Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 11:59

Jestem, byłam na grzybach z tatą moim :-D Bardzo dobrze się dziś czuję i postanowiłam to wykorzystać, poza tym koleżanka zawiozła mi Polę do przedszkola i ma ją odebrać - więc uniknęłam znowu pytań, czy urodziłam :ico_sorki: U mnie nocka marzenie, byłam taka padnięta, żę zasnęłam ok 20 i spałam prawie do 2 - szok, że wytrzymałam tyle. No i od 2 dni malooxa nie tknęłam :ico_szoking: zgagi nie mam a to jest chyba cud :ico_sorki:

Troszkę się zestresowałam Waszymi postami, ale rozsądek wziął górę - nie na darmo zdecydowałam się na tego a nie innego lekarza, on wie co robi, więc jak mówi, że mam czekać to czekam. A jak mówiłam o masażu szyjki to mi zdecydowanie odradził, powiedział, że może być z tego więcej złego niż dobrego, tłumaczył mi dokładnie, ale nie pamiętam :ico_wstydzioch:

Kamilka książka lub pilot w rękę pupa na łóżko i leż. A mężowi pewnie że pokaż przez weekend, niech sobie nie myśli!!!

Leona no i co Wy jutro będziecie robić? A Marcel jak? Twoje samopoczucie w miarę?

Betina Madzia super, słodki buziaczek, moja Pola też miała takie fajne puce !!! Brawa za nockę :ico_brawa_01:

Szkieletorku co masz na obiad? Ja sos grzybowy :-D i makaron do tego (sama nie lubię, ale Pola tak)

Kasiala :ico_sorki: Bardzo pocieszające jest to co piszesz :ico_sorki:

A ja dzisiaj mam nastawienie, że mała nie wyjdzie, tzn nie dziś, bo przecież dziś mam termin, ale jakoś się nie przejmuję, cieszę się, że regularnie daje o sobie znać, kręci się i wierci i nawet rano kopniaka porządnego dostałam - a dawno już mi takich nie serwowała :-)

Moni26 wiem, że nie piszesz złośliwie lub żeby straszyć :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 12:32

O spinka jestes :ico_sorki:
I co grzybow nazbieralas??


A co my bedziemy robic?? Nie wiem :ico_haha_01: na razie od rana siedzimy i ogladamy bajki, dobrze ze mamy duuuuuzo plyt :ico_sorki: :ico_brawa_01:
Marcel w miare ok, chociaz temp ma troche podwyzszona
A moje samopoczucie super :ico_haha_01: :ico_oczko:

Zjedlismy wlasnie obiadek i pora na kolejna bajke, dzieki temu przynajmniej mlody siedzi pod kocem a nie szaleje spocony po mieszkaniu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 12:37

Pola jak wróci tez będzie się domagała bajek, a ja pewnie poprasuję. Mój dół domaga się sprzątania, tzn mieszkanie na dole :ico_oczko: , ale jakoś nie bardzo mam ochotę. Zwłaszcza do mopa nie chce mi się dotykać :ico_wstydzioch:
A grzybków troszkę nazbierałam dokładnie tyle, żeby sosik ugotować :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 12:42

My wczoraj mielismy grzybki w sosie na obiadek :ico_brawa_01: :-)

A chate tez wczoraj ogarnelismy, pisze my bo mezu odkurzyl :ico_haha_01: :ico_szoking:
Ja tylko przelecialam mopem i juz...

A teraz najlepiej bym sie zdrzemnela :ico_spanko: :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 13:24

Szkieletorek ranny ptaszek z Ciebie: :ico_haha_02:
To chyba na forum zegar jest do tyłu z godzinkę.
normalnie chlopy to dzieciaki tak mnie wkurzyl ze szok;/
Ojjj duże dzieci z nich czasem są.
Zgadzam się.
A gorzej mnie wpienil bo du.pe moja to by chcial poglaskac
heheh mój to jest taki spragniony że łoooo ale jakoś nie chce mi się choć wiem że powinnam od wielkiego dzwonu.
Mnie mój raczej nie masuje bo nie ma takiej potrzeby ale gdy go proszę to nie ma problemu, jedyne co to nie lubi brzuszka dotykać gdy mała figluje.W pierwszej ciąży było tak samo , nie powiem bo troszku przykre to jest ale teraz już mnie to tak nie rusza.Za pierwszym razem czasem płakałam bo wydawało mi się że jej nie chce choć na każda wizytę zawsze chodził i chodzi ze mną, bardzo go interesuje ciąża przebieg itp , przy porodzie był i teraz będzie ale głaskania nie lubi.
Widać każdy jest inny.
szkieletorektroszkę pod górkę masz z tą dietą najgorzej chyba Lilcia
No nie jest lekko bo muszę ją ciągle pilnować, zwłaszcza gdy jesteśmy u kogoś ktoś jej coś daje nie przy mnie .Raczej wszyscy wiedzą już o tym ale niektórzy jak by patrzą na to z przymrużeniem oka i uważają że przesadzam . Nie rusza ich to że gdy mała zje coś to zaraz ma biegunkę, pokrzywka się pojawia skóra wysusza swędzi i ogólnie jest rozdrażniona.
Najbardziej boję się gdy pójdzie do przedszkola.
A Lilcia na szczęście jest grzeczna dziewczynka i nie buntuje się gdy jej zabraniam coś jeść. Teraz gdy widzi gdzieś ciastka placki itp to mówi od razu ,,mama to bleeee,,. Ostatnio mama zrobiła pączki tak by ona mogła zjeść to długo nie wierzyła że ona może sobie wziąć, mówiła mama bleee to blee ale gdy się przełamała to wcinała bez końca.
A gdy karmiłam ją piersią i ja nie mogłam tego wszystkiego jeśc to powiem wam że dla nie było to cholernie ciężkie.
a u mnie noc marzenie
No to ja tobie i reszcie mamusiek życzę tylko takich dobrych nocek .
Szkieletorku co masz na obiad? Ja sos grzybowy :-D
No ja cię zabiję. Od ponad tygodnia chodzi za mną sos grzybowy i do tego krokiety a ty mi piszesz że masz sosik. Ojjj niedobra jesteś.
A u mnie dziś pomidorowa z makaronem oraz takie proste drugie danie czyli ziemniaki z cebulka skwarzoną ,jajka sadzone i mleczko do popicia.
Marcel w miare ok, chociaz temp ma troche podwyzszona
teraz najlepiej bym sie zdrzemnela
No to skoro synek bajki ogląda to może uda ci się kimnąć chwilkę.A dla niego zdrówka dużo.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 13:29

Mała śpi .
Ja obiad mam gotowy, pranie zrobione, dom posprzątany więc teraz laba i czas dla siebie i córci .
Mała ma coraz gorszy katarek i od dziś coś lekko pokaszluje więc syropek jej będę codziennie robić i może inhalacje z soli fizjologicznej jej przygotuję.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 14:01

Szkieletorku nasmaruj ją na noc, plecki, klatkę i nóżki - ja miałam Poli jak była mniejsza Pulmex Baby maść i ona fajnie rozgrzewa :-)
No na krokiety to ja się nie będę porywała, ale na sosik zapraszam.

Właśnie koleżanka pojechała (ta która Polę zabierała) i zaraz biorę się za prasowanie, tylko coś mnie plecy pobolewają, ale pewnie to już zmęczenie materiału :ico_oczko:

A jeżeli chodzi o dotykanie brzucha to A też tak miał z Polą i teraz ma, ale już rozumiem, on się bał że coś nie tak może być, powtarzał zawsze że jak się urodzi to będzie głaskał i tak było, głaskał, nosił, całował, przewijał.

Co do seksu to ja dziś aż sny miałam, chyba trzeba jakieś przytulanko zmajstrować, bo już jakiś czas padam wcześnie i nic z tych rzeczy nie było prawie tydzień.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 14:22

powtarzał zawsze że jak się urodzi to będzie głaskał i tak było, głaskał, nosił, całował, przewijał
No to mamy w tej sferze takich samych mężów. Mój też tak mówił i mówi a gdy się Lila urodziła to zwariował na jej punkcie więc nie martwię się tym .

A dziś w DDTVN był reportaż o suplementach diety . No i zadowolona jestem że moja nic takiego nie bierze i nie brała nawet przy przeziębieniu tylko domowe sposoby.

Mała właśnie wstała . Czas już by postawić na gazie ziemniaczki więc zmykam .
Ale ja się nie położyłam spać i teraz mnie zaczyna brać śpioch . Mam nadzieję że mi minie a jak nie to kawkę sobie zrobię.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 18:41

betinka Śliczna jest ta twoja Madzia
spinka dobrze że dziś lepiej się czujesz
kamilka nie szalej
leona i szkieletorek - zdrówka dla dzieciaczków.
Mateusz dziś ślubowanie w szkole miał póżniej był mały poczęstunek. Zrobiłam obiadek pyzy z mięsem i z sosem pieczarkowym. Pranie , troszkę ogarnełam i musiałam się położyć . Nogi trzeci dzień mnie już bolą ,ale to chyba ;przez te zmiany pogody bo wczoraj padał deszcz , dziś piękne słoneczko świeciło

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

27 wrz 2013, 21:31

A co tu taka cisza....
Spinka jak sie czujesz?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość