Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

Re: oktoberteam 2006

30 wrz 2013, 10:07

Chloe - bo my tacy dziwni, zaczęło się od Lili i Róży dwa kwiatuszki moje i tak zostało, a potem to już tradycja :-P no i uparcie "walczę" o używanie obu imion skoro już się je nadało dziecku :-D taki fetysz...

Gosiu - żeś zaszalała z tymi zajęciami dodatkowymi :-) u nas ze względu na małą mieścinkę zajęcia są ograniczone, tańce są ale moje nie chcą, wszędzie trzeba dowieźć niewiele ale jednak... od czwartku zaczynają angielski (mama jednej z dziewczynek uczy), od października te zajęcia z instrumentami muszę się rozejrzeć (a dokładniej to czekam na decyzję gminy czy dofinansuje połowę w ramach karty ZDR3+ - koło rodzin wielodzietnych), balet chodziły ale to w soboty i brak możliwości odrobienia a my już w piątki często wyjeżdżaliśmy do Gołdapi... W szkole chodzą na kółko teatralne, w weekendy chodzimy na basen (o ile wszyscy zdrowi) i pani zapisała Lilę na Kółko korekcyjno-kompensacyjne (ma skrzyżowaną lateralizację i obniżoną koordynację wzrokowo-ruchową) a że są papużkami nierozłączkami to pani wpisała obie :-) No i jeździmy do ortoptysty na ćw. 2 x w tyg. i w piątki SI - oooo dużo tego wyszło :-P
Cieszę się, że ED Wam się fajnie zaczęło oby tak dalej :-) tak, dziewczynki siedzą razem w ławce, obie chciały i pani tez niezależnie tak posadziła :-)

Czekam na wieści od Kati...

Asiu - ja nie kupuję dużo zabawek, bo już wiem że nie bawią się nimi, mają kilka kucyków i wystarcza im, bo kilka worków wyniosłam, niemal nieużywanych zabawek zbierały tylko kurz :-) pokazywałam im te lalki kucykowe ale nie podobają im się, one od urodzenia zwierzątkowe :-) i figurki, najlepsza zabawa :-) Jesteśmy rodzinnie ideologicznie negatywnie nastawieni do MH i tego typu zabawek, więc szał modowy z tv nas omija, a w klasie jest kilka rodzin podobnie myślących więc nie jesteśmy odrzutkami :-P heheh

Chloe - współczuję chorób, daj znać jak dzieciaki...

witaminka31
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2013, 07:10

Re: oktoberteam 2006

03 paź 2013, 04:25

Dzień dobry.. Czy może dobry wieczór... Nie wiem jak was przywitać bo pora dość nietypowa ;):):)
kochane ja to tak do Was z jednym pytaniem.... Czy tylko u nas w tym roku jest Komunia? Bo żadna mama nic na ten temat jeszcze nie wspomniała... U nas właśnie czas kościołowy już się zaczął. Jak na razie Karol chętnie chodzi pomimo ze w październiku chodzimy cztery razy w tygodniu (niedzielna msza, poniedziałkowe spotkania i wtorek i czwartek różaniec). Daje radę pogodzić kościół, lekcje i zajęcia dodatkowe. A w dodatku cieszę się bo Krzyś też chętnie chodzi do kościoła więc problemu nie mam... Ale pomimo wszystko... Przeraża mnie myśl o majowym święcie. Czy Karol zrozumie powagę i sens tego dnia... Bo jak na razie to większość dzieciaczków do kościoła przychodzi z przymusu albo spotkać się z kolegami.... Zobaczymy jak to nam wyjdzie.. Poczytałam Was kochane i troszkę się zdołowałam. Ile Wy macie dodatkowych zajęć z dzieciaczkami!! Podziwiam zapał Was i dzieci naprawdę :)
ok to na chwilę obecną tyle, idę przyłożyć głowę do poduszki to może uda mi się zasnąć...
Dobranooc :):):)

witaminka31
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2013, 07:10

Re: oktoberteam 2006

03 paź 2013, 04:31

Aaaaaa jeszcze coś :) może was zaskoczę ale u mnie też jest szał na kucyki pony pomimo że mam dwóch chłopców :):):) jak leci bajka to siedzą jak zaczarowani, nawet chcieli żeby im takie kucyki kupić ale doszłam do wniosku że to już przesada :):):) ale oglądać chyba im bronić nie będę prawda? Czy bać się że wyrosną na odmieńców?? Echhh... Na każdym kroku dylematy :) dobranoc ostatecznie ;):):)

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: oktoberteam 2006

04 paź 2013, 09:00

Witam .
witaminka mój chodzi do pierwszej klasy tak że komunia dopiero za rok.
Jeśli chodzi o zajecia dodatkowe to mój w tej chwili nie chodzi na żadne chciałam go za[isać na judo , ale w szkole wtym roku nie ma tak że trzeba by małego zaprowadzać niby to ok 15 minut drogi tylko obawiam się że zimą byłoby ciężko z dzidiusiem .Zajecia są dwa razy w tyg. ok 17-18 godzina.Poszukam jeszcze zajęcia piłki nożnej bo młody lubi grać i dobrze kopie zarówno prawą jak i lewą nogą.

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

Re: oktoberteam 2006

04 paź 2013, 21:45

Witam.
maritta, moje dzieci prawie zdrowe, Maciej chodzi do szkoły od poniedzialku. Z Marią Zofią :-) :-) byłam na kontroli w poniedziałek i doktor zapisała jej kolejne 3 zastrzyki. Mała miała straszną chrypkę, chyba się uczuliła na jakiś składnik zastrzyku :ico_placzek: , na szczęście minęło po zastrzykach odczulających. Obecnie podaję jej jeszcze Clemastin i wapno. Na kontrolę nie idę jeszcze, bo pewnie będą chcieli ją szczepić :ico_nienie:

lala, a ty już niedługo rodzisz :ico_haha_02: :ico_haha_02: Życzę powodzenia (będziemy mialy dzieci z jednego roku :ico_haha_02: ).
Co do zajęć dodatkowych, to Maciej będzie chodził na pływanie :-) :-)
18 października Maciej ma pasowanie na ucznia :-)

Awatar użytkownika
johanna33
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 14 sie 2013, 10:36

Re: oktoberteam 2006

05 paź 2013, 13:22

hey :)

Martula czemu uwazasz ze jesli masz na cos inny poglad niz pozostali masz byc odmiencem ;) no cos ty, mam nadzieje ze to forma zartu byla :D
Ja tam kocham kupowac zabawki i wiem ze leca szybko do "kosza" ale uwielbiam rozradowane oczeta wikuchy, nic na to nie poradze kocham ja rozpieszczac :)

Duzo zdrowka Chloe dla malutkiej, u takiego maluszka wiem ze ma sie wiekszy stres jak choruje. Chociaz kazdy katar czy kaszel u wiki wciaz wywoluje u mnie scisk w zoladku.


Ach piszecie o komuniach, ja jak to mowi moja tesciowa na mnie i meza jestesmy bezboznicy ;) Wiki wciaz nie ma chrztu, wiem wiem w Pl to dziwne, a zaskocze was ze wiki chodzi do szkoly katolickiej! biega do kosciola raz w tyg. wraz z tureckimi dziecmi, serio... Tu nieco inaczej sie do tego podchodzi. Religia to kwestia wyboru a nie przymusu i tego "co ludzie powiedza", ja bez urazy dla wierzacych, ktorych serio szanuje, moze nie jestem ateista ale wierzaca tez nie, dlatego uwazam ze byloby bardzo nie w porzadku gdybym zrobila cos calkowicie wbrew sobie. Uwazam ze kwestie; religi czy polityki to sprawy bardzooo inytuwidualne i osobiste. chce by moja corka sama podjela decyzje wiary i tyle :)

duzo zdrowka na jesien dzieciaki

A Asienko nikt nie powiedzial ze kucyki sa tylko dla dziewczynek ;) ale fakt faktem dziewczynkom wiedzej "wolno" mam na mysli, ze gdy dziewczynka bawi sie autkami czy dinozaurami itp (mam na mysli zabawki chlopiece, choc i to rzecz umowna) nie robi sie z tego wielkiego halo, natomiast chlopiec przylapany z lalka, upsss to juz gorzej :ico_oczko: , malym kobietka jednak latwiej w zyciu :-D

Gosia67
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 10 sie 2013, 18:45

Re: oktoberteam 2006

06 paź 2013, 22:13

Witajcie

Marittko - u Was też dużo się dzieje, wcale nie mniej niż u nas :-) Kółka teatralnego u nas brak, więc zazdroszczę tym bardziej, że macie w szkole. Trzymam kciuki za dofinansowanie zajęć z instrumentami. A ja się rozglądam za szkołą muzyczną dla Julki. Ale nie taką podstawową - muzyczną tylko stricte taką, gdzie uczą tylko gry na instrumentach i ewentualnie wokalu.
Mam podobny pogląd jeśli chodzi o zabawki typu Monster High - po prostu nie kupuję, podobnie jak produkty z Hello Kitty lub kucykami. Nie wyrzucam jeśli dostanie w prezencie, ale sami nie kupujemy. Całe szczęście Jula nie doprasza się takich zabawek.

Witaminka - faktycznie dziwna pora nie wiadomo czy nazwać ją poranną czy jeszcze nocną ;-) U nas w szkole to pewnie panuje komunijny szał - ale w nim nie uczestniczymy.

Johanna33 - u nas podobnie jak u Was jeśli chodzi o wiarę. Sama świadomie podejmie decyzję związaną z wiarą.

Chloe - współczuję zastrzyków :( mam nadzieję, że u Was już dobrze.
Maciej przejęty pasowaniem na pierwszaka?

Pozdrowienia dla wszystkich.

A co się dzieje z Riterką?

Awatar użytkownika
johanna33
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 14 sie 2013, 10:36

Re: oktoberteam 2006

07 paź 2013, 09:03

halo

pusciutko tu, czesc Gosienko :) jesli chodzi o szzkole muzyczna to wiki wlasnie do takiej uczeszcza, uczy sie grac na keybordzie (chyba tak to sie pisze ;) ) i juz po dwoch lekcjach potrafi zagrac dwie proste melodyjki, bylam zaskoczona ze moje dziecie nagle zna nuty, nie oczekiwalam zbyt wiele po dwoch lekcjach. Poki co chce grac i w domu cwiczy, oby tak dalej....

jeszcze raz zycze maluchom duzo zdrowka, nadchodzi okres chorobowy, niestety....

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: oktoberteam 2006

10 paź 2013, 20:18

jestem jestem
jak zawsze zawieszona wrrrrrrrrrrrrrrr
u nas trochę chorobowo, zaczął Jaś ale on szybko 2 dni i git Lena już tydzień się męczy a od wczoraj mnie dopadło więc jadę na aspirynie ale słaba jestem jak licho
jutro pasowanie na ucznia u nas także może i jakieś foto się znajdzie :-) co do komunii to u nas przesunięto o rok więc dzieci idą od 3 klasy.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: oktoberteam 2006

16 paź 2013, 21:35

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Jaś stawia torcika :-D

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość