

Ja juz sie nie moge doczekac mojej malutkiej :ico_sorki:

Co porabiacie? Ja juz obiad mam po czesci przygotowany, juz po 11 i zbliza sie pora obiadu dla Marcela, ale mysle ze do 12 przetrzyma bo zjadl kilka herbatnikow niedawno :ico_oczko:
A dzisiaj na obiad pieczone ziemniaczki i ryba :ico_oczko: do tego moze salatke ogorkowa otworzymy chociaz ja mam chec na kapuste kiszona :ico_haha_01: ale musze obejsc sie smakiem

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 11:52

Betina faktycznie ile ma wloskow ale slodziak :-D :-D sliczna jest :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Leona a ja to leze wyogladalam wszystko w TV nic juz nie ma ... wiec wrfocilam na net... Wstawilam krupnik bo moj maz teraz zup sie domaga wiec i Adam zje bo to rosolowa zupa wiec zje... :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość