donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

10 paź 2013, 16:08

Tibby to ladnie wazy Tom :ico_szoking: mimo tego ulewania, to juz jest waga po odjeciu ciuszkow? Mikus wczoraj wazyl 6600 :-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

10 paź 2013, 20:26

witajcie kochane

No nie miałam jak wejść od wczoraj do was a dzis to juz apogeum co Milena wyprawia :ico_olaboga: od 13 zaczeła tak płakać,ze masakra dostała czopka przecwbólowego usneła na 20min i obudziła sie jeszcze z gorszym płaczem i tak zeby was nie skłamać az do teraz ,jestem wykończona,poszłam z nia na spacer nic nie dało w sklepie ryk na dworze ryk masakra Donatka ja kupiłam dzis viburkol,ale bez recepty u nas jest ,dziwne,że ty musiałas iść po recepte :ico_noniewiem: i dałam ten viburkol,ale jakiejś zmiany nie widziałam może tylko tyle,ze na godzine usneła i znowu wstała z płaczem :ico_noniewiem: wykapałam ją pół godziny temu i teraz sie bawi nóżkami mam nadzieje,ze to nic złego a po prostu ząbki,albo brak dzisiejszej kupki bo dzis od nie wiem kiedy nie było kupki :ico_sorki:
Dziś złozyłam papiery o drugie becikowe i dostane je,ale co z tego miałam za to zrobic chrzest a musze popłacic rachunki oddac mojemu bratu i tyle widziałam pieniążki chce mi sie wyć :ico_placzek: Nigdy jej nie ochrzcimy chyba :ico_placzek:

Dziewczyny jak u was z włosami? mi juz lecą garściami chyba za 2 miesiące i nie chce to sie zatrzymac pomocy :ico_olaboga:

Tibby wspaniale,ze Tom bedzie ochrzczony :ico_brawa_01:
Monika Ale bomba,ze Patrys powiedział mama ja tez bym sie popłakała :ico_haha_02: a co do tych tabletek ile masz ich brać ?
Viomil Ale numer hihi jestes az o 5 dni młodsza ode mnie,ale bajera :ico_brawa_01:
No a co do wieku to jak Viomil i ja zaraz skończe 33lata!! i równiez czuje sie młodo zreszta i tak wygladam :-P
martuss sto lat kobietko,i pociechy z synka,juz niedługo bedziesz za nim biegać :ico_brawa_01:
Tibby i Donatka za 3 miesiace,ale ten czas leci :ico_brawa_01:

Widzicie jak dziwnie jest z tą wagą? Milena jak miała dokładnie 4mies i 2 tyg wazyła 7700kg czyli pulpecik jak sie patrzy przy Patryku :ico_noniewiem: Ale jak wazyłam ją wczoraj z rana w samym pampersie i na czczo to wyskoczyło mi chyba 6900kg wieczorem juz było więcej,ale jak pójdziemy na ostatnie juz szczepienie to zważymy sie u lekarza i zobaczymy czy nadal przybiera gwałtownie czy tez nie :ico_noniewiem:

a co u reszty mamuś? jenny,anza,mamabrodzikowa ,małgorzatka itd?

Aaa zapomniałam Milenka od dziś zaczeła juz sie za stópki łapać :ico_brawa_01:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

10 paź 2013, 21:34

witam wieczorkiem :-)
dzieci śpią, mąż pojechał na nockę, ja jeszcze trochę posiedzę :),ale nie długo, bo jestem zmęczona,

dziś teściowa była, więc my poszliśmy do spowiedzi, szybko poszło, bo nie było ludzi,a spowiadał młody ksiądz z którym kiedyś pracowałam, dobrze, że było ciemno i miałam grzywkę to może mnie nie poznał :ico_haha_02: ,

misia Kochana może uda Wam się te chrzciny zrobić, przecież możecie skromnie tylko ciasto i kawę, zaprosicie rodziców i rodziców chrzestnych Milenki i starczy,
biedna Milena :ico_pocieszyciel: dziś tak Ci płakała , najgorsze jest to, że nigdy nie wiesz co takiemu maleństwu dolega, bo Ci nie powie, ale trzeba jakoś wszystkiego spróbować, żeby złagodzić płacz bądź ból,
u nas ząbki widać, także z niecierpliwością czekam kiedy się przebiją, jutro muszę wykupić te czopki mam nadzieję, że pomogą,
a i dziś Mikuś już po południu i wieczorem nie miał temp. :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieję, że jej już nie będzie miał ,
kupiłam mu dziś gryzak, jutro wyparzę , odchłodzę i zobaczymy czy coś da, tylko, że on jeszcze tak nie chwyta i nie będzie sam trzymał, ale mu pomogę :-) ,
co do włosów to też mi wypadają :ico_olaboga: , wszędzie ich pełno, nie wiem dlaczego :ico_noniewiem: ,
dziś miałam mieć masaż , ale odmówiłam, bo nie za dobrze sie czuję jeszcze, no i nie wiedziałam, czy mały nie będzie gorączkował, więc teraz czekam do poniedziałku, coś mnie lewy pośladek i noga pobolewa, nie wiem czy to jakiś ucisk na nerw od tego dźwigania :ico_noniewiem: , muszę się w pon spytać tej masażystki,

Misia dla Milenki za łapanie stópek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

10 paź 2013, 22:02

Witajcie kochane,
Bardzo Wam dziekuje za zyczenia :ico_buziaczki_big: i stawiam :ico_tort: i :ico_kawusia:
Ale ja sobie prezent najlepszy zrobilam dzis z rana, spadlam ze schodow i strasznie sie poobijalam :ico_placzek: :ico_placzek: nie moge szyja wogoleruszyc bola mnie plecy jeszcze gorzej I od pasa w dol prawa strona :ico_placzek: :ico_sorki: ah dobrze ze schodzilam sama bez Rasperka :ico_olaboga: :ico_puknij:
A taka bylam zadowolona z rana bo Rasperek ladnie spam w nocy, I moja radosc szybko prysla,
Teraz leze w lozku z workiem rozgrzewajacym :ico_placzek:
:ico_brawa_01: za nowe umiejetnosci dzieciaczkow, I :ico_tort: za kolejne miesiace :ico_brawa_01:
Zycze zdrowka I przespanej nocki;
Wybaczcie ze tak ogolnie I tylko o sobie ale nie mam sily na pisanie :ico_chory:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

10 paź 2013, 22:10

martuss :ico_olaboga: , wiem co to za ból, bo kiedyś też spadłam, ucierpiała na tym moja kość ogonowa, bo nie raz daje o sobie znać, także weź tabletkę przeciwbólową i się wygrzewaj :ico_sorki: , oby ból szybko minął :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

11 paź 2013, 01:21

dziś Milenka dała nam popalic a :ico_oczko: tym samym zasneła dopiero po 22 wiec nie karmie jej dziś o 1 dam jej pospać a ja zasiadłam do was ,i juz wiem co to było "skok rozwojowy " jak nic! tak mi sie wydaje,bo po tym wszystkim właśnie zaczeła się za stópki łapać a wczoraj jeszcze tego nie potrafiła aaaa i smieje sie w głos jak jej "myszka" gila ją hihi :ico_haha_01:

MonikaA czy Twój Patrys obraca się już z brzuszka na plecki albo odwrotnie?

Donatko chcielismy tak,ale,że jak są imieniny czy urodziny czy jakiekolwiek święto u męża w domku zawsze jesteśmy rodzinnie czyli ja,mąż i Milenka,mama i tata,siostra męża z jej mężem i dwoma dzieciaczkami oraz brat męża z zoną i córeczką więc smutno by było gdzie wszyscy chcą byc na chcrzcie Milenki a my im odmówimy :ico_noniewiem: oni nie wiedzą i nawet rodzice męża,ze u nas tak ciężko wiem..wszystko to skomplikowane,ale to u nich tak jest i dziwne by było jakbysmy ochrzcili dziecko nasze nie mówiąc im o tym,albo nie zapraszając tylko dlatego,ze normalnie nas nie stać zrobić obiadu dla tylu osób,dlatego poprosilismy juz o to mamę mojego męża jakieś 3 miesiące temu,wtedy było jej za ciepło,bo gdzie trzymac mięso dla tylu osób itd ciekawe co teraz powie,bo ja nie mam zamiaru czekać,za długo to trwa,wiem,że ochrzcić mozna i za rok,ale ja chce już i koniec :ico_sorki:

Martuss Boze kochany jak tys schodziła z tych schodów ? :ico_olaboga: dzieki Bogu,ze skończyło się jak sie skończyło o matko aż ciarki mnie przeszły :ico_sorki:

Dziewczynki chciałabym sie z czegoś zwierzyć i prosze wy nie bierzcie tego do serca co napisze,ale poradzcie co mam robic bo do tego czasu na zawał zejde :ico_placzek:
Jak wiecie/pamietacie mojemu mężowi w 2005r urodził sie synek,nie było to z miłości a z czystego seksu nie ważne,ale sie urodził sliczny podobny do niego i zdrowy jak miał dokładnie 5mies i 3 tyg zmarł w łóżeczku,Milenka za niedługo bedzie miała tyle samo i strasznie sie o nią boje,dochodzi do tego,że spi przy mnie w wózeczku bo boje sie ją połozyc do łózeczka to silniejsze i ogromy strach o nią czy mam podstawe by sie bać? sekcja zwłok nic nie wykazała dlaczego Marcelek zmarł czyli smierć łózeczkowa ehhh dziewczynki przepraszam,mężowi nie moge o tym wspomnieć bo wiadomo a to siedzi we mnie i siedzi tak bardzo sie o Milenke boje :ico_placzek: Jak ide na grobek Marcelka to prosze go aby pilnował swojej przyszywanej siostrzyczki aby jej sie krzywda nie stała mam nadzieje,ze słyszy moje prośby :ico_noniewiem: wybaczcie nie miałam komu o tym napisać :ico_sorki:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

11 paź 2013, 09:41

Witam Was

Ja dzis ledwo zyje :ico_placzek: wczoraj wzielam wieczorem pierwsza tabletke na zatrzymanie laktacji i normalnie myslalam ze w nocy zejde z tego swiata :ico_placzek: mdlosci mnie dopadly, szum w glowie, zawroty glowy, mroczki i ciemnosci przed oczami i jeszcze poty mnie tak oblaly ze caluska mokra bylam. pol nocy nie przespalam :ico_placzek: boze dobrze ze wczoraj rano nie wzielam tej tabletki kiedy bylam sama z Patrykiem bo chyba bym nie wiedziela co zrobic jesli by to wszystko mnie w ciagu dnia dopadlo a w nocy to jakos sobie radzilam ale ciezko bylo :ico_placzek: dobrze ze maz byl w domu i spal kolo mnie bo tak bardzo sie balam ze zaraz pojade na pogotowie :ico_sorki: Wiecie co ja to nie wiem czy teraz brac te tabletki czy nie boje sie !!! :ico_sorki:
dzisiaj tez jakos zle sie czuje mam wrazenie ze ta tabletka jeszcze mnie trzyma bo nic a nic sily nie mam nogi mi sie uginaja jakas taka slaba jestem :ico_noniewiem:

donatka dobrze ze temp. spadla Mikusiowi :ico_sorki:
hehe ja zawsze jak ide do spowiedzi to robie tak zeby mnie kasiadz nie widzial... wchodze a potem szybko wychodze szybko sie odwracajac :-P

tibby moj Patryk rzeczywiscie w porownaniu do Toma to kruszynka ale moze dlatego ze Patryk bardzo dlugi (wysoki jest) i to cialko ma takie ubite... wyglada szczuplo ale faldki ma wiec zle nie wyglada :ico_oczko: lekarka mowila ze dobrze wazy wiec ja sie tego trzymam :-)

super ze becikowe przyszlo i ze chrzciny juz niebawem :ico_brawa_01:

misia no to mialas przezycia z placzem Milenki :ico_pocieszyciel: ja to jak mi sie tak Patryk czasem rozplacze to ja nie wiem co robic i nie raz to rozkladam rece bo jestem bezsilna wiem ze to glupie ale nawet nie raz nic nie skutkuje i wtedy to ja juz w ogole nie wiem co robic... jedynie co mi zawsze pozostaje to go na rece wziasc wtedy mocno do siebie przytulic i szeptac mu do ucha jak bardzo go kocham... wtedy to czasem pomaga.
kochana ochrzcicie Milenke zobaczysz... spytajcie moze Wam rodzice meza pomoga :ico_oczko:

Tabletki mam brac tak : 1tabletka dwa razy dziennie przez 10 dni

:ico_brawa_01:dla Milenki za lapanie sie za stopki :ico_brawa_01:
Moj Patryk jeszcze sie nie obraca :ico_noniewiem:

Dziewczyny mi tez wypadaja wlosy i to bardzo i trwa to juz ponad 3 miesiace :ico_olaboga:

martuss matko kochana no to sie porobilo u Ciebie :ico_olaboga: zdrowka ! i nastepnym razem uwazaj! dobrze ze skonczylo sie to tylko jakims poobijaniem :ico_pocieszyciel: wygrzewaj sie!

A u nas kolejne nowosci hehe Patryk zauwazylam ze zarzuca pupa do gory :-D

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

11 paź 2013, 13:25

Martuss spóźnione życzenia urodzinowe :ico_prezent: i zdrówka, a Twoja historia brr szybko wracaj do zdrowia.
Tibby, Donatko już minęły u Waszych pociech 3 mc :ico_brawa_01:
Moniko mi lekarz, dlatego kazał brać 1 tab wieczorem, ale jak u Ciebie taka akcja po 1 tab to prosiłabym o zmianę tabletek.
Misiu właśnie o Tobie myślałam, rozmawiałaś na ten temat z pediatrą? A Twój mąż też pewnie strasznie boi się teraz. Ja jednak proponuje rozmowę z mężem. To nie żadne porównanie, ale ja w ciąży też bałam się i mąż również i razem wspieraliśmy się. A na cmentarzu prosiłam, aby Szymon czuwał nad dzieckiem w brzuchu. A co do chrzcin to też raczej w domu będziemy robić i skromnie.

A ja dopiero spokojnie kończę śniadanie. Rano byłam z małym u pediatry, bo nie mogę patrzeć jak biedny męczy się codziennie już popołudniu. Pani doktor przepisała leki na jego brzuszek mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej i za tydzień szczepienie to w razie czego zaleci co innego.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

11 paź 2013, 13:28

ja biore tabletki BROMOCORN moze slyszalyscie o nich jakies opinie... bo kurcze bije sie z myslami czy dalej je brac czy nie :ico_noniewiem: no i nie wiem tez czy dobrze robie ze odciagam mleko lakattorem dalej :ico_noniewiem:
juz mam dosc tej laktacji :ico_sorki: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

11 paź 2013, 13:56

misia nic tak Wam nie pomoze jak szczera rozmowa z mezem.
martus tak ja mieszkam w UK. Ja czesto nie chodze na wazenie, bo to cale gp mi tylko cisnienie podnosi. Jeszcze nie zdarzylam zrobic 6 weeks check up, bo co sie umowie do lekarza to twn mnie odsyla do helth visitor, a jak umowie sie z helath visitor to on mnie do lekarza odsyla. Teraz maz pojdzie I tam reqolucje chyba zrobi.
Dziewczyny ja lece, bo mam duzo sprzatania.
Milego dnia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość