Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

06 paź 2013, 08:41

Qanchit ja tez z lutego jrstem, wodniczki :ico_brawa_01:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

06 paź 2013, 19:43

eeeeh, a mi 35ty rok już leci :ico_noniewiem: ucieka ten czas jak szalony...
i mam chandre jesienną chyba- nic mi się nie chce... nawet pisać nie mam o czym :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

06 paź 2013, 20:09

dziewczyny dzis robilismy porzadek w kartonie z zabawkami malego i normalnie sie rozkleiłam.
Jego pozytywki któe grały mu jak był taki malenki...ulubiony grający miś z maty edukacyjnej.Wspomnienia wrocily i jeszcze bardziej marzy mi si drugie dziecko...
Gdyby nie to,że Marcnek jeszcze mały i w wozku jezdzi to juz bymsmy zaczeli starania :-)
Ale musimy poczekac...po 1 musze sprawdzi u ginekologa czy wszystko sie dobrze zroslo i czy moge rodzic sn...a po 2 właśnie chce zeby Marcinek mial minimum 2,5 roku jak sie malenstwo urodzi. wydaje mi sie,ze wtedy bedzie troche bardziej samodzielny,bedzie mogl isc do przedszkola albo klubu malucha.Teraz to on jeszcze taki mami cycuś jest...

ehhh ale marzy mi sie ogromnie...

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 paź 2013, 11:07

ojjjj ja też mam jakąś chandrę jesienną nie znoszę tej pory roku bo dla mnie to już zima :cry:

kurcze ja bym chciała i nie chciała drugiego bobask... bo z jednej strony Kaja już taka "duza" a ja mam tyle miłości do wylania a ona już nei zawsze chce się tulić.... więc bym chciała a z drugiej tyle dodatkowych obowiazków no i przede wszystkim kosztów.... do tego mieszkanie z teściami więc jak same widzicie więcej jest przeciw niż za.....

Kajucha się tak rozgadała ze cały czas kłapie i kłapie, buzia się jej nie zamyka :-D do tego wszędzie już idzie chociaż czworaki jeszcze na pierwszym planie :-)

Aneta to chyba jesteś najmłodszą mamą z Nas ale powiem CI ze ma to swe plusy bo niedługo będziesz miała drugą młodość :-)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 paź 2013, 12:13

witam sie z :ico_kawa:

tyle zapisalyscie ze nie wiem co komu napisac :ico_olaboga:

kasiala brawa dla dzielnej Kajusi chodzi mi o zlobek :ico_brawa_01:

madleine bierzcie sie do roboty :ico_oczko: nie ma na co czekac maly juz nie bedzie taki maly jak urodzi sie druga dzidzia powiem ci ze poczatek byl ciezki kiedy urodzila sie Polcia ale bardzo szybko dalo sie to wszystko poukladac dzis dziewczynki zajmuja sie same soba a ja mam czas nawet na poczytanie ksiazki w ciagu dnia za chwile obydwie pojda do przeczkola a ja rusze do pracy i zaczne robic cos dla siebie :ico_oczko: dasz rade :ico_oczko:

w sumie to juz za wiele nie pamietam :ico_wstydzioch: zagladam do was ale nie pisze jakos brak weny :ico_noniewiem: zapisalam sie do szkoly zeby podszkolic jezyk wiec kolejny obowiazek mam :ico_noniewiem: dziewczynki rosna jak na drozdzach pisalyscie o gadaniu Poluska gada dosyc duzo ale to dlatego ze Nadia ja uczy he smiesznie to wyglada mowi: mama,tata,nana(czyli Nadia),papa,syry(na swoje nogi),set(imie psa),baba,dzidzia,poja tak mowi na siebie he i wiele slow w swoim jezyku :ico_oczko: pozatym wlezie wszedzie schody to pestka dobrze ze mamy bramki bo bym ich nie przypilnowala

quanchita az mi sie przypomiala chwila grozy u was masakra :ico_olaboga: ale tak to jest chwila nieuwagi i juz..

przepraszam ale reszty juz naprawde niepamietam postaram sie pisac czesciej pozdrawiam wszystkie mamusie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 paź 2013, 12:19

witam!!!
zgadzam sie ania bierzcie sie do roboty. dla mnie teraz jest najgorszy czas bo obie gwiazdy sie co troche bija ale mam nadzieje ze jeszcze troche i razem beda sie ladnie bawic.

u nas z gadaniem wydaje mi sie ze karola wiecej mowi od zuzi. za 2 tygodnie mamy wizyte u lekarza genetyka i bedziemy robic zuzi wszystkie badania juz sie boje
karola wyzdrowiała i jutro juz idzie do złobka ciekawe jak dlugo pochodzi

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 paź 2013, 12:35

wisnia3006 nie ukrywam ze dziewczynki tez potrafia sie bic o wszystko :-D ale nie ma tragedii
trzymam kciuki za badania bedzie dobrze lepiej nie martwic sie na zapas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 paź 2013, 13:14

hej;-)

Madleine oj ale zanim by sie urodziło nastepne maleństwo to Marcinek by juz nie jezdzil w wózku na co czekac heh :-D

Kasiala oo mieszkanie z tesciami ja bym nie chciala ... my mamy dom na dzialce moich rodzicow odnowilismy go i jest ok ;-) ciesze sie ze jestem na swoim bo z rodzicami nie chcialam mieszkac chodz maja duzy dom i 2 wolne pokoje na gorze jednak samemu jest najlapiej jakby nie było ;-)
Fakt najmłodsza ale sie ciesze z mezem juz sobie myslimy ze dziewczynki beda mialy po te 6 czy 7 lat a my jeszcze młodzi ;-) mąz jest starszy ode mnie ma 26 lat ;-) ale bardzo dobrze sobie radzi od poczatku uwielbia córki ;-))) czasem zazdrosna jestem hehe

No mi z dwójka na poczatku bylo ciezko ale mam blisko mame i to jest plus ;-) dobrze ze nie mialam drugiej cesarki bo ciężej by było... :ico_sorki:

Ach te córy jak jest weekend i maz chce sie wyspac to one wstaja przed 8 jak dzis to wstałysmy po 9 i tak jest zawsze hehe :-D
Wczoraj bylismy u meza siostry i maja tez 2 latka to moich dzieci jakby nie było grzeczne ,bawily sie no jestem bardzo zadowolona moglam spokojnie posiedziec pogadac zero marudzenia :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 paź 2013, 13:17

Aniula witaj;-) widze ze nasze pociechy prawie taki sam wiek mają ;-)ja tez teraz mam czas dla siebie Kasia spi maja bajki ogląda spokoj;-) heh

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 paź 2013, 13:33

aneta to wlasnie jak teraz u mnie Polcia spi Nadia oglada bajki a mama buszuje po necie hehe

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość