monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

26 wrz 2013, 09:16

:ico_tort: za 5 miesiecy Patryka :-)

donatka ja n gardlo biore orofar max tabletki do ssania bo one jedynie jeszcze mi jakos pomagaja.

gardlo dalej pobolewa ale juz mniej niz wczoraj :ico_sorki:

A czopki to nie wiem jakie to sa bo ja je zamawialam w aptece. jakies to sa robione nie gotowe wiec nie wiem nazwe napisala mi na kartce ale tak nabazgolone jest ze ciezko rozczytac.

Super ze becikowe donatko dostaliscie juz :ico_brawa_01:

U nas tez dzis szaro buro i ponuro i na dodatek deszcz... ale teraz to mi wszystko jedno jaka pogoda za oknem bo i tak z Patrykiem siedzimy caly czas w domku.

Maz spi po nocce, Patryk kima wiec ja sie wezme za porzadki moze...

Milego dnia :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

26 wrz 2013, 11:31

U nas od rana wizyta u lekarza. Tom od ponad 3 tygodni z katarem. Ale na szczęście osluchowo czystki. Żeby nie idą, bo pani doktor sprawdzała. Dobrze ze karmie bo pani sr mówiła ze dzięki temu młody lżej to wszystko przechodzi. Moze go jelitowka lżejsza chwyciła bo miał wczoraj luzniejsza kupę. Mamy go obserwować. No i ograniczyć psikanie kropli w nosek bo os nadmiaru też może być katar.
Teraz młody śpi. Zaraz zabieram sie za składanie za małych ciuszków Toma. Mam je juz odłożone tylko poprzekladam do większego kartonu i porządnie opisze.
Popołudniu ma wpasc chrzestna Toma na cherbatke. Trochę poplotkujemy :D

Bobi też z kolejnym katarem do pasa. Jutro idę mu wykupić nowe leki. Kiedy to smarkanie sie skończy.

Do tego szczepienie nam sie przeciąga. Ale mamy przyjść jak tylko młodemu sie polepszy. Nawet bez zapisów nas przyjmie pani dr.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

26 wrz 2013, 14:00

witajcie

widze,że tu chorowitków a chorowitków :ico_olaboga: zdrówka dla dziewciaczków i dla was :ico_sorki: Ja tez zakatarzona i chora :-/ i tez wszystko zaczeło mi sie od bólu gardła,a teraz juz gardło nie boli,ale smarkach i kaszle noi osłabiona jestem :ico_noniewiem: Milenka tez podłapała ode mnie niestety kicha i kaszle ehh podaje jej póki co w kropelkach wit C co by ją wzmocniło i zobaczymy oby sie bardziej nie rozkręciło :ico_noniewiem:

U nas za oknem tez zimno i pada nawet nie wychodzimy zeby sie nie doziebić,przekichane powiem wam :ico_noniewiem:

No i za 5 miesiecy Patryka :ico_prezent: ale zleciało :ico_brawa_01:

Jenny Mam nadzieje,że z Tomaszkiem bedzie wszystko dobrze i przestanie ulewać,ale moja mała do tej pory potrafi ulać a nawet zwymiotować :ico_sorki:

Donatka ładnie Ci Mikus śpi :-) noi super,ze juz becikowe dostałaś zawsze to coś :ico_oczko: My to bedziemy sie starac teraz o to drugie becikowe bo ani ja ani mąż nie pracuje,ale najpierw urząd pracy mężowi sie kłania,ale nie ma kiedy jechać bo to aż 30km z tąd bo codziennie jakieś fuchy robi :ico_noniewiem:


uciekam wieczorkiem jeszcze wpadne :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

26 wrz 2013, 14:55

Taka pora roku ze wszyscy chorzy :-/

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

26 wrz 2013, 16:35

Moze go jelitowka lżejsza chwyciła bo miał wczoraj luzniejsza kupę.
moj to teraz codziennie robi rzadsze kupki ale ponoc przy chorobie to normalne :ico_sorki: potrafi mi 3 takie rzadsze kupki zrobic w ciagu dnia ehhh

misia dziekuje Ci kochana! :ico_buziaczki_big: i Tobie i Milence rowniez zdrowka zycze!!!
oj tak teraz ta pogoda nas nie rozpieszcza i coz choroby wisza w powietrzu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

26 wrz 2013, 16:37

Donatko Tomek waży 3800 i od dziś co 2 karmienie mamy podawać mleko Ar, więc już wypił jedną butlę mleka bebilon Ar i nie ulał :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

26 wrz 2013, 21:42

ja również życzę wszystkim zdrówka.
Ale wasze dzieciaki rosną szybko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

26 wrz 2013, 22:07

witam wieczorkiem

Niestety malutka dostała katarku,biedna sie męczy i ciężko jej spać z tak zapchanym noskiem :ico_noniewiem: odciągam jej wydzieline fridą do noska sól fizjologiczna,ale malo pomaga,jesli jej nie minie to ide do lekarza póki co goraczki nie m :ico_sorki:
Ale wasze dzieciaki rosną szybko
oj rosna rosną nawet nie wiem kiedy Milenka z rozmiaru 56 wskoczyła prawie w 74 :ico_oczko:

jenny tak myślałam,ze bedzie potrzebne takie mleczko,ale to dobrze,ze nie ulał :-)
oj tak teraz ta pogoda nas nie rozpieszcza i coz choroby wisza w powietrzu
wszyscy wkoło chorzy,ale to wszyscy jakis wirus normalnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

27 wrz 2013, 07:21

Wspolczuje chorob

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

27 wrz 2013, 09:06

Witam

ja dzis jakos bez nastroju :ico_noniewiem:

nie toz ze Patrykowi jak widze nic a nic nie przechodzi to jeszcze mnie dopadl teraz uporczywy katar :ico_placzek:
jestem jakas taka bez sil dzisiaj. uszy przytkane poprostu zaje.... :ico_zly:

Wczoraj tez Patryk caly dzien robil zielonkawe kupki a wieczorem byl atak brzuszka. dostal takiej bolesci ze nie wiedzialam jak go uspokoic tak plakal a ja razem z nim bo nie widzialam jak mu pomoc :ico_placzek: A to wszystko po tym syropie bo nie chcial mi go wczoraj pic buzie zaciskal i wieczorem jak dalam mu mleko a potem syrop to sie zaczelo placz na calego i twardy brzuszek mial :ico_sorki: wyczytalam w ulotce jakie moga byc skutki uboczne i wiem ze to po syropie na pewno. dzis juz mu nie daje syropu i zobacze jak dalej bedzie.bede musiala chyba skonsultowac to z lekarka zeby moze inny syropek przepisala. bidulek moj wymeczyl sie wczoraj jak nie wiem :ico_noniewiem: dopiero noszenie na rekach lezenie na brzuszku i masaz brzuszka troszke pomoglo. brzuszek przestal bolec i z tego placzu potem Patryk zasnal dosc szybko i spal mi 6 godzin do 3 w nocy.

kiedy te choroby sie skoncza :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość