Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

01 paź 2013, 12:53

Wisnia współczuję jelitowki. Zdrowka dla Was
Gabi niezazdroszcze kłopotu z wózkiem. Ja od półtorej miesiąca walczę o wymianę piekarnika :/

Co do wielkości nóżki to Borys ma chyba najmniejszą bo 23 buciki są jeszcze za duże na niego także ma takie 22 większe. Ale za to wysoki jest bo ciuszki nosi 92-98 :)

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

01 paź 2013, 17:25

Poczytałam Was trochę i się uspokoiłam :ico_oczko: Bo już mi czarne myśli chodziły po głowie, że Piotrek mały i gruby jest, wokół mnie starszą, że dużą nadwagę ma, ale w sumie to nie jest źle :ico_sorki: Piotrek waży 16kg, ma ok.87cm wzrostu, buty 25/26 (ma "wysoki przegub" i mniejszego nie wciśnie do końca) a ciuszki głównie na 98cm nosi, powoli wchodzimy w 104cm, ale to ze względu na brzuszek i główkę (głowę za mną- po prostu dużą :ico_oczko: ). Kurcze, obawiałam się, że naprawdę ma nadwagę, ale chyba jest ok.. Wiadomo, startował z innego pułapu, a mały i chudy nigdy nie będzie :-)
Wiśnia zdrówka!!
Ja od półtorej miesiąca walczę o wymianę piekarnika
o, ja tak prawie też! bo kupiliśmy nową kuchenkę gazową i miała porysowaną szufladę. Facet ze sklepu zapierał się, że to jest od kleju z folii. Myłam kilka razy i guzik, oddałam na reklamację no i czekam już miesiąc :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

01 paź 2013, 18:40

Hejka zdrówka chorowitkom u nas dalszy ciąg smarków i kaszli :ico_olaboga:

Mój łobuz ma nózke w rozmiarze 25-26 zalezy od firmy a ubranka 92-98 Kurtkę na zime mamy 92 ale to z wójcika i oni maja dość dużą rozmiarówke kozaki jakieś dopiero muszę mu kupić ale własnie nie wiem jaki rozmiar i pewnie dopiero pod koniec października coś poszukamy na razie w adidasach chodzi ale mam juz upatrzone buciki i na jesień i na zimę tylko kasę musze uskrobać na zakupy

dziś Olka poszła na różaniec i po mszy mają różańce dostać bo w tym roku komunia nas czeka :ico_olaboga:

a co do spania to i u nas się popsuło i w ciągu dnia bardzo kiepsko z usypianiem jest a i wieczorem nie lepiej :ico_noniewiem:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

01 paź 2013, 19:23

ode mnie tez zdrówka, dla chorych dzieciaczków, buziaki!!!!
Asiab, Piotrek jest duży chłopak po prostu, ludzie zawsze lubią udzielać rad, a to za małe dziecko, a to za duże itp.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

01 paź 2013, 19:25

nie Asiab, tylko Asieńko;)))

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

01 paź 2013, 20:57

aaa Asieńka moje dzieci też wszystkie wielkogabarytowe ale lekarze zawsze mi mówili że jeśli idą równomiernie waga/wzrost do góry to jest ok i po prostu są większe niż rówieśnicy i mimo że wszystkie moje urodzeniową wagę miały niską to potem bardzo szybko nadrabiały i już :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

01 paź 2013, 22:11

asienka my tak mielismy z zuzka w wieku 2 lat wazyla 18.5 kg kazali nam robic badania hormonalne bo ma nadgawe wszystko wyszlo ok z butami tez mielismy problem i wychodzily tylko ecco albo adidasy ale teraz wszystko sie umormowalo przez poltora roku zuzka przytyla 1.5 kg i bardzo wyrosla wiec juz nie ma nadwagi. teraz mamy inny problem bo nie chce mowic i chodzimy z nia do logopedy

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

01 paź 2013, 22:14

łolaboga, ale poczytałam :-D
a co u nas...

Filip miał anginę, ale już ok, całe szczęście tydzień wcześniej został zaszczepiony, więc z głowy.
Filip waży 13 kg, buty nosi 23, ubrania 92. codziennie po obiedzie chodzi spać na 2-3 godziny. a wieczorem zasypia z reguły sam (no chyba, że trzeba przy nim posiedzieć), ale niestety ze smoczkiem :ico_noniewiem: chciałabym się pozbyć już tego smokola...

co do słów to mówi: mama, tata, auto, tak, nie oraz baba i dziadzia (nowości :-D ) a już zupełnie cieszy to, że zjada sam obiad :ico_brawa_01: w sumie to nie wiem czy wasze dzieci jedzą same czy nie, ale Filip do tej pory był karmiony z widelca. ale że ostatnio zaczął wybrzydzać i koniecznie sam chciał trzymać, więc mu ćwiartuję jedzenie na kawałeczki i ma w miseczce przed sobą, sam sobie nabija widelcem i je :-) ale to cieszy :-) a on jaką ma radochę :-D

jeśli o przedszkole chodzi, to na razie w ogóle nie myślę o tym, bo nie ma takiej potrzeby - dopóki siedzę w domu i szukam cholernej pracy, Filip będzie siedział razem ze mną. chyba że zdarzy się cud i znajdę pracę, to wtedy zacznę się zastanawiać nad przedszkolem.

wiecie, miałam okazję iść do pracy (hurtownia ozdób bożonarodzeniowych, bardzo blisko mnie) - praca sezonowa, więc tylko do końca roku, ale miałabym pracować po 12h, 7 dni w tygodniu (bez ani jednego dnia wolnego do samych świąt!!!), za 8 zł/h :ico_puknij: więc podziękowałam, nie upadłam jeszcze na głowę...

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

02 paź 2013, 08:40

Ale fajnie jak się coś dzieje na watku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak mi się przypomniało jeszcze że Kuba to do gadania nie bardzo się gadnie jedynie tata, Kaja, nie, tak i ciacia czyli ciocia no i jeszcze niania czyli jedna i druga siostra i to w sumie tyle jeśli chodzi o mowę

a do przedszkola planuję go od września dać już chrzestna załątwia mu miejsce w przedszkolu gdzie chodzą jej synowie :) także mam nadzieję ze miejsce bedziemy mieć zapewnione

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

02 paź 2013, 09:15

Dzień dobry :ico_kawa:
ALe fajnie, że piszecie :-)
Czekamy na dziewczyny z wiosennego wątku :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość