Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

09 paź 2013, 08:07

cześć dziewczyny, Daniel zasypia a ja odpisuję:)

martuss"]

dzięki Bogu nic sie nie stalo przez te zasłony!!! :ico_szoking:
ale jak sobie nawet dzis pomysle to mnie dreszcze przechodzą!!!
oj trzeba pilnować, jak cos robie w domku to Daniel albo w krzesełku do karmienia albo w łóżeczku( już bez zasłon).Rasper też niezły akrobata :-)
u nas tez tylko dwie maleńkie kropeczki na górnych jedynkach ...a one nie wychodzą...nie marudzi, tylko wszystko do buzi!..czasem daję Danielowi taki rumianek Nelson na noc, ale nie wiem czy mu pomaga czy nie, śpi całą noc :-)
dajesz coś Rasperkowi na ząbki oprócz syropku przeciwbólowego?

Misia miło mi, Ja 29 styczeń:-))) no to jesteśmy we dwie Wodniczki;-) może któras jeszcze w podobnym wieku?
Misia jaki kleik dawałaś Milence, że tak szybko na wadze przybierała?? jak Daniel byl w jej wieku to tylko mleko bez kleiku podawałam...dopiero teraz od niedawna kaszkę mu daję.

Monika trzymam kciuki, żeby laktacja naturalnie minęła, tabletki to ostateczność, lepiej sie nie faszerować chemią (takie moje zdanie) :ico_oczko: u mnie przez dwa tyg straciłam pokarm, Tobie tez się uda!
Co do bebilonu to kupki mogą byc zielone, to normalne, bo w mleczku jest żelazo, które tak wpływa na kolor
;-)
Dziewczyny dużo zdrowia , zero przeziębień!!!
Miłego dnia, i duuużo słońca :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

09 paź 2013, 09:36

Witajcie :-)
Ja sie musze przejsc do przychodni do dzieci zdrowych i poprosic pielegniarke zeby mi zwazyla Patryka bo nawet nie wiem ile on mi wazy. ostatnim razem byl wazony 4 wrzesnia wiec to miesiac temu bylo. moze dzisiaj po 13 sie przejde bo o tej mozna przychodzic z dziecmi do wazenia. az jestem sama ciekawa ile on wazy bo taki klocek sie zrobil. dluzej na rekach jak sie go nosi to juz ciezko kazdy mi nawet to mowi. tesciowa ostatnio jak go nosila na rekach dwa dni z rzedu to sama stwierdzila ze juz taki ciezki jest i ze dlugo na rekach sie go nie na nosi.

misia ja odkad juz podaje Patrykowi MM to juz mi zjada po 180 ml :-) a jeszcze do niedawna jak byl na moim tylko mleku to starczalo mu 150-160 ml a teraz pochlania 180ml w ciagu dnia a na noc juz daje mu 200 ml z kleikiem :-D

Ja kleik daje tylko na noce z Bobovity :-) jak byl na moim mleku tylko to czasem zdarzalo mi sie tez w nocy dodac mu do mleka kleik zeby dluzej spal potem do rana.

Mysle ze po bananie nie bedzie miec Milenka uczulenia. dzieci lubia bardzo banany bo sa slodkie. ja mojemu Patrykowi jak dalam banana to odrazu swiezego nie ze sloiczka. w ogole jakos ja nie jestem przekonana co do sloiczkow. obiadkow ze sloiczka nie daje Patrykowi ani warzyw teraz bo wole swoje ugotowac. jedynie jakis deserek to owszem czasem kupie ale tez rzadko. co swieze owoce to swieze takie jest moje zdanie. Patryk duzo rzeczy dostawal wraz z moim mlekiem bo ja diety nie trzymalam wiec teraz jak swieze mu daje to on juz przyzwyczajony i jak na arzie zadnej alergi na nic nie ma.
Dobrze ze mi tesciowa na urodziny blendera kupila to tez mam czym mu miksowac :-)

donatka oby Ci przeszlo szybko :ico_pocieszyciel: ja sie meczylam ponad dwa tyg z katarem i dopiero teraz moge powiedziec ze zaczynam powoli wracac do zywych :ico_oczko: jeszcze cos tam kataru mam troche bo od czasu do czasu smarkam ale juz przynajmniej nie tyle co wczesniej i nie taki kolorowy jak kolory jesieni :ico_sorki:
Masaz mam nadzieje ze Ci rowniez pomoze...

Musze tez kupic ta wit. C i podawac Patrykowi zeby mi w zimie nie chorowal tak.

A ja sie dzis wyspalam :-D Patryk wczoraj poszedl spac po 20 po kapieli jak zjadl mleko i wstal po 4 na mleko dopiero :-) spal 8 godzin a ja razem z nim tyle :-D bo odkad sciagam teraz rzadziej mleko i przetrzymuje cyce to sciagnelam po 4 potem nakarmilam Patryka i do 8 znowu pospalismy :-) ehhh teraz to ja tak moge funkcjonowac :-) wysypiam sie :-D nie chodze juz jak zombi :-D nic tylko zyc nie umierac :-)
ja jednak dzis ide do apteki kupic te tabletki ... jakos mi sie juz samej nie chce zatrzymywac tej laktacji za zmudna to praca... ja zawsze w goracej wodzie kapana jestem i musze wszystko szybko cos zrobic i tez chce szybko zakonczyc ta laktacje bo wkurza mnie ze czasem mi mleko wycieknie i cala bluzka mokra :ico_zly: no ze musze te wkladki laktacyjne nosic i biustonosz taki jaki nosze do karmienia :ico_noniewiem: chcialabym juz normalny zalozyc :ico_sorki:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

09 paź 2013, 09:42

:ico_duzepranko: sie zrobilo ... Patryk mi wlasnie zasnal kima sobie wiec ja skorzystam i ide :ico_pranko: powiesze a potem ogarne troche w domu.

vomil29 ja jestem rocznik 88 (25 kwiecien) :ico_oczko:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

09 paź 2013, 10:02

wczorajsza smiechawa Patryka :-) tatus rozsmieszal :-)

Milego ogladania :ico_oczko:

http://www.youtube.com/watch?v=3YMgSXzKdVc

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 paź 2013, 10:36

misia Kochana mam do Ciebie pytanie, bo ostatnii martwilas sie, ze Milenka za duzo przybrala. Ja wczoraj wazylam.Anthony I wazy 6800 przy wzroscie 64cm ma dopiero 10 tygodni. Lekarz powiedzial, zewprzybiera na wadze proporcjonalnie do wagi urodzeniowej. Twoja Milenka chyba tylko kg wiecej, a jest przeciez starsza. To chyba nie masz sie co martwic. Ja wprawdzie sie balam, ze Antos za duzy, ale na szczescie jest ok. Oliwier byl lzejszym.dzieckiem ;)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 paź 2013, 12:05

Witam nowe dziewczyny:-) zaraz więcej stron do przeczytania :ico_brawa_01:
Viomil29 dobrze, że synkowi nic nie stało się :ico_sorki:
Misiu dobrze, że waga Milenki jest ok.
Moniko trzymam kciuki za szybkie zatrzymanie laktacji.
To już wiem czemu mój synek ma czasami kupki w odcieniu zieleni. Mój mały zrobił się ciekawski zaczyna go karuzela interesować, rozgląda się wszędzie. Misiu mam pytanie do kiedy po cc miałaś ograniczenia dotyczące dźwigania?

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 paź 2013, 13:10

Witajcie,Moj szkrabek w hustawce i oglada bajki wiec ja na necie:)
Nocka byla dzis troszke lepsza,byly pobodki ale tylko na jedzenie i bez placzu,nawet z wieczora poszedl spac o21 :-D
dajesz coś Rasperkowi na ząbki oprócz syropku przeciwbólowego?
Wiesz co podalam mu tylko raz syropek i narazie nic innego mu niepodaje,ale siostra ma mi przyslac z Polski jakis sprawdzony zel zeby mu dziaselka smarowac, I gryzaka z reki wogole nie wypuszcza caly czas gryzie:)
jak cos robie w domku to Daniel albo w krzesełku do karmienia albo w łóżeczku
No ja mam sypialnie na gorze wiec nie mam lozeczka na dole :( wiec albo pomyka sobie na czterech i sprawdza wszystkie katy,albo wkladam go do chodzika na kilka minut jak cos musze zrobic,a staram sie wszystko robic jak on spi,
spal 8 godzin a ja razem z nim tyle
:ico_brawa_01: no to super,to jednak mowisz ze idziesz po tabletki,ja zazwyczaj tez w goracej wodzie kapana,tez chce wszystko teraz w tej chwili

A ja rocznik 83, 10 mpazdziernik dokladnie, myslalam ze ja tu najstarsza,a jednak nie.
Zmykam zajac sie Rasperkiem,obiadek i pojdziemy na spacerek:)
Tibby :ico_buziaczki_big: za pierwsza strone
Milego dzionka

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 paź 2013, 13:13

Patryczek smieszek cudowny :-D a jaki on jest duzy,przystojniak maly:)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 paź 2013, 17:03

witam :)

ja jestem rocznik 82 z kwietnia :-) ,

my dziś byliśmy na szczepieni, Mikuś osłuchowo czysto, gardło ok, temp. nie ma ,więc nie było przeciwwskazań do szczepienia,
dziś też trochę płaczu było , bo miał 2 kłucia, bo 1 kłucie tej skojarzonej idrugie kłucie to pneumokoki, no i ostatnia dawka doustna rotawirusów,
ważyliśmy się, także Mikuś waży 6600 myślałam, ze to sporo, ale widzę, ziolo, że twój synuś młodszy i waży więcej :ico_szoking: ,
dr zapisała mi też te czopki viburcol :-) ,

Monika Patryczek super śmieszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
a i dużo wypija Ci już synuś, a co ile go karmisz mleczkiem?

mnie katar wodnisty męczy, ale na szczęście gardło już lepiej :ico_sorki: , mam nadzieje, ze do sobtoy-chrzcin się wykuruje :ico_sorki: ,

martuss a Ty mieszkasz w UK ? moja mama 24.10 leci do brata do Anglii i właśnie ma mi przywieźć żel na ząbkowanie, bo właśnie on najbardziej pomagał Szymkowi, a nazywa się bonjela (chyba nic nie pokręciłam w nazwie :ico_noniewiem: )

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 paź 2013, 17:25

To ja rocznik 83 luty.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość