Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

11 paź 2013, 09:34

Witam
Zaglądam dziś aby pogratulować wszystkim rozpakowanym mamusiom :ico_brawa_01: i życzyć pomyślnego rozwiązania tym czekającym z niecierpliwością na swoje maleństwa. Wybaczcie mi ale moje życie po porodzie przewróciło się do góry nogami i ledwo daje radę - trochę mi wstyd że jestem taka niezorganizowana :ico_wstydzioch: dlatego nie zaglądam tu do was po prostu brak mi czasu - zwłaszcza że walcze o utrzymanie laktacji nie wiem czy damy radę się jeszcze cycusiować a bardzo bym chciała :ico_noniewiem: Obiecuje wam że jak się pozbieram do kupy to będę częściej do was zaglądała.
Ariel jest zdrowy ale wiecznie głodny :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

11 paź 2013, 10:02

Edulita nie dziwie się braku czasu. Przy 2 dzieci jest co robić a przy trójce to już tym bardziej.
Zdrówka dla was i czekamy na ciebie ;)

Lala kamila leona gdzie wy jesteście ? Któraś już się rozpakowuje że nie ma odzewu?

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Jesień mamy wita 2013

11 paź 2013, 10:27

Trochę się tylko martwię ułożeniem Małej, bo fiknęła sobie główką w górę, ale jest podobno drobna, więc może jeszcze się odwróci.
Pozdrawiam :ico_papa:
hej sorki że się wtrącę, ale pocieszę Cię. Mój syn był duży gabarytowo bo urodził się 3760g, ja miałam maleńki brzuch, bo mało przytyłam w ciąży a jestem ogólnie dość drobna. A jednak małemu udało się przewrócić w 39tyg tydzień przed porodem. Lekarze mówili, że to cud, ale cuda istnieją ;-) pozdrawiam i powodzenia życzę wszystkim

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

Re: Jesień mamy wita 2013

11 paź 2013, 10:41

Hej dziewczyny,

leona, wczoraj po 20-tej pisała, że ma skurcze coraz bardziej bolesne, także być może już na porodówce ;-)

szkieletorek, jak się czujesz? Przeszło Ci?

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

11 paź 2013, 11:05

:ico_kawa:

zapomniałam Wam napisać
byliśmy we wtorek u pediatry po skierowanie na usg bioderek i pierwsze badanie
no i martwiłam się troszkę ,że Madzia w nocy a mało je i bałam się ważenia a okazało się ,że nie potrzebnie
moja księżniczka przytyła w 2 tyg 480 gram :ico_zdrowko: :ico_brawa_01: czyli ma teraz 4300 :-D

szkieletorekmy mamy kołdrę 160x200 bo większy wybór potem pościeli jest

leona trzymam kciuki by twoje maleństwo wyszło na świat,wystarczająco się już naczekałaś :-D

leona jak ból głowy?może to ciśnienie?

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

11 paź 2013, 11:09

hej -
edulita powodzenia w walce z laktacją ,jak się ogarniesz to odezwij się.
betina tak to już jest z nami mamami że czasem nie potrzebnie sie zamartwiamy. Brawa dla Madzi :ico_brawa_01:
bea witaj ponownie i odzywaj się częsciej
szkieletorku jak się czujesz
kamilka co u ciebie
leona czy ty już w szpitalu , a może już tulisz swoją córeczkę
U mnie w miare ok . Głowa przestała boleć , byłam u stomatologa ,zrobiła mi się dziurka- założyła mi plombe, mam nadzieje że z zębami już bedzie ok.A tak pozatym oznak porodu u mnie nie widać i nie słychać :ico_placzek:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

11 paź 2013, 12:16

szkieletorek, jak się czujesz? Przeszło Ci?
Nie przeszło.Nadal boli. Teraz mała zasnęła i ja się kładę.Nie robię obiad, mam to w nosie .
Poleżę może zasnę na chwile a potem jeśli nadal będzie pobolewać to zadzwonię do Gina.

Inia a jak ty się czujesz? Jak u ciebie .
Pisze na innym wątku a ty nie odzywasz się wcale.

No ciekawe jak nasza leona czy już tuli. Oby poszło szybko i w miarę jak najmniej boleśnie.
moja księżniczka przytyła w 2 tyg 480 gram
No to bardzo ładnie przybrała.Ale rozumiem twoje obawy tak samo miałam z Lilą.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

11 paź 2013, 12:34

hej dziewwczyny

A ja dzisiaj weny nie mam ... Adas z nami spal pieszczoch chcial sie poprzytulac.. a ja dzisiaj wstalam polamana bo on spal na mnie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: na plecach... ani sie odwrocic i jak go zaprowadziłam dzisiaj to zjadlam sniadanie i polozylam sie spac i dopiero wstałam.. Pogode mamy do niczego leje od wczoraj ciagiem...

Leona trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_noniewiem:

Lala i ty jedz kochana rodzic bo ja chcialabym juz w przyszlym tygodniu zeby cos ruszalo i u mnie .... Chyba nie dam rady dochodzic do terminu bo mnie ta kosc boli jak nie wiem a musze chodzic z Adamem do przedszkola i spowrotem :ico_sorki: dzisiaj mam nadzieje ze wyjda mi jakies przytulanki z mezem bo plany nmam od tygodnia tylko checi co wieczor odpadaja... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:


Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

11 paź 2013, 13:08

Dziewczyny a do kogo ja moge wziac tel zey dac znac?? jakby ui mnie cos byl;o??m Kto chetny prosze.. Myslalam o Betince bo juz uwolniona mama jestes:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość