Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

04 paź 2013, 12:45

Obiecane zdjęcie
Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

04 paź 2013, 14:16

Biniu - on sie chyba do Ciebie podobny zrobi,co? Fajny blondas :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

04 paź 2013, 22:17

biniu, jaki fajny blondasiu ohh ahhh :))))

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

06 paź 2013, 15:14

witam w niedzielne spokojne popołudnie :-)
małż w pracy, synuś śpi, nastała cisza :-D
niestety, Filip znów chory :ico_chory: ale najbardziej wkurzające jest to, jak się przeziębił :ico_zly: ledwo co pozbyliśmy się anginy, nigdzie nie wychodzimy, bo chciałam go porządnie wykurować, a tu Filip złapał katar przez noc :ico_noniewiem: nie wiem jak tam wasze dzieci, ale Filip notorycznie się odkrywa - ja nie jestem w stanie za każdym razem wstawać i go przykrywać, bo on bardzo się przemieszcza przez sen, raz śpi z głową w tą stronę, za chwilę w drugą stronę. i podejrzewam, że przez większość nocy śpi niestety odkryty :( jakby tego było mało, nauczył się odpinać śpiochy i czasem go nawet znajduję tak, że założone ma tylko rękawy, a cała reszta zwisa gdzieś i powiewa. on ma z tego radochę, jak się go spytam "Filipku co zrobiłeś?", on pokazuje palcem na te odpięte zatrzaski i mówi: "o-oo"... noce ostatnio bardzo zimne się zrobiły, więc nic dziwnego, że wstał rano z katarem, potem doszła gorączka i kaszel... wkurzyłam się i pojechałam specjalnie wczoraj kupić mu śpiwór do spania, bo już dawno na nie patrzyłam, no i teraz stwierdziłam, że nie ma wyjścia :ico_noniewiem: ciekawe tylko, czy się sprawdzi...

ja byłam wczoraj w swojej szkole na zajęciach, ale fajnych rzeczy się uczymy, normalnie nie mogę się doczekać jak to skończę i ruszę z własnym biznesem :ico_brawa_01: oby się tylko na moich fantazjach nie skończyło...

macie tu kilka aktualnych Filipków:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

06 paź 2013, 20:23

No przytuptałam chyba jako ostatnia z wiosny? POZDRAWIAM I WITAM SIĘ CIEPŁO

Nie wiem czy zdołam nadążyć z pisaniem i czytaniem.

Pisałyście o włoskach: Jasio został właśnie ogolony maszynką, bo miał już czuprynisko niezłe.
A dziewczynkę też obcinałam (u fryzjerki) gdy miała gdzieś 1,5 roku, może mniej. Zwłaszcza tył, bo jej się bardzo filcował (i zyskała ładnego boba- modną fryzurkę haha). Teraz Mila ma już włosy za łopatki i za chiny nie chce ich wiązać :ico_haha_02:

Jasiu blebla wszystko.
Chciałabym za rok, gdy Milena zacznie szkołę (zerówkę).. by on gdzieś się zaczepił na te 5-6h dziennie bym mogła ja wreszcie "karierę" zacząć hahahahaha :ico_haha_01: Nie no, cokolwiek bym porobiła dla siebie/pracy/by iśc wreszcie do przodu.


Zimowych ciuchów chyba mam zapas. Tutaj szczęśliwie jest jeszcze zlota jesień, ale nie polska tylko angielska. Pięknie i ciepło jest :-D

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

06 paź 2013, 20:53

Witam się wieczorkiem :-)
nostromo20 zdrówka dla Filipka! fajny chłopczyk już z niego :ico_brawa_01:
Niestety wiem, co to za ból z przemieszczającym się dzieckiem! Piotrek śpi tak jak ja, gdy byłam mała- na całym tapczanie. Spaliśmy kiedyś razem we dwójkę, to on spał na poduszkach w poprzek a ja bez poduszki skulona.. A w ogóle najlepiej jemu śpi się z nogami na nas- obojętnie czy kładzie je na brzuch czy na głowę.. Potrafi we śnie usiąść, odkryć się i spać dalej, nienawidzi być przykrytym, rozpycha się każdą częścią ciała, chodzi na czworakach po tapczanie- nie raz zatrzymał się głową na ścianie.. Masakra.. Ja jemu już zakładam body z krótkim rękawkiem pod piżamkę, a jak wyrośnie z ostatnich sztuk bodów to zaopatrzę się w podkoszulki chyba na 122cm, co by jemu z piżam nie wychodziły..
biniu ale przystojny Twój blondynek :ico_brawa_01:
A ja ściągnęłam w końcu zimowe ciuszki i okazało się, że w kurtki i ogrodniczki na sanki to jesteśmy zaopatrzeni- kupiłam jemu w połowie ubiegłej zimy kurtkę a na sanki dostałam kurtkę i ogrodniczki od sąsiadki prawie nówki i wszystko jest dobre na Piotrka :-) tylko czapkę i kozaczki dokupimy :-)
Ostatnio zmieniony 06 paź 2013, 21:17 przez Asieńka86, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

06 paź 2013, 21:51

nostromo20 zdrówka dla Filipka.
Cezary śpi całe noce odkryty, już nawet nie wstaję go przykrywać bo to ie miało sensu. Teraz śpi jednak już w bodziaku i pajacu takim grubszym. Też się zastanawiałam nad śpiworkiem, ale mąż stwierdził, że on w tym nie zaśnie. Sama nie wiem. Filipek zaliczył pierwszą nockę?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

07 paź 2013, 11:50

witam!!!
zdrowka dla filipka
ja tez dzis bylam z karola u lekarza ale na kontroli od jutra moze isc juz do zlobka :)
zuzka juz dzis do przedszkola poszla i pewnie bedzie mega szczesliwa bo teatr mial przyjechac
za 2 tygodnie mamy wizyte z zuzia w poradni genetycznej przez to ze ma opozniony rozwoj mowy i juz zaczynam sie bac.
jutro ide pogadac z dyr przedszkola gdzie miesiac temu rozmiawiałam z nia telefonicznie ze moze mnie przyjac do pracy od stycznia. co jakis czas bede sie jej przypominała aby o mnie nie zapomniała

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

07 paź 2013, 13:50

Witajcie :)

nostromo20, u nas też jest rozpinanie pajacy stąd zrezygnowałam z nich na korzyść piżamki i bardziej się sprawdzają u nas teraz. Zawsze bluzkę można włożyć w spodnie do spania. Ale to prawda, dzieci w tym wieku to straszne wiercipięty ;)

Nam dzisiaj przyszła termobutelka, więc mam nadzieję że problem zimnego picia na dworze będzie rozwiązany. A tak kompletuję zimową wyprawkę młodej, zaraz siebie ubrać. Jeszczy chyba w góry będziemy jechać na Sylwestra z dziećmi ze znajomymi to ubrania cieplusie obowiązkowe :) Macie już jakieś plany ? :P

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

07 paź 2013, 13:58

ola w nastepny poniedziałek beda w lidlu spodnie narciarskie i rekawiczki oraz kurtki. my tez sie wybieramy kupic zuzi na sanki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość