Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 paź 2013, 18:20

Madleine noo mi tez sie nie pdodoba to jak wygladam jeszcze po dwoch ciązach :ico_olaboga:
Ale coś mi nie idzie z tym odchudzaniem w sumie brzuszek taki zostal :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 paź 2013, 19:17

Witajcie!!!


Widzę że temat lumpków :ico_haha_01: ja też lubię tam chodzić, zawsze jakąś perełkę upatrzę :ico_brawa_01:
ła
Kurde to widze,ze tu jedyna jestem co parówek nie daje.Jakoś nie jestem przekonana.
Antosia tez jeszcze nie jadła :ico_haha_01: Bartus jak była mały to raz skosztował i do teraz sie nimi zajada :ico_olaboga:

Antosia jest taka ruchliwa że bez problemu opanowała wchodzenie na łóżko nasze w sypialni i schodzenie z niego.

Antosia waży ok 11 kg. Wcina wszystko co jej się da. Bartus to niejadek, ma swoje potrawy a ona jak na razie nie wybrzydza.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 paź 2013, 01:01

Madleine co do celulitu to może na początek weź jakieś tabletki odwadniające, np hydrominium....może to z powodu nadmiaru wody, a nie tłuszcze, bo przecież szczupła jesteś.

A jeszcze miałaś napisać jak rezultaty po tych zabiegach na brzuch???
Pomogły te fale? Bo mój nadal załamka :ico_olaboga: W ogóle zamiast marudzić,powinnam przejść na dietę ale jakoś brak mi zapału :ico_zly: Nigdy z tym problemu nie maiłam a teraz....masakra :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 paź 2013, 09:46

O to się rozpisałyście :ico_brawa_01:
Co do ciuchaczy to u nas zagłębie, mnóstwo jest tylko szlak mnie trafia bo mnóstwo handlarzy jest i kupują na sprzedaż to co najlepsze i jak dostawa towaru to ciężko coś fajnego bo wszystko zabiorą :ico_zly:

co do wagi to po szczepieniu pisałam ale zapomniałam teraz :ico_wstydzioch: albo 9,5 albo 10 albo 10,5. Tak jakoś podobnie jak reszta dzieciaków. Maksio wagowo był poniżej 50 centyla, a wzrost 25 centyl.

Gosia
ale białesek z Tymka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moje dzieci też blondyni ale u Ciebie Tymek to aż biały :-) i rzeczywiście bardzo schudł.

Co do mojej wagi powiem wam że odkąd po cwiczeniach schudłam tak waga się utrzymuje :ico_sorki: a juz 3 miesiące nie ćwiczę. Nie lubię się chwalić ale lepiej wyglądam niż przed ciążą :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 paź 2013, 11:41

Gosia zazdroszcze efektów :-)

Quanchita te zabiegi nic nie dały :-( brzuch dalej flak,skora się marszczy...tylko plastyka mi zostaje.
A ten cellulit to watpie,ze wdony bo ja zero miesni.Przestalam cwiczyc i musze zaczac znowu.Mam nadzieje,ze pomoze.
Od 1,5 mies nie jem mięsa i staram się jeszcze zdrowo i licze,ze do 50 kg schudnę.Tylko wyrzezbic musze bo takie obwisłe wszystko...

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 paź 2013, 13:57

gosia888 aaa jakie cwiczenia robiłas ?? ;-)

Qanchita ja tez zawsze jadlam co chcialam i nie tyłam aaa teraz... musze uwazac co jem i odmawiać sobie ...

Moj brzuch po pierwszym porodzie ok a po drugiej ciązy jest jak jest eh.

Kasia waży 9 kg i je ogolnie wszystko co jej dam ostatnio wcinała pomidorową z ryżem ;-) ale czasem tez wybredna ;-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 paź 2013, 14:37

Aneta wszystkiego najlepszego dla Kasi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: były juz urodziny? Czy na ten weekend planujecie?

Co do ćwiczeń zaczęłam Chodakowskiej Skalpel ćwiczyć - 6 razy w tygodniu, potem jak był za słaby to dodawałam mel b brzuch, pośladki, nogi a z Chodakowskiej tylko rozgrzewkę i tak 3 miesiące. Potem wróciłam do pracy i przestałam ćwiczyć ale o dziwo jeszcze nie tyje :ico_sorki: ale pewnie już niedługo.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 paź 2013, 16:48

gosia888 dziękujemy :-D :ico_brawa_01: urodzinki już były :-D ten czas tak leciii... :-)
A słuchaj nie myślałyście żeby na roczniaki założyć nowy temat ?? bo w sumie Wasze dzieciaczki już dawno roczek mają :-)

o kurcze musze spróbowac no a teraz te szare dni nadchodzą że aż się nie chce :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 paź 2013, 17:16

hejka :-)

Aneta wcześniej już iustraliłyśmy ze połączymy się z jesienią 2012 i razem wszyscy [przejdziemy po urodzinkach Tosi na roczniaki :-)

u Nas chorość... tzn Kajka chora ma kaszel i katar ale osłuchowo czysta do pon siedzimy w domu tzn do żłoba nie idziemy. Do tego Kaja robi rzadkie kupki ehhh takie jak by śluzowe :ico_noniewiem: i śmierdzące skisłym mlekiem... jutro idę do swojej lekarki to pogodam i niech ją obejrzy bo wvczoraj do takiej zołzy się dostałam z e nawet nie chce mi się denerwować ponownie ale M powiedział ze następnym razem to ją chyba zabije...

ja lubie chodzic na ciuchy ale tak jak w większosci sklepu przychodzą handlarze i wykupują za bezcen wszystko a później handl;ują dwa razy drożej na bazarach :ico_zly:

kurde też musze coś ze sobą zrobić bo przytyło mi się po wakacjach... tzn sama sobie jestem winna jak ja na kolację fryteczki na śniadanko racuchy na obiadek bigosik... to co się dziwić a przy czytaniu książki jakiś smakołyk... :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 paź 2013, 18:44

tzn Kajka chora ma kaszel i katar ale osłuchowo czysta do pon siedzimy w domu tzn do żłoba nie idziemy. Do tego Kaja robi rzadkie kupki ehhh takie jak by śluzowe :ico_noniewiem: i śmierdzące skisłym mlekiem...
U nas dokładnie to samo! Tymek już się męczy z katarem chyba 2 tygodnie...taka woda z nosa :ico_zly: Ostatnio, najczęściej w nocy i nad ranem ma kaszel i zdarza się mu zwymiotować flegmą. Byłam dziś u lekarki i wszytko ok. żadnych leków. Osłuchowo czysty, gardło ładne...nawet na czas wizyty katar się zatrzymał :ico_zly: Ale co z tego jak po drzemce znów smarki i kaszel :ico_zly:
No i apetytu też nadal nie ma :ico_olaboga:
Qanchita ja tez zawsze jadlam co chcialam i nie tyłam aaa teraz... musze uwazac co jem i odmawiać sobie ...
No mi nie o to chodziło...ja zawsze musiałam się pilnować bo szybko waga szła w górę ale nie miałam problemu z tym, żeby sobie odmówić kolacji i np słodyczy , żeby zrzucić kilka kg. Teraz nie potrafię :ico_zly:

Dobra...czas kąpać dzieciaki i samemu szykować się do pracy na 6 bo mąż dziś znów w delegacje wyjechał i do przyszłego tygodnia jestem zdana na siebie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość