donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

02 paź 2013, 15:31

spacer zaliczony, teraz Mikuś znów śpi, ja dokończyłam jabłecznik :-D ,
o 17 przyjdzie znajoma z synkiem na kawę,

misia zazdroszczę 10cio godzinnego snu bez pobudki :ico_sorki: , a co do zębów to podobno im później wychodzą tym są mocniejsze, no ale my nie mamy na to wpływu,
a no i fajnie, że bioderka ok :-) , u nas też jest tylko jedna wizyta, jeśli wszystko jest dobrze, to już drugi raz nie ma potrzeby kontrolować,
jenny super, że możesz juz wszystko jeść :ico_brawa_01: , a synuś nie ulewa po nowym mleczku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

03 paź 2013, 10:18

Jenny, powiedz mi w jakiej cenie jest ten Bebilon? I ile gram ma puszka?
Bo może jeśli u was podziałało to i u nas by działał. Bo Tom ulewa na potęgę :-/

donatka, ja sie czasem też zastanawiam czy u nas zeby nie idą. Ale opuchlizny na dziaslach nie widzę.

Dzis przyjedzie do nas nowy tv :-D

Spokojnego dnia.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

03 paź 2013, 10:49

Tibby Bebilon AR 400g kosztuje od 28 zl do 36 zł.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

03 paź 2013, 12:16

Ups, sporo. Kupie po wypłacie jedna puszkę i porównaj czy skutkuje i na naszego Toma :D

No i dopiero po wypłacie idziemy na pierwsze szczepienie. Wszystko przez te choroby.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

03 paź 2013, 13:22

Witajcie

Anthony spi, a ja musze ogarnac mieszkanie.
w weekend mamy w planach pojechac nad morze. Pierwszy dluzszy wyjazd z Anthony. Przyda nam sie troche relaksu.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

03 paź 2013, 15:11

witajcie
melduje sie ze jeszcze jakos dycham... :ico_noniewiem: wczoraj skonczylam brac antybiotyk i dzieki bogu bo po nim mialam kiepskie sampopoczucie :ico_sorki: w drugie dzien kiedy wzielam tabletke to popoludniu mialam takie mdlosci :ico_sorki: ( conajmniej jak bylam w ciazy jak mnie dopadaly ) i zbieralo mnie na wymioty :ico_noniewiem: a w 3 dzien czyli wczoraj jak wzielam ostatnio tabletke to popoludniu zaczal mnie brzuch bolec i mnie czyscilo :ico_sorki: dzis juz lepiej jest choc katar i tak nie odpuszcza :ico_olaboga: Ale juz jest go mniej niz wczesniej ale i tak sie mecze i pewnie bede sie meczyc przez jeszcze kolejne dni :ico_sorki:
Patryk ma sie dobrze. dzis dalam mu pierwszy raz samo mleko modyfikowane i szczerze ciezko bedzie mi go chyba na nie przestawic bo tak sie krzywil i cofki dostawal jak mial to wypic ze az mi go szkoda bylo ale wypil bo innego wyjscia nie mial byl glodny to musial wypic takie jakie mu dalam. ehhhchyba bede musiala mu mieszac moje z MM i wtedy moze jakos dojdziemy do podawania samego MM bo innego wyjscia chyba nie ma przynajmniej ja nie widze innego rozwiazania. zbyt dlugo byl na moim mleku i widze ze jak dam mu za jakis czas swoje to normalnie on jest w siodmym niebie jak to moje mleko pije.
Zaliczylismy tez dzis godzinny spacer na zakupy bo w domu pustki w lodowce i w szafkach :ico_olaboga: odkad siedze w domu wszystko sie pokonczylo a maz nie ma czasu zakupow zrobic bo chodzi na 12h do pracy wraca pozno i nic mu sie juz nie chce.
Dzis tez Patryk pokosztowal marchewki z ziemniaczkiem i musze powiedziec ze chyba nie za bardzo mu to podchodzilo. na poczatku otwieral tak nie smailo buzie a potem juz w ogole nie chcial tego jesc... ale za jakis czas znowu wrocimy do tego smaku i moze polubi.

Malgorzatko zdrowia dla dzieci!
tak wlasnie bede robic bede pic szalwie na zatrzymanie laktacji choc wiem ze ciezko bedzie mi przelknac szalwie bo ja nie znosze jej... w ogole nic co jest o smaku szalwi nie lubie :ico_sorki:

donatka jakbym wypila mleko z czosnkiem maslem i miodem to potem mleko moje by za bardzo przesiaklo czosnkiem i Patryk by nie chcial pic wiec musze innymi sposobami sie leczyc.

A wczoraj moja kochana siostra przyniosla mi zurawine do herbatki jakis sok, miod i ususzona lipe do zaparzania :-) teraz nic tylko przydal by sie jakis kominek cieply kocyk cisza spokuj i mozna sie leczyc :-P

jenny super ze Tomek tak ladnie Ci spi :ico_brawa_01:

misia ciesze sie bardzo ze na USG wszystko OK.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

03 paź 2013, 22:05

witam

u nas ząbki idą , wiec jest marudzenie i płacz, rączki i plecki bolą od noszenia, powoli wysiadam,
dziś jeszcze dostałam @ i wszystko mnie boli,
Mikuś to najlepiej śpi na dworze, więc dziś zaliczyliśmy 2 spacerki, oczywiście pierwsze 2min w wózku to płacz, a potem zasypia,
a w samochodzie to jest dopiero jest wielki krzyk, uspokaja się po dłuższej jeździe , a na krótkiej trasie płacze na całego,
wszystko go parzy w pupkę, najlepiej to w powietrzu, chyba zostanie lotnikiem :ico_haha_01:

Monika
super, że już lepiej sie czujecie :), co do mleka to u nas pediatrzy przy zmianie zawsze zalecają stopniowe przyzwyczajanie, czyli jak wypija Tobie Patryk 150ml, to najpierw daj 120 swojego i 30 mm, potem 90 swojego i 60mm i tak aż dojdziesz do całego mm :),

ziolo
no to miłego wypoczynku :ico_brawa_01: , też bym chciała gdzieś wyjechać, ale za zimno, pomyślimy o jakimś wypoczynku na wiosnę :-) ,
tibby jak tam nowy tv ? :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

04 paź 2013, 08:19

nowy tv jest taki inteligentny ze chyba za bardzo :-D ale taki mama chciała. Wielki obraz jak w kinie conajmniej.

Jenny, są widocznie mniejsze ulania u Tomka po tym mleku?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

04 paź 2013, 08:40

Witam :-) ,
Nocka ok, wstalismy o 7 , Szymek w przedszkolu, Mikus kima,
Ja zaraz zjem sniadanko i musze sie ogarnac, wszystko mnie boli przez @,
Maz dzis wolne, bo idzie do dentysty, potem pojdziemy zalatwic chrzciny.
No i wjedziemy do mojej mamy,
Milego dnia ;-)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

04 paź 2013, 08:44

Tibby wcześniej ulewał, że fontanna z mleka pojawiała się a teraz tylko czasami zdarzy mu się ulać, ale o wiele mniej. Wcześniej też miał odruch taki jakby chciał zwrócić to mleczko teraz tego odruchu nie ma. Mamy tylko problem z jego często wzdętym brzuszkiem i problemem z robieniem kupy, bo przez to nie może wtedy spać i biedny napina się. U nas dziś w nocy były 3 pobudki.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość